Corona - osobní zkušenost

2938
1.4.20 06:49

Corona osobní zkušenost

Já vím, že už tu je toho dost, ale…
Máte někdo už osobní zkušenost s Corona virem?
Normálně lidi řeší kde jakou blbost, ale nikde nemůžu dohledat, osobní zkušenosti ????????‍♀️
Je tu přes 3 tis. nakažených, a nikde to nikdo nerozebírá?? ????????‍♀️ teda když nepočítám ty pochybné články z bulváru…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

151
1.4.20 06:54

Na YouTube je video od těch studentek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2217
1.4.20 06:57
@Xxlady píše:
Na YouTube je video od těch studentek.

Joo, to mě hodně pobavilo, dvacet minut chuděrky popisujou normální chřipku :mrgreen: nechci srovnávat koronu s chřipkou, minimálně je mnohem nakažlivější atd, ale tyhle dvě holky ve mně zrovna soucit nevzbudily :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2938
1.4.20 06:58

@Xxlady ano, a něco jiného? Jak řikám…přes 3 tis nakažených a jestli se najdou 2 videa od pochybných lidí a pár článků od bulváru?
Mě fakt zajímá přímo osobní zkušenost. Nornálně se tu rozebírá každý prd, a najednou se tu nenajde nikdo, kdo by to měl? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2938
1.4.20 06:59

@Lily Evans přesně, i můj názor…holky na mě nepůsobily moc věrohodně… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1484
1.4.20 07:00

Moje kamarádka má zkušenost takovou ze už týden čeká na výsledek testu :zed: když si volala řekli ji ze si má počkat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
312
1.4.20 07:01

A co konkrétně za informace by ti lidé měli poskytnout? Všude to popisují, že příznaky jsou jako chřipka, u většiny lidí poměrně mírný průběh, těžší případy u těch, co už mají jiné zdravotní komplikace. Jedna moje známá nákazu má, měla horečky a trochu kašle, pokud vím, na nic jiného si nestěžuje, kupodivu se nenakazil její manžel ani syn z jedné domácnosti. Ono to prostě pro 90% lidí je fakt jak chřipka, jen se musí člověk striktně držet v karanténě, nechat otestovat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35635
1.4.20 07:05

@Izzylka protože 3000 je dost málo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13778
1.4.20 07:12

Videla jsem jeste video nejakeho mladeho muze z Prahy na youtube.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2938
1.4.20 07:14

@Bebeluska8 ale o to mi přesně jde…o tu osobní zkušenost…ne to, co popisují média…protože média z toho dělají něco šíleného aby lidi panikařili..
Prostě mi přijde, že se lidi chlubí kde jakým prdem, ale o tomhle nikdo nemluví? :nevim:
Kdyby se dalo někde přečíst…„jo, já to měla, měla jsem horečky a kašel..ale nic drastického“ nebo „bylo to šílený, nic horšího jsem nezažil“ :nevim:
Jde mi o to, že všude všichni panikaří, ale info máme v podstatě jen z bulváru :roll: @Pudloslava mě to přijde dost na to, aby se to někde řešilo :nevim: když začne padat sníh, je toho plný internet…ale ani jediná diskuze s osobní zkušeností s celosvětovou pandemií? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.4.20 07:16

Co vim tady od nas o jedne rodine - manzelsky par 2 male deti, tak chlap ma jen zvysenou teplotu a rymu, deti jsou asi uplne v pohode a manzelka teda lezi v nemocnici, ale nijak extra vazne to asi neni. Bydli v panelaku, nikdo ze sousedu to od nich nechytil, v praci zrejme taky nikdo, ale tam se jeste ceka zda se to neprojevi. Co je nejsmutnější, tak se pry nakazili v nemocnici, kde byli s ditetem na vysetreni. Anonym-informace o cizich osobach.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.4.20 07:18

Můj manžel byl na testu v pondělí, z důvodu suchého kašle a účasti v autoservisu (byl nechat vyměnit světlo po střetu se srnou), kde ten den byl pozitivní zaměstnanec a těn den autoservis hygiena zavřela. Výsledek testu byl hned další den v úterý dopoledne a test má negativní, Toť naše zkušenost. Raději anonymně, lidi ho v práci skoro lynčovali :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
1071
1.4.20 07:19

Jedni naši známy. A to žijí téměř na samotě u lesa. Jej jich pet a pozitivni jsou jen dva. Syn přes osmnáct je úplně bez příznaků a otci se hůře dýchá, ale on je astmatik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48728
1.4.20 07:22

Myslim si, ze lide maji strach, kdyz vlastni zkusenost popisi, ze dostanou sodu od lidi, ze si za vse muzou. Znamy musel do narizene karanteny a cela jeho rodina. Protoze v jeho vzdalene rodine jsou nakazeni (casto se s nimi schazi).
V obci se to pochopitelne neutajilo, ze nekdo je v karantene. A konkretni rodina. Bylo zle, urazil se.
Dalsi duvod je proste lyncovani. U nas malem se.rali rodinu, ktera byla v Italii lyzovat, prestoze oni nic nedovezli, karantenu si dali v dobe, kdy nebyla povinna. Obratilo se to proti nim.

Příspěvek upraven 01.04.20 v 07:23

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
911
1.4.20 07:23

Jestli nesleduješ pouze emimino, musela sis všimnout, že bylo k přečtení spoustu článků, kde konkrétní Češi i třeba, co to dostali v zahraničí, popisují, jak to u nich probíhalo. Namátkou v televizi třeba tohle popisoval boxer Lukáš Konečný. Nějaké odkazy posílat nebudu, nemám čas to vyhledávat. V pořadu na Nově, který probíhá pravidelně zhruba kolem půl desáté, také pár lidí mluvilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama