coletto aveo quattro 2009 a nebo x-lander xa 2009???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
verulec
Kecalka 143 příspěvků 08.08.09 21:01
coletto aveo quattro 2009 a nebo x-lander xa 2009???

Dobrý den. Chtěla jsem poprosit maminky, které mají tyto kočárky o radu. Rozhoduji se mezi kočárkem [coletto aveo quattro 2009 a x-lander xa 2009 . Už jsem z toho zoufalá. Můžete mi prosím napsat vaše zkušenosti s těmito kočárky? Předem moc děkuji

Jak maminky hodnotí X-lander XA

Reakce:
Ivi
Ukecaná baba ;) 1839 příspěvků 08.08.09 21:58

Ahoj,

mám x-landera, ale ten druhý kočárek jsem nikdy ani neviděla. Kdybys napsala aspoň jak máš velké mimčo a co je pro tebe u kočárku důležité…

X-landera bych popsala jako pohodlný, „relativně“ lehký, terénní kočárek. Mám ho pouze jako sporťák (pořizovala jsem ho, když bylo malému už 10 měsíců), takže o korbičce nic nenapíšu.
Pozor na rozchod zadních kol. Ten je tak velký, že se kočár nevejde do standardního panelákového výtahu. Ale zase v terénu je to super.

Jolynka
Extra třída :D 13624 příspěvků 09.08.09 09:01

Nevim, jaky vytah je standardni, ale ja se zatim do vsech vytahu s xlanderem vesla, akorat zas neprojedu vsude dverma, treba na postu musim otvirat obe kridla dveri, ale to zas neni az takovej problem jako pripadne ten vytah.
Jinak sem s kocarkem spokojena mam teda jeste kolekci 2008 u te 2009 jsou trochu zmeny. Hlavne se s nim perfektne jezdi, jde ridit i jednou rukou.

verulec
Kecalka 143 příspěvků 09.08.09 10:30
coletto aveo quattro 2009 a nebo x-lander xa 2009

děkuji moc za odpovědi. Malý má 5 měsíců, takže to chci jako sporťák. A to coletto aveo quatro nikdo nemáte? Je tomu x-landeru hodně podobný, ale je docela levný a to mě na tom zaráží. Jinak s tím, že je x-lander velký, to mi nevadí. Máme rodinný domek.

isand
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 09.08.09 13:40

Taky máme xa a max. spokojenost. Mrzí mně, že jsem si ho koupila až jako sporťák a ne rovnou od začátku. Ten druhý kočárek neznám,ale jak jsem koukala na foto, tak se mi vůbec nelíbí kolečka. Asi nejsou nafukovací. Do terénu nebudou asi nic moc.

Ivi
Ukecaná baba ;) 1839 příspěvků 09.08.09 21:17

Tím výtahem myslím takové ty malé kabinky bez dveří v 7-patrových panelácích. Mívají trochu užší dveře než potom kabinku a zadní kolečka tam neprojedou.

verulec
Kecalka 143 příspěvků 10.08.09 10:47

Děkuji moc za příspěvky. Nakounec jsme dneska koupili x-lander. Tak doufám, že budeme spokojeni.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.09 14:26
coletto aveo quatro

Tak škoda,že jsem si nepřečetla dřív příspěvek,sice nemám coletto aveo quatro,ale budu ho kupovat.Vejde se naprosto všude,má všechno v základní výbavě a dokonce polohování do lehu a pratelnou vypolstrovanou vnitří vložku :lol: V obchodě jsem ho vyzkoušela a je super.Budu ho používat jako golfáče,má sporťák k neonátu reversu tris,mimochodem,ta­ky moc dobrá volba,kromě drncání v horším terénu,naprosto bez chyby a neměnila bych.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.09 19:47

Ahoj
Měla jsem X-landera xt a teď máme Coletto Aveo Quattro. S oběma jsme byli spokojení. Coletto máme asi měsíc a zatím jsem nadšená. Je lehký, odpružený, dobře se ovládá a má docela velký košík. Taky je zvenku docela úzký, takže se všude vejdu. X-lander je oproti Aveu o dost těžší a mohutnější.Ale zase má nafukovací kola, takže jezdí měkčeji. Asi je i vevnitř větší.Má lepší nánožník, Aveo ho má takový malinký. Ale to mě nevadí, na zimu stejně budeme mít fusak. Náš Matěj má dva roky a do obou se dobře vejde. Chce to vyzkoušet po:,–(it větší dítě, ať je lepší představa. My jsme před Aveem měli Chicco Multiway a byli jsme taky spokojení. Na váhu měli stejně, ale Chicco se mi hrozně špatně řídilo jednou rukou, košík byl malý a kolečka neodpružená. Takže Coletto máme teď místo golfáče.
Mě už nic nenapadá, tak kdybys chtěla něco vědět, napiš. :wink:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.09 19:48

Tak jsem taky přehlídla, že už kočár máte. No nic, třeba se to bude hodit někomu jinýmu. :D

zaclona
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.10 13:54
moje zkušenost

Ahojky tento kočár aveo trojkolka je hodně vratký,malý se mi z něho skoro vyklopil,má málo místa na nožky,a fusák strašně malý,ten můžeš rovnou vyhodit.Jezdí se s ním špatně.je nádherný ale nic víc.

zaclona
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.10 13:57
moje zkušenost

ahojky.já mám zase opačnou zkušenost,aveo jsme prodali a místo něho si koupili espiro jet,on je uplně stejný jako chicco.Aveo byl vratký a malý se skoro převrátil a měl málo místa na nožičky ani si je nenatáhl.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >