Conceive plus gel na podporu početí - komu pomohl?

Anonymní
22.10.20 11:17

Conceive plus gel na podporu početí komu pomohl?

Ahoj holky,
Najde se tu někdo, kdo zkoušel gel na podporu otěhotnění a komu se zadařilo? Na kolikátý pokus? A jaký je dávkování? A kdy se používá jen při ovulaci? Děkuji předem za odpovědi :*

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
378
22.10.20 12:30

Otěhotněla jsem 2. měsíc s gelem, předtím mnoho měsíců bez úspěchu, tak nám asi pomohl. Dávkování stačí trochu. Těch 30 ml balení vystačí poměrně dlouho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3996
22.10.20 14:52

Ano me pomohl, ted zkousim zas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1846
22.10.20 17:04

My ho používali minulý cyklus a nic. Na tento cyklus mi zbyl jeden aplikátor, tak jsme ho použili při pozitivním ovulačním testu. Teď čekám 😊 Nutno ale podotknout, že přítel má horší spermiogram 😊 Držím palce, ať vám pomůže 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.20 18:58
@Slunečnice0303 píše:
My ho používali minulý cyklus a nic. Na tento cyklus mi zbyl jeden aplikátor, tak jsme ho použili při pozitivním ovulačním testu. Teď čekám 😊 Nutno ale podotknout, že přítel má horší spermiogram 😊 Držím palce, ať vám pomůže 🍀

Tak to je super, tak pak dej vědět, držím palce :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.20 18:58
@scentini píše:
Ano me pomohl, ted zkousim zas.

Tak to určitě dej vědět, jak si dopadla, hodně štěstí :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.20 19:00
@aanysek píše:
Otěhotněla jsem 2. měsíc s gelem, předtím mnoho měsíců bez úspěchu, tak nám asi pomohl. Dávkování stačí trochu. Těch 30 ml balení vystačí poměrně dlouho

Děkuju, tak ja teda vyzkouším taky, mám ho už objednany tak snad se povede, dneska ms dorazila, tak pak budu hlídat ovulku snad brzy přijde mám nepravidelnou ms :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.20 19:06
@Slunečnice0303 píše:

A ještě jsem četla, ze se má prej nějak nakapat dovnitř a počkat pár minut :nevim:,tak nevím.
Používá se úplně stejně, jak lubrikant jen na pohlavní orgány?

• Citovat
  • Nahlásit
1846
22.10.20 19:17
@Anonymní píše:
A ještě jsem četla, ze se má prej nějak nakapat dovnitř a počkat pár minut :nevim:,tak nevím.
Používá se úplně stejně, jak lubrikant jen na pohlavní orgány?

Já kupovala ty aplikátory.
Dala jsem celý obsah jednoho aplikátoru dovnitř a nečekala 😅 Je to jako klasický lubrikant, akorát trochu tekutější 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.20 19:24
@Slunečnice0303 píše:
Já kupovala ty aplikátory.
Dala jsem celý obsah jednoho aplikátoru dovnitř a nečekala 😅 Je to jako klasický lubrikant, akorát trochu tekutější 😊

Ahaa, tak ja jsem vzala v te tubě 😅 to bude zajímavě aplikování, snad všechno nevytece😅

• Citovat
  • Nahlásit
1846
22.10.20 19:44
@Anonymní píše:
Ahaa, tak ja jsem vzala v te tubě 😅 to bude zajímavě aplikování, snad všechno nevytece😅

Neboj, nevyteče 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.20 20:50
@Slunečnice0303 píše:
Neboj, nevyteče 😊

Tak dobře budu ti věřit, ty si v tom zkušená :*

• Citovat
  • Nahlásit
3228
22.10.20 22:03

Taky ten gel tento cyklus zkoušíme. Uvidím za 14 dní… Nicméně manžel má spermiogram na jedničku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1192
22.10.20 22:10

Nepomohl vubec bohuzel..vyhozeny prachy :zed:, ale nam nepomohlo nic :nevim: mojzisovka, caje, gynex, maccha, nosifol, cinska medicina a nevim co jeste…tyhle veci nas staly vic nez cely ivf…, ale drzim palce urcite a at se zadari :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.20 23:39

Tak u nás 4 cykly nic, potom jsem koupila Conceive gel a hned první cyklus se zadařilo. Při snažení o druhé jsem koupila rovnou (bez lubrikantu nedávám ani ránu) a zadařilo se hned. Věřím tomu, že nám určitě dopomohl. Měla jsem taky v tubě a používala jako klasický lubrikant, nanést vně jen tak, aby to klouzalo. A kluzkost má suprovou, takže jsme ho používali i potom v těhotenství. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama