Barevné čočky mi vadí při vidění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kokoska17
Kecalka 200 příspěvků 19.08.18 20:05
Čočka mi vadí při vidění

Ahoj, cocky nosím místo brýlí chtěla jsem změnu a vyzkoušela barevné - konkrétně zelené (moje jsou šedé až světle modre) barva vypadá přirozeně, ale co je hrozny, ze přes ne vidím rozmazane a jakoby stíny. Dělají to všechny barevné nebo záleží na značce? Děkuji za radu :srdce:

Reakce:
murkyf
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 19.08.18 20:42
@Kokoska17 píše:
Ahoj, cocky nosím místo brýlí chtěla jsem změnu a vyzkoušela barevné - konkrétně zelené (moje jsou šedé až světle modre) barva vypadá přirozeně, ale co je hrozny, ze přes ne vidím rozmazane a jakoby stíny. Dělají to všechny barevné nebo záleží na značce? Děkuji za radu :srdce:

Ahoj, a koupila sis čočky jen tak sama anebo sis nechala změřit zakřivení?
A nemáš ji v oku obráceně? :D

murkyf
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 19.08.18 20:44
@Kokoska17 píše:
Ahoj, cocky nosím místo brýlí chtěla jsem změnu a vyzkoušela barevné - konkrétně zelené (moje jsou šedé až světle modre) barva vypadá přirozeně, ale co je hrozny, ze přes ne vidím rozmazane a jakoby stíny. Dělají to všechny barevné nebo záleží na značce? Děkuji za radu :srdce:

Teď čtu, ze čočky běžné nosis… je možný, ze ti nevyhovuje značka.. já než jsem natrefila na čočky, které mi vyhovují, tak jsem taky vystřídala asi 4 druhy :nevim:

Kokoska17
Kecalka 200 příspěvků 19.08.18 20:49

@murkyf no asi zkusím jinou značku :nevim: ty také nosis barevné? Zkoušela jsem obě strany :mrgreen: takže v tom rozdíl nebyl , obojí na hov..

cilly
Generální žvanilka 22052 příspěvků 19.08.18 21:03

@Kokoska17 Taky nosím čočky dlouhodobě. A zkoušela jsem i barevné a vůbec mi nesedely v oku, blbě jsem viděla, pořad jsem si mnula oči, mrkala, … Zakřivení i ostatní parametry jsem měla ok, kupovala jsem je tam, co běžné čočky. Jakou mas značku? Já měla freshlook.

hanzy
Echt Kelišová 8370 příspěvků 1 inzerát 19.08.18 21:11

@Kokoska17 taky jsem pres barevne videla trochu stiny. Myslim, ze jak se v šeru rozsiri zornice, tak ta barva tam jakoby „zavazi“. Kdyz jsem v nich byla na slunci, videla jsem docela dobre…

Kokoska17
Kecalka 200 příspěvků 19.08.18 21:48

@cilly no já prave taky vše parametry jak ma byt, já mám Soleko, ale prave jsem koukala ze bych zkusila freshlook, ale já tu píše @hanzy tak to děla to rozšíření zornice , jedine nějaký co mají větší “díru” na zornici jenže zase to krytí bude na prd :mrgreen:

Kokoska17
Kecalka 200 příspěvků 19.08.18 21:51

@hanzy to bude asi pravda no…Škoda, to bude asi u každé :,( já mám strach aby to ten zrak ještě nepoškodilo navíc když koukám část dne porad přes něco … Taková Jenifer Aniston nebo Paris Hilton nosí cocky cely život, tak by mě zajímalo jakou značku :lol:

hanzy
Echt Kelišová 8370 příspěvků 1 inzerát 19.08.18 22:04

@Kokoska17 ja nosim uz rekla bych taky tak 17let v kuse. Teda na noc vydelavam samozrejmne. Bryle nosim jen obcas podoma. Mam surevue johnson&johnson. Myslim ale,ze maji uz nejak ukoncenou vyrobu. Mela jsem tu do zasoby a co budu nosit pak,to netusim…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >