Copak to může být? Cysta? Těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Beeninka
Nováček 5 příspěvků 09.04.18 22:41
Copak to může být? cysta? těhotenství?

Zdravím vás, chtěla bych se zeptat, jestli jste se s tím některá z vás nesetkala. Měla jsem opožděnou MS 23 dní, 2 týdny jsem měla takové vodnaté průhledné výtoky a někdy takové lepkavé průhledné a jindy zase bílé husté, po zaschnutí drolive ovšem všechny bez zápachu. Popichovali mi v podbřišku jako kdyby to mělo co chvíli přijít, poslední týden strašně citlivé bradavky na dotek až to bylo nepříjemné. Testy byly negativní až na jeden který byl 2 dny před menstruaci, tam byl slabý doušek (hodně slabý). Menstruace mi přišla, ale trvala jen 2 dny, coz je u mě neobvyklé. menstruace byla poměrně slabší a 1. Den bolestiva, druhý den jsem protékala přes tampon, nebyla to ale krev, nýbrž zase ten vodnatý vytok (jako kdybych se počůrala). Teď mám zase vytoky. S přítelem provozujeme přerušovanou soulož v datech 12.2- 16.2, 1.3. a 23.3. Těhotenství však vůči negativním testům vylučuji. K doktorovi jdu na kontrolu v pátek, měla jsem jít ten co byl, ale to se mi dostavila ta menstruace?? Prosím poraďte co by to mohlo být. Jsem z toho úplně rozhozená :( btw. měsíčky jsem očekávala 13.3.

Reklama

Reakce:

sabinka098
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 09.04.18 22:46

Podobně jsem měla mimoděložní tehotenstvi.

Beeninka
Nováček 5 příspěvků 09.04.18 22:55

Děkuji za odpověď. Ikdyž právě téhle odpovědi jsem se bála.

Anonymní  09.04.18 22:56

Cysta se takhle neprojevuje.. podle me treba nejaky zanet?

Markéta80
Hvězda diskuse 37214 příspěvků 09.04.18 22:56

@Beeninka udělat zase test a uvidíš. Mě když praskla cysta tak jsme krvácela docela hodně, napřed šílený tlak v břiše a pak najednou úleva ;)

Beeninka
Nováček 5 příspěvků 09.04.18 23:00
@Markéta80 píše:
@Beeninka udělat zase test a uvidíš. Mě když praskla cysta tak jsme krvácela docela hodně, napřed šílený tlak v břiše a pak najednou úleva ;)

tak to určitě nebude. Dneska mě docela pronásledovala nárazová bolest v podbřišku a hodně slabé špinění. Nejhorší to bylo ráno na atletice, hrozný tlak, nebo když dlouho chodím, tak mě to naráz zabolí. Začíná mě to dost omezovat

Beeninka
Nováček 5 příspěvků 09.04.18 23:02
@Anonymní píše:
Cysta se takhle neprojevuje.. podle me treba nejaky zanet?

Se zánětem mám zkušenost, rozhodně to nemůžu vyloučit. Jen tohle zažívám úplně prvně.

Petruna21
Echt Kelišová 9211 příspěvků 09.04.18 23:21

Udělej si další test a uvidíš.. :think:

karkarka
Ukecaná baba ;) 1995 příspěvků 10.04.18 06:09

I pri mimodeloznim těhotenství je tehotensky test pozitivni. Jestli mas test negativni, muze to byt spis zanet nebo nejaky hormonalni vykyv.

Petistaaa
Kecalka 135 příspěvků 10.04.18 07:47

Anebo jsi těhotná a zvětšuje se ti děloha proto ta bolest

JiricekJ
Povídálka 11 příspěvků 10.04.18 08:08

Měla jsem to podobně. Dělala jsem si několik testu a pozitivní byl až když jsem byla skoro v druhem měsíci. Jinak pořad negativní. Výtok jsem měla do konce těhotenství :zed:

Beeninka
Nováček 5 příspěvků 10.04.18 09:11

@JiricekJ kéž by to i mne takhle vyšlo ???? není sice plánované,studuji, ještě rok přede mnou,ale malému bych se nebránila. Tak koupím ještě jeden poslední, zítra udělám a pak už jen čekat na verdikt doktora. :think:

JiricekJ
Povídálka 11 příspěvků 10.04.18 21:15

Když se uhnizduje vajíčko, tak to krvaci. To mohlo být ono, ale těžko říct. Uvidíš ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení na svatbě Harryho a Meghan. Kdo pozval Terezu Maxovou?

Nejsledovanější svatba letošního roku se neobejde bez české účasti. Snoubenci... číst dále >

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bejvalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Reklama