Color of Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 19:09
Color of Ostrava

Ahoj,
Pustili by jste 16-tiletou dceru na festival do Ostravy na 1 den? Lístek by si koupila na miste.Ja prave nevim nevim…
Byl jste nekdo na akci??? Jake to tam je? Videli jste tam pit alkohol nezletilé?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ProfZav
Ukecaná baba ;) 2358 příspěvků 17.07.19 19:11

Alkohol může pít kdekoli jinde, to nemusí na festival. Ty musíš vědět, jestli se jí dá věřit. Pokud je normálně zodpovědná, tak bych pustila, ideálně s kamaradkama třeba.

Natálka26
Kelišová 5934 příspěvků 17.07.19 19:13

Ano pustila, sama už jsem v 16 na festaku byla. Colors jsou super, ano alkohol tam pijí I nezletili, ale to asi všude.

debra.morgan
Echt Kelišová 9794 příspěvků 17.07.19 19:17

Jasně, alkohol může pít i jinde k tomu festak nepotřebuje.

Uživatel je onlinewildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 17.07.19 19:18

Manzel tam dneska odjel se zakaznikama, tak ti to muzu pak napsat z prvni ruky :mrgreen:.Ale ja osobne nevim teda.Na jednu stranu nebezpeci ciha vsude, ale chodit mu takto naproti :think:.Zalezi, jaka tvoje dcera je a s kym by tam jela.Ja bych dceru starsi pustit rozhodne nechtela, ale vim ze by me za to nenavidela a bylo by doma veselo jako krava :roll:.Mladsi by to pochopila a v pohode a nebo bych jela s ni a nemela by s tim problem.

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1828 příspěvků 17.07.19 19:21

Ahoj, my jsme tam byli minuly rok cele ty 3 dny, letos je to tuším na 4 dny..
A alkohol tam pili i nezletilí, ale tak tomu neubránis :nevim:.
Letos tam jsme jen taky na jeden den.
My jezdime na festivaly i ted, s pritelem se cítíme strasne mlade :lol: a byla tam i dcera s kamaradama a v určitý cas jsme se vzdy potkali na domluvenym miste, aby jsme věděli, ze je OK.
Jestli se dcera za tebe nestydí, jdi tam klidne taky :D

Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 17.07.19 19:23
@debra.morgan píše:
Jasně, alkohol může pít i jinde k tomu festak nepotřebuje.

To je pravda, ale zase kdyz to prepiskne na festaku a nekde v riti, odpadne nekde kde jsou uz tak sjeti mladosi, je to v prdeli.Kdyz si vylije zobak nekde s deckama v parku, teoreticky snad doleze domu, nebo nekdo zavola a dotahnu ji domu do postele ze.Ja jsem v tomto scenarista jak hrom no…

Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 17.07.19 19:24
@_.Emilyyy píše:
Ahoj, my jsme tam byli minuly rok cele ty 3 dny, letos je to tuším na 4 dny..
A alkohol tam pili i nezletilí, ale tak tomu neubránis :nevim:.
Letos tam jsme jen taky na jeden den.
My jezdime na festivaly i ted, s pritelem se cítíme strasne mlade :lol: a byla tam i dcera s kamaradama a v určitý cas jsme se vzdy potkali na domluvenym miste, aby jsme věděli, ze je OK.
Jestli se dcera za tebe nestydí, jdi tam klidne taky :D

Takto mi to prijde uplne super a v poradku :palec:

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1883 příspěvků 1 inzerát 17.07.19 19:29

Mě naši fesťáky zakazovali dlouho, ale tak od šestnácti jsem jezdila natajňačku, vždycky to bylo v pohodě. Nejhorší alkoholové excesy přišly až když jsem tam ve dvaceti byla oficiálně, předtím jsem se bála pít aby z toho nebyl průšvih a nedozvěděli se to naši :mrgreen:

Klara113
Nováček 5 příspěvků 17.07.19 19:44

Asi takhle. Hodně dlouho jsem na festaky nejela, protože mě 1) nikdo nechtěl pustit a 2) furt jsem poslouchala kecy, jak tam každý chlasta. Někdo po 20 roce života jsem byla na CoO poprvé a od té doby ten festak miluju. Když uz, tak CoO. Proč? Podívejte se na ceny lístku. Ono totiž na festaku, který stojí kolem 3-4 Kč na ty 4 dny nejezdi vyloženě alkoholici a socky, ale relativně normální lidi. Za ty roky jsem tam neviděla nikoho vyloženě na plech či nějak agresivního. Je tam plno rodin i s dětma. Takže na jeden den bych ji klidně pustila. Když by spala doma tak klidně i na ty 4 dny. Jinak kontrolují dost přísně tašky, takže žádný tvrdý alkohol tam lehce nedostane (samozřejmě jsou cesty). Tvrdej je tam drahej, takže si dá maximálně pivo.
Ať si to dcera užije i za mě, protože kvůli škole musím po mnoha letech vynecháme a dost mě to štve :(

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1828 příspěvků 17.07.19 19:44
@wildcherry píše:
Takto mi to prijde uplne super a v poradku :palec:

Ale samotnou bych ji tam nepustila, vzhledem k tomu, ze jsme z Prahy, tak mela bych opravdu strach :)).Ale, jestli zakladatelka s dcerou bydli v Ostravě, tak to je uz neco jineho a aby nesla jeji dcera sama domu takhlee pozde, tak si ji muze vyzvednout autem :palec:

Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 17.07.19 19:52
@_.Emilyyy píše:
Ale samotnou bych ji tam nepustila, vzhledem k tomu, ze jsme z Prahy, tak mela bych opravdu strach :)).Ale, jestli zakladatelka s dcerou bydli v Ostravě, tak to je uz neco jineho a aby nesla jeji dcera sama domu takhlee pozde, tak si ji muze vyzvednout autem :palec:

Vidim to uplne stejne :palec:

Russet
Neúnavná pisatelka 17998 příspěvků 17.07.19 20:02
@Anonymní píše:
Ahoj,
Pustili by jste 16-tiletou dceru na festival do Ostravy na 1 den? Lístek by si koupila na miste.Ja prave nevim nevim…
Byl jste nekdo na akci??? Jake to tam je? Videli jste tam pit alkohol nezletilé?

A vy byste jí neoprovodili? Já bych jela s ní a dohlídla bych na ni.

kamila44455
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 00:01

@wildcherry @_.Emilyyy
KOlik vůbec stojí to vstupny? Tak minimalne 2 litry ne?

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1828 příspěvků 18.07.19 00:06
@kamila44455 píše:
@wildcherry @_.Emilyyy
KOlik vůbec stojí to vstupny? Tak minimalne 2 litry ne?

Cim drive to koupis, tak tim lepe.. Ale za tu jednodenní ksme davali nejak ty 2 tisice, na miste to bude drazsi, ale ani ta ctyrdenni vstupenka neni o tolik drazsi, jestliže ji koupis v předstihu.
VIP stoji necelých 6 tisic..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama