Co znamenají sny?

Anonymní
18.9.20 11:46

Co znamenají sny ?

Ahoj holky. Od dětství mám různé sny. Ale nikdy jsem je nějak extra neřešila. Poslední tři roky se mi zdálo o mém bývalém a jeho chování ke mně.. V noci se mi zdálo o mém muži. Ve snu jsme leželi čtyři dospělí na jedné posteli ještě s naši dcerou. Najednou jsem viděla muže s naši společnou kamarádkou při sexu. Strčila do nich a s dcerou odešla pryč. Přišel za námi manžel a hrozně mě zbil, sedel vedle můj bratr a jen mi něco říkal.. v tom jsem se najednou probudila.. nějak furt nechápu proč se mi zdálo zrovna toto. Sice jsem si par let zpět, jako nezletilá osoba prošla něčím takovým, ale proč se mi to zdá s mým manželem?
Nezabývá se tím někdo? Neporadil by?
Kdyžtak se omlouvám za hloupý dotaz, ale trochu mě to vzalo..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4804
18.9.20 11:51

Sny jsou různý.. Může se ti zdát něco co si přeješ, něco čeho se bojíš.. Co nikdy nechceš zažít. Apod.. Což asi bude tvuj případ. Mně se zase v těhotenství několikrát zdálo že mě manžel podvadel, scimz bych se nikdy v životě nesmířila. A takovýhle sny mám v obouch těhotenství. :) Po ránu je mi z toho na nic, mám blbou náladu. Nicméně vím že to není pravda. V prvním těhotenství se mi zase zdálo že se mi zabila dcera v autě, když jsme ji vezli jako miminko. :? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.20 12:03

@mackA159 takže se mi to přenáší z minulosti, kdy jsem si tím prošla?
Já právě taky, několikrát už jsem s manželem odmítla mluvit, ze se mi zdálo tohle a tamto.. měla jsem i problém odlišit zda to byl sen nebo realita.. Mě se s malou v tehotenstvi zdálo, ze nás buď opustí, nebo mě podvede a nebo nakonec ze mi malá umře.. už si skoro připadám jak blázen..

• Citovat
  • Nahlásit
12663
18.9.20 12:03

Sny znamenaji, ze mozek zpracovava ruzne vjemy, myslenky, vzpominky, I takove, ktere nutne vedome nevnimas. Pokud to souvisi s nejakou prozitou epizodou, tak nejspis ses pres ni uplne nedostala, nebo se mohlo stat neco, co tu vzpominku nejakym zpusobem vyvolalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.20 12:09

@beruska9 dekuju. Ale jak s tím souvisí muj muž? Tyto věci se mi stávaly s bývalým :?

• Citovat
  • Nahlásit
290
18.9.20 12:20

Podvědomi strach ze ti udela to same.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
18.9.20 12:21

Nebo je to opravdu o byvalym a nynejsi se tam jen zamichal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12663
18.9.20 13:30
@Anonymní píše:
@beruska9 dekuju. Ale jak s tím souvisí muj muž? Tyto věci se mi stávaly s bývalým :?

Nijak, myslim, ze ono se to micha nahodne. Moc bych v tom nehledala nejaky smysl. Bezne mivam sny, kdy se smicha neco z poslednich dni a necim z minulosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
18.9.20 13:32

@beruska9 sem rada ze to nekdo potvrdil ze se to jen zamicha vse dohromady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8846
18.9.20 20:24

Někde jsem slyšela, že mozek skrze sny filtruje pi@oviny z mozku a uvolňuje jeho kapacitu, nebo-li- maže odpad, jak na mobilu ;). Zajímavá teorie ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama