Co znamená nízká hladina cukru v krvi v těhotenství?

polokoule
19.8.15 15:54

Co znamena nizka hladina cukru v krvi v tehotenstvi?

Ahoj.Dnes mi volala sestra z gynekologie. V pondeli jsem byla na odber krve.Jsem 10+6 tt. Rekla mi, ze mam nizkou hladinu cukru v krvi a ze mam prijit jeste za tyden na dalsi odber krve pro kontrolu.Od rana na to myslim.Co to pro me znamena? ma to vliv na dite? vic mi k tomu nerekla. Jeste pred tehotenstvim jsem byla na odberu krve u sve prakticke mudr a rekla mi ze mam krev ok.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15
19.8.15 16:46

Ahoj. Buď v klidu. Znamená to, že hladovíš. Jelikož jsi na odběry přišla pravděpodobně nalačno, tak to je z toho ;) Úplně OK to sice není, protože zdravé tělo by se asi jen tak nemělo dostat do nízkých hladin cukru ani při raním lačnění v těhotenství, ale žádné drama to není. Prostě budeš během těhotenství řádně a pravidelně jíst a bude to nejspíš v cajku. Horší by to bylo, kdybys hodně zvracela a stravu neudržela…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
polokoule
19.8.15 18:01
@Soosa píše:
Ahoj. Buď v klidu. Znamená to, že hladovíš. Jelikož jsi na odběry přišla pravděpodobně nalačno, tak to je z toho ;) Úplně OK to sice není, protože zdravé tělo by se asi jen tak nemělo dostat do nízkých hladin cukru ani při raním lačnění v těhotenství, ale žádné drama to není. Prostě budeš během těhotenství řádně a pravidelně jíst a bude to nejspíš v cajku. Horší by to bylo, kdybys hodně zvracela a stravu neudržela…

Dekuji, snad mas pravdu :(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama