Corel Draw - problém se zobrazováním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
luccifera
Ukecaná baba ;) 1206 příspěvků 21.09.18 16:33
corel draw - problém se zobrazováním

Zdravím, najde se tu někdo, kdo má zkušenosti s Corelem? mám verzi X6 a už delší dobu se mi nezobrazují v reálném čase jednotlivé kroky, které udělám. Nakreslím linku a musím použít lupu, aby se mi po přiblížení/oddálení ta linka zobrazila, to samé s jakýmkoli jiným úkonem, např. když změním křivku atd.

Najde se někdo, kdo má s tímto zkušenost, abych nemusela mezi každou úpravou oddalovat a přibližovat a změny probíhaly okamžitě? Budu velmi vděčná :zed:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Carmen Electra z Pobřežní hlídky: Téhle sexbombě že táhne na 50?

Zdá se, že elixír mládí existuje! Jak jinak vysvětlit to, že Carmen Electra... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >