Co znamená slabá čárka na těhotenském testu

• Fotoalbum (5)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
18.11.21 16:14

Co znamená slabá čárka na těhotenském tes

Dobrý den.

Je mi 17 let a beru hormonální antikoncepci Sirmya.
I tak jsem se rozhodla si udělat těhotenský test, protože jsem poslední dobou hodně jedla.
Mám už třičtvrtě roku přítele a už žijeme i trochu intimním životem.
Zítra bych měla dostat menstruaci, ale byla jsem netrpělivá a test si udělala dnes (den před očekávanou MS).
Na testu se mi téměř nepatrně zobrazila druhá čárka, ale není to moc vidět. Může to mít souvislost s blížící se MS???

Prosím děkuji za odpověď.
Vím, že jsem pitomá a nemám ještě s přítelem nic takového provozovat, ale už spolu nějakou dobu jsme a do takové situace jsme se dostali poprvé.

Omlouvám se za vyrušení a předem děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5113
18.11.21 16:17

Ne, nemůže to mít souvislost s MS. Pravděpodobně jsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.11.21 16:20

@SlečnaDahlia já jsem právě už hodně pročítala a může to prý s tím mít i souvislost, ale děkuji za odpověď… :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23576
18.11.21 16:21

Co je slabá čárka? I na negativním testu se dá něco vykoukat. Po limitu dělá duchy skoro každý test, některé i před limitem. Udělej si za pár dní další test, pokud by jsi byla těhotná, bude čárka sílit. Pokzd užíváš prášky pravidelně, otěhotnět se prakticky nedá. Pokud zapomínáš, je to jiná……

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23576
18.11.21 16:23
@Ančovička123 píše:
@SlečnaDahlia já jsem právě už hodně pročítala a může to prý s tím mít i souvislost, ale děkuji za odpověď… :,(

Ne, testy na blížící se menzes nereagují, to jsi četla špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.11.21 16:24

@Janli děkuji moc. Asi jsem mohla limit přetáhnout, ale mám v plánu si test udělat znovu za pár dní. Ale s přítelem jsme opatrní. Věřte mi. Právě že léky užívám pravidelně. Ve stejný čas. Nikdy jsem nezapomenula. Dávám si na to velký pozor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5113
18.11.21 16:27
@Ančovička123 píše:
@Janli děkuji moc. Asi jsem mohla limit přetáhnout, ale mám v plánu si test udělat znovu za pár dní. Ale s přítelem jsme opatrní. Věřte mi. Právě že léky užívám pravidelně. Ve stejný čas. Nikdy jsem nezapomenula. Dávám si na to velký pozor.

Mohla jsi natrefit na test, co udělal ducha. Každopádně bych se objednala na gyndu, jedno z vysvětlení by mohla být cysta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
18.11.21 16:40

Zkus za pár dní ještě jeden, ale jestli prášky bereš pravidelně, je těhotenství vyloučený. Pokud by tam byl zase duch, tak radši na gyndu, ať tě prohlídne. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26462
18.11.21 16:46

Hoď sem foto. Ale pokud je na testu druhá čárka, jsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.11.21 16:49

Je to vidět opravdu jen lehce. Nic dramatického. A je něco jiného když to vidíte z blízka a když to vidíte na ne úplně kvalitní fotce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
298
18.11.21 17:25

@Ančovička123 a nemela si treba po uziti tabletky prujem nebo zvraceni, mohla si treba tim zmirnit ucinnost tabletky. (Tim, ze se tabletka nestihla vstřebat) Ja tam „bohuzel“ toho ducha vidim. (Ale treba to je timto testem, neznam tento typ) Zkus udelat za dva dny dalsi. Nebo si kup digitalni test - clear blue, ktery ti ukaze i tydny. Ale duch muze znacit i nejaky jiny problem :nevim: nechci Te zbytecne plasit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.11.21 17:41

Jsi těhotná a dítko bude od přírody velmi štíhlé, proto ta slabá čárka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.11.21 17:45

@Labužník mirabelka02 Nevěřím tomu, že jsem těhotná. Prostě to není možné. Právě teď jsem dostala MS

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23576
18.11.21 17:54
@Ančovička123 píše:
Je to vidět opravdu jen lehce. Nic dramatického. A je něco jiného když to vidíte z blízka a když to vidíte na ne úplně kvalitní fotce.

Tenhle test dělá po zaschnutí duchy. To není pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.11.21 17:58

@Janli mohla bych se zeptat, jaký test byste mi doporučila. Jen tak pro jistotu. Jaký je nejlepší podle vás 🥺 🥺

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat