Copánkový mantinel - návod na šití

188
22.2.20 11:52

Copánkový mantinel - návod na šití

Ahoj, zkousela jste některá doma ušít cop do postýlky? Koukám po nich už delší dobu a teď mě napadlo, že to snad nemůže být zas tak těžké ušít doma, když vidím ty silene ceny v obchodech. Nemáte někdo návod? Nikde jsem nic nenasla :( Chtěla bych 2 barvy, ale nevím jaký zvolit materiál a výplň. Budu ráda za jakékoliv tipy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3415
22.2.20 12:08

Přímo návod jsem neviděla, ale určitě to půjde udělat tak, že užiješ 3 nudle a pak spletes do copu. Na konci a na začátku sesijes ty 3 kusy k sobě. Vycpat asi vatelinem a materiál bych volila bavlnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7497
22.2.20 12:37

Jestli máš FB, přidej se do skupinky Šití, co tě chytí, tam je to teď docela hit a ženské tam píšou návody. Jinak mám pocit, že kolem celé postýlky nebo postele :think: teď nevím, bylo potřeba 6m látky od každé barvy, šíře 20 cm. Ale nejsem si jistá. A samozřejmě velké množství dutého vlákna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
22.2.20 14:51
@Aduš8 píše:
Jestli máš FB, přidej se do skupinky Šití, co tě chytí, tam je to teď docela hit a ženské tam píšou návody. Jinak mám pocit, že kolem celé postýlky nebo postele :think: teď nevím, bylo potřeba 6m látky od každé barvy, šíře 20 cm. Ale nejsem si jistá. A samozřejmě velké množství dutého vlákna.

No zase aby to nakonec nevyslo draz než když si ho koupim :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7497
23.2.20 07:37

@dement231 to u šití bývá docela obvyklé. Dávno neplatí, že se šije proto, aby člověk ušetřil. Ale vytvoří si originál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
23.2.20 08:04

@dement231 kdyby sis chtěla nechat ušít, tak já si nechávám šít u paní - Šitíčko pro miminka - má Facebook i internetové stránky, 1metr vyjde na 490Kč, můžeš porovnat s tím kolik ti vyjde když to sama ušiješ…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
23.2.20 09:26
@Reny28 píše:
@dement231 kdyby sis chtěla nechat ušít, tak já si nechávám šít u paní - Šitíčko pro miminka - má Facebook i internetové stránky, 1metr vyjde na 490Kč, můžeš porovnat s tím kolik ti vyjde když to sama ušiješ…

Já bych chtěla tak 2 metry a 1000,– se mi za to dávat úplně nechce :? Kouknu kolik stojí látky a výplň a uvidím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
23.2.20 10:37

@dement231 2 metry je málo…taky jsem původně chtěla 2metry, ale nesahalo by to ani do půlky postýlky, na celou potřebuješ 3,6m, já volila alespoň 2,5 metru. Pořád je to o trošku levnější než to koupit v obchodě, ale já netuším kolik to vyjde když sama ušiješ:woman_shrugging:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
23.2.20 19:18
@Reny28 píše:
@dement231 2 metry je málo…taky jsem původně chtěla 2metry, ale nesahalo by to ani do půlky postýlky, na celou potřebuješ 3,6m, já volila alespoň 2,5 metru. Pořád je to o trošku levnější než to koupit v obchodě, ale já netuším kolik to vyjde když sama ušiješ:woman_shrugging:

No přes celou bych určitě nechtela, takže něco kolem 2,5 m teda, zjistím ceny a uvidím jestli se to vyplatí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17237
24.2.20 13:19

@dement231 šije se to z úpletu - který není úplně levný ;) vycpávání je nejlepší kuličkové rouno …

návody třeba tady
https://www.instructables.com/…ided-Bumper/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama