Čokoládová pěna, omylem přilití slabé smetany 12% místo 40%

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Derya
Povídálka 14 příspěvků 29.12.18 19:43
Čokoládová pěna, omylem přilití slabé smetany 12% místo 40%

Holky pomoc, dělala jsem poslední vrstvu na čokoládovém dortu, má to být jakoby čokoládová pěna. Smetana se mi krásně zahustila dotuha, byla 40% ale k čokoládě jsem omylem šupla smetanu 12% na vaření :zed:… Po spojení to bylo řídké, trochu jsem to zahustila hladkou moukou, a je to trochu lepší, ale furt řídké, myslíte že zakapnout to citrónovou šťávou by ještě pomohlo? :nevim: Nechci si to zkazit :,(

Reakce:
ProfZav
Ukecaná baba ;) 1787 příspěvků 29.12.18 19:46

Citronova stava tu smetanu srazi. Co spis treba puding nebo zloutky a slehat na vodni lazni? Nebo snih z bilku. Spis bych to udelala znova cele. A tohle muzes pouzit na nejaky pohar.

hanyketty
Kecalka 124 příspěvků 29.12.18 19:46

Citronová šťáva ti to může leda tak srazit…

Markéta80
Hvězda diskuse 41413 příspěvků 29.12.18 19:48

8o mouku? To bych tam teda nedala :jazyk: Na co citr štáva :lol:

Diana69
Kecalka 251 příspěvků 29.12.18 19:51

Já bych to udělala radši znovu :) ať je to perfektní

eMíša
Kecalka 327 příspěvků 29.12.18 20:04

Já bych vyzkousela zvýšit množství tuku ve smetaně, takže asi nějaké kvalitní máslo? Mouku ani citrón bych nedávala.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1859 příspěvků 29.12.18 20:07

@Derya taky raději znovu než to celé zkazit :think:

bjitka123
Kecalka 187 příspěvků 29.12.18 20:29

Zašlehala bych trochu pudinku bez vaření - Creme-o-lé.

Pandulka
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 29.12.18 20:49

Jestli má být vršek čokoládová pěna, tak to je předpokládám klasický recept smíchání čokolády se šlehačkou, vychlazení a následné vyšlehání. To si myslim, že nijak neoblafneš a udělala bych to znova. Jako nějak spatlat by to možná šlo (třeba zašlehat mascarpone/tučný tvaroh), ale výsledná chuť bude úplně jiná.
Kdyby to měla být už jen poleva, tak by to šlo oblafnout přidáním tuku, másla apod.
Do toho co máš bych přidala 2 vajíčka, mouku, kypřící prášek a upekla z toho buchtu ke snídani.

dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 15713 příspěvků 29.12.18 20:52

Hladká mouka by mě nenapadla použít :nevim:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31683 příspěvků 29.12.18 21:02

Určitě máslo,když nemám smetanu,tak tam,kde se nesleha,mi to mlíko s rozpuštěným máslem plně nahradí

iiiv
Extra třída :D 11048 příspěvků 29.12.18 21:11

zkusila bych to vyšlehat

Derya
Povídálka 14 příspěvků 30.12.18 16:37

Nevím, zda to bylo tou moukou nebo robotem, ale nakonec to řídké není, hezky mi vrstva ztuhla a celý se povedl. :lol: :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >