Reklama

Corel Draw - problém se zobrazováním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

luccifera
Ukecaná baba ;) 1028 příspěvků 21.09.18 16:33
corel draw - problém se zobrazováním

Zdravím, najde se tu někdo, kdo má zkušenosti s Corelem? mám verzi X6 a už delší dobu se mi nezobrazují v reálném čase jednotlivé kroky, které udělám. Nakreslím linku a musím použít lupu, aby se mi po přiblížení/oddálení ta linka zobrazila, to samé s jakýmkoli jiným úkonem, např. když změním křivku atd.

Najde se někdo, kdo má s tímto zkušenost, abych nemusela mezi každou úpravou oddalovat a přibližovat a změny probíhaly okamžitě? Budu velmi vděčná :zed:

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >