Reklama

coletto aveo quattro 2009 a nebo x-lander xa 2009???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verulec
Kecalka 143 příspěvků 08.08.09 21:01
coletto aveo quattro 2009 a nebo x-lander xa 2009???

Dobrý den. Chtěla jsem poprosit maminky, které mají tyto kočárky o radu. Rozhoduji se mezi kočárkem [coletto aveo quattro 2009 a x-lander xa 2009 . Už jsem z toho zoufalá. Můžete mi prosím napsat vaše zkušenosti s těmito kočárky? Předem moc děkuji

Jak maminky hodnotí X-lander XA

Reklama

Reakce:

Ivi
Ukecaná baba ;) 1839 příspěvků 08.08.09 21:58

Ahoj,

mám x-landera, ale ten druhý kočárek jsem nikdy ani neviděla. Kdybys napsala aspoň jak máš velké mimčo a co je pro tebe u kočárku důležité…

X-landera bych popsala jako pohodlný, „relativně“ lehký, terénní kočárek. Mám ho pouze jako sporťák (pořizovala jsem ho, když bylo malému už 10 měsíců), takže o korbičce nic nenapíšu.
Pozor na rozchod zadních kol. Ten je tak velký, že se kočár nevejde do standardního panelákového výtahu. Ale zase v terénu je to super.

Jolynka
Extra třída :D 13619 příspěvků 09.08.09 09:01

Nevim, jaky vytah je standardni, ale ja se zatim do vsech vytahu s xlanderem vesla, akorat zas neprojedu vsude dverma, treba na postu musim otvirat obe kridla dveri, ale to zas neni az takovej problem jako pripadne ten vytah.
Jinak sem s kocarkem spokojena mam teda jeste kolekci 2008 u te 2009 jsou trochu zmeny. Hlavne se s nim perfektne jezdi, jde ridit i jednou rukou.

verulec
Kecalka 143 příspěvků 09.08.09 10:30
coletto aveo quattro 2009 a nebo x-lander xa 2009

děkuji moc za odpovědi. Malý má 5 měsíců, takže to chci jako sporťák. A to coletto aveo quatro nikdo nemáte? Je tomu x-landeru hodně podobný, ale je docela levný a to mě na tom zaráží. Jinak s tím, že je x-lander velký, to mi nevadí. Máme rodinný domek.

isand
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 09.08.09 13:40

Taky máme xa a max. spokojenost. Mrzí mně, že jsem si ho koupila až jako sporťák a ne rovnou od začátku. Ten druhý kočárek neznám,ale jak jsem koukala na foto, tak se mi vůbec nelíbí kolečka. Asi nejsou nafukovací. Do terénu nebudou asi nic moc.

Ivi
Ukecaná baba ;) 1839 příspěvků 09.08.09 21:17

Tím výtahem myslím takové ty malé kabinky bez dveří v 7-patrových panelácích. Mívají trochu užší dveře než potom kabinku a zadní kolečka tam neprojedou.

verulec
Kecalka 143 příspěvků 10.08.09 10:47

Děkuji moc za příspěvky. Nakounec jsme dneska koupili x-lander. Tak doufám, že budeme spokojeni.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.09 14:26
coletto aveo quatro

Tak škoda,že jsem si nepřečetla dřív příspěvek,sice nemám coletto aveo quatro,ale budu ho kupovat.Vejde se naprosto všude,má všechno v základní výbavě a dokonce polohování do lehu a pratelnou vypolstrovanou vnitří vložku :lol: V obchodě jsem ho vyzkoušela a je super.Budu ho používat jako golfáče,má sporťák k neonátu reversu tris,mimochodem,ta­ky moc dobrá volba,kromě drncání v horším terénu,naprosto bez chyby a neměnila bych.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.09 19:47

Ahoj
Měla jsem X-landera xt a teď máme Coletto Aveo Quattro. S oběma jsme byli spokojení. Coletto máme asi měsíc a zatím jsem nadšená. Je lehký, odpružený, dobře se ovládá a má docela velký košík. Taky je zvenku docela úzký, takže se všude vejdu. X-lander je oproti Aveu o dost těžší a mohutnější.Ale zase má nafukovací kola, takže jezdí měkčeji. Asi je i vevnitř větší.Má lepší nánožník, Aveo ho má takový malinký. Ale to mě nevadí, na zimu stejně budeme mít fusak. Náš Matěj má dva roky a do obou se dobře vejde. Chce to vyzkoušet po:,–(it větší dítě, ať je lepší představa. My jsme před Aveem měli Chicco Multiway a byli jsme taky spokojení. Na váhu měli stejně, ale Chicco se mi hrozně špatně řídilo jednou rukou, košík byl malý a kolečka neodpružená. Takže Coletto máme teď místo golfáče.
Mě už nic nenapadá, tak kdybys chtěla něco vědět, napiš. :wink:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.09 19:48

Tak jsem taky přehlídla, že už kočár máte. No nic, třeba se to bude hodit někomu jinýmu. :D

zaclona 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.10 13:54
moje zkušenost

Ahojky tento kočár aveo trojkolka je hodně vratký,malý se mi z něho skoro vyklopil,má málo místa na nožky,a fusák strašně malý,ten můžeš rovnou vyhodit.Jezdí se s ním špatně.je nádherný ale nic víc.

zaclona 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.10 13:57
moje zkušenost

ahojky.já mám zase opačnou zkušenost,aveo jsme prodali a místo něho si koupili espiro jet,on je uplně stejný jako chicco.Aveo byl vratký a malý se skoro převrátil a měl málo místa na nožičky ani si je nenatáhl.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >