Colostrum - je to opravdu taková bomba?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veruka85
Kecalka 492 příspěvků 09.02.17 20:03
Colostrum - je to opravdu taková bomba?

Ahoj holky,

chtěla bych se Vás zeptat jakou máte zkušenost s colostrem? je to opravdu tak super? vyřeší to imunitu, alergie, ekzem? Nebo je to zase jenom aktualni moda?

Uvažuju jestli pořídit, ale přece jenom je to dost peněz.

Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 09.02.17 20:10

Hele, já kdyby byla na nějakém školení LR do Atomu v Zábřehu, brala mě tam kamarádka mazec. Jako za litr mlíka dávat 5 tisíc mi přišlo ujeté. Prej je to úžasné, ten co to předváděl, tak říkal, jak se ráno těší a nalije si na lžíčku z toho litr a dá si své colostrum :mrgreen: přej při platu 25 tisíc korun je to prakticky zadarmo :lol: tak jsem vstala, a šla pryč si dát kafe do restaurace a čekala, s čím se vrátí kámoška. Vrátila se s prázdnou ale prej je to úžasné a chtěla někde sehnat těch 5 tisíc. :zed: :zed: :zed: Asi po 10 letech to kolostrum stále nemá.

balestra
Závislačka 4792 příspěvků 09.02.17 20:18

Colostrum nemá jen firma LR, ale dalších 50 a cena se pohybuje od 180 Kč za 60 kapslí - tedy měsíc užívání.
Já koupila dětem kolostrum od firmy Barnys v lékárně (v kamenné za 30 tablet chtěli 320 Kč, na netu 200 Kč) a zafungovalo to naprosto úžasně. V době, kdy ve školce odpadali děti jak kuželky, tak naše drželi! Blbě se mi však dávkovalo. Proto jsme koupila od jiné firmy zase pro děti a jsou stále zdravé. A nám dospělým zase od jiné firmy a jsme zdravý a nejíme to:) Spíš do foroty…

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 09.02.17 20:20

Desnej hit jako pred 5 lety prodej Aloe Vera doplnku za 5k mesicne…

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 09.02.17 20:22

@AndelaCerna Jo, za poslední rok jsem zaregistrovala hit Chiasemínka. Většina bab měla ty černé na stole a furt si to sypali do jogurtů a musli. Kdyby mohli, dávaj si to i do kafe :mrgreen:

niki V
Ukecaná baba ;) 1524 příspěvků 09.02.17 20:25

Mě to příjde zase jen takový hit jako bylo aloe vera jednu dobu, teď je to kolostrum a příště to budou kozí bobky :nevim: :mrgreen:

Gosi
Kelišová 5687 příspěvků 09.02.17 20:27

Pokud máš někoho poblíž, kdo má farmu a kozy, nebo krávy, tak se zeptej… jinak jo, není to škodlivý, může to trochu pomoct, ale zázrak to není a hodnotu pěti tisíc to nemá…

niki V
Ukecaná baba ;) 1524 příspěvků 09.02.17 20:28

@hudečice jednu dobu frčelo i psylium :lol:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 09.02.17 20:29
@niki V píše:
@hudečice jednu dobu frčelo i psylium :lol:

jooo, taky si vzpomínám.

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 09.02.17 20:30
@Gosi píše:
Pokud máš někoho poblíž, kdo má farmu a kozy, nebo krávy, tak se zeptej… jinak jo, není to škodlivý, může to trochu pomoct, ale zázrak to není a hodnotu pěti tisíc to nemá…

Nemá, ale lidi to kupovali o 106

Tofik
Kelišová 5834 příspěvků 09.02.17 20:33

Kamarádka to vyzkoušela a doporučila mi to, že jim to pomohlo s kluekm na imunitu. Nám vůbec. Nám zase pomohl Vironal a další bylinné preparáty. Každému zabírá něco jiného

niki V
Ukecaná baba ;) 1524 příspěvků 09.02.17 20:33

Jablečný ocet, mladý ječmen a můžeme dál do historie…vždy nějaký zaručený zázrak zdraví.

bublinek
Kelišová 5109 příspěvků 09.02.17 20:37
@niki V píše:
Mě to příjde zase jen takový hit jako bylo aloe vera jednu dobu, teď je to kolostrum a příště to budou kozí bobky :nevim: :mrgreen:

nestraš :lol:

lmohy
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 09.02.17 20:38

Nám colostrum nepomohlo vůbec. :think:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2492 příspěvků 2 inzeráty 09.02.17 20:41

Mě pomohl od té doby co ho beru tj od září ani rýma a to pracuju ve škole

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >