Reklama

Copak to může být - cysta a agolutin, MS nikde

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Renitko
Ukecaná baba ;) 2067 příspěvků 29.11.09 13:54
Copak to může být, poradítě prosím?

Ahoj holčiny poradíte mi prosím děkuju.
V pátek jsem Vám sem psala svůj příběh co mi našli na gyndě, psala jsem sem o cystě a o tom, že mi v pátek gyndařka píchla agolutin. No ms nikde pořád už jsem 31DC. No ale mám takový problém a nevím co s ním jestli navštívit dr nebo ne. Ráno mě vzbudila taková dost nepříjemná bolest v pupku nebo těsně pod pupíkem. Vždycky to jako že zabolelo když jsem se třeba v posteli otočila na bok nebo když jsem si chtěla sednout a tím pádem musíte trochu zatnout břišní svaly a pak to zase přešlo a dost mi v tom břiše „kručelo“ ted už to ale nebolí tak nevím co to mohlo být myslíte, že by to mohlo takhle nějak souviset s menstruací a nebo s tou cystou??? Zítra doufám už dostanu ms. Setkali jste se některá s takovouto bolestí před ms?? Mimi to asi nemůže být že????
Díky moc za radxy Pápá
 http://www.fertilityfriend.com/home/28b54b

Reklama

Reakce:

Dana1980
Kelišová 5165 příspěvků 29.11.09 14:11

Ahoj renitko,
nevim zda to muze souviset s cystou nebo s necim jinym,to musime nechat na doktorech,ale podle grafu jsi teprve 5dni po ovulaci,tak myslim,ze MS jen tak jeste neprijde,lutealni faze byva 12-16dni,takze myslim,ze je jeste cas.Minule si mela lutealni fazi 16dni,takze si myslim,ze jeste musis cekat.I kdyz nevim jak na tohle pusobi ten agolutin,to ti treba holky poradi.
Jinak me taky od 5dne po ovulaci poboliva podbrisek tak cekam,co se z toho vyvrbi :nevim:

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 29.11.09 14:40

Já myslim že dr by jsi navštívit měla.Mohla ti ta cysta prasknout a vstřebává se.Mě se tohle stalo asi v 16 letech a nakonec to byla taková bolest že mě odvezli s podezřením na slepák.Držím palce a k dr určitě zajdi

Renitko
Ukecaná baba ;) 2067 příspěvků 29.11.09 15:25

no jo, já byla u dr ve čtvrtek na pohotovosti a v pátek u své gyndařky, lae právě, že to spíš bolel pupek nebo max půl cm pod pupíkem.. a to nevím jestli byto mělo něco společného s cystou :-( No bolelo to ráno ted už nee, tak nevím :-(

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >