Copak to může být - cysta a agolutin, MS nikde

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Renitko
Ukecaná baba ;) 2076 příspěvků 29.11.09 13:54
Copak to může být, poradítě prosím?

Ahoj holčiny poradíte mi prosím děkuju.
V pátek jsem Vám sem psala svůj příběh co mi našli na gyndě, psala jsem sem o cystě a o tom, že mi v pátek gyndařka píchla agolutin. No ms nikde pořád už jsem 31DC. No ale mám takový problém a nevím co s ním jestli navštívit dr nebo ne. Ráno mě vzbudila taková dost nepříjemná bolest v pupku nebo těsně pod pupíkem. Vždycky to jako že zabolelo když jsem se třeba v posteli otočila na bok nebo když jsem si chtěla sednout a tím pádem musíte trochu zatnout břišní svaly a pak to zase přešlo a dost mi v tom břiše „kručelo“ ted už to ale nebolí tak nevím co to mohlo být myslíte, že by to mohlo takhle nějak souviset s menstruací a nebo s tou cystou??? Zítra doufám už dostanu ms. Setkali jste se některá s takovouto bolestí před ms?? Mimi to asi nemůže být že????
Díky moc za radxy Pápá
 http://www.fertilityfriend.com/home/28b54b

Reakce:
Dana1980
Kelišová 5165 příspěvků 29.11.09 14:11

Ahoj renitko,
nevim zda to muze souviset s cystou nebo s necim jinym,to musime nechat na doktorech,ale podle grafu jsi teprve 5dni po ovulaci,tak myslim,ze MS jen tak jeste neprijde,lutealni faze byva 12-16dni,takze myslim,ze je jeste cas.Minule si mela lutealni fazi 16dni,takze si myslim,ze jeste musis cekat.I kdyz nevim jak na tohle pusobi ten agolutin,to ti treba holky poradi.
Jinak me taky od 5dne po ovulaci poboliva podbrisek tak cekam,co se z toho vyvrbi :nevim:

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47203 příspěvků 29.11.09 14:40

Já myslim že dr by jsi navštívit měla.Mohla ti ta cysta prasknout a vstřebává se.Mě se tohle stalo asi v 16 letech a nakonec to byla taková bolest že mě odvezli s podezřením na slepák.Držím palce a k dr určitě zajdi

Renitko
Ukecaná baba ;) 2076 příspěvků 29.11.09 15:25

no jo, já byla u dr ve čtvrtek na pohotovosti a v pátek u své gyndařky, lae právě, že to spíš bolel pupek nebo max půl cm pod pupíkem.. a to nevím jestli byto mělo něco společného s cystou :-( No bolelo to ráno ted už nee, tak nevím :-(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >