Koronavirus - další opatření

Napsat příspěvek
Velikost písma:
15448
21.10.20 14:07

@Kriss Tina Starší děti už jsou z domu :mrgreen: tenhle poslední má wifi, mimo domov má prostě s telefonem smůlu, data platit nebudu…já nepíšu o mém dítěti, ale o těch ostatních…mám kolem sebe rodiny, co mají víc školních dětí a třeba jeden pc…co jako mají dělat? škola jim má ta zařízení dát…třeba notebooky, mluvilo se o tom na jaře…a internet co? ten jim taky škola platí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
253
21.10.20 14:12

Už z toho mám taky hlavu jak pátrací balón :roll:. To aby člověk nedělal nic jinýho než jen seděl u netu. Člověk jede z práce, nemá čas někde něco hledat a číst a ani neví, jestli ten obchod, kam potřeboval, ještě bude otevřený, jestli ještě může vylézt z auta bez roušky nebo ne…to už to mohli zavřít všechno naráz, takhle postupně se to potáhne až do jara :zed:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36413
21.10.20 14:12
@Monchichik píše:
@Kriss Tina Starší děti už jsou z domu :mrgreen: tenhle poslední má wifi, mimo domov má prostě s telefonem smůlu, data platit nebudu…já nepíšu o mém dítěti, ale o těch ostatních…mám kolem sebe rodiny, co mají víc školních dětí a třeba jeden pc…co jako mají dělat? škola jim má ta zařízení dát…třeba notebooky, mluvilo se o tom na jaře…a internet co? ten jim taky škola platí?

no, promin, ale 2× repas je tak 2×4 tisice.
Nic, co normalni rodinu polozi.Jo, muzou trvat jako pitomci na notasu a netu ze skoly, nebo to svym detem ulehcit ( kdyz se nebavime o chudych rodinach.)
ale jo, pokud se takto citi jako hrdinove a lepe, tak chudaci deti.
v mem okoli se to detem ulehci, co to jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7190
21.10.20 14:13
@Monchichik píše:
@hanka.br. jak vytrestáš? nebudu platit měsíčně takový peníze za blbý data…doma může být na pc…žádná online výuka být nařízená nemůže...jen distanční…

nařízená to nevím, ale pokud dcera nechodí na online hodiny, musím jí omluvit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19652
21.10.20 14:16

@Monchichik tak nepotrebujou nutne notas staci ten mobil. A co vim, tak treba T- mobile nabízel v první vlne data zdarma pro svoje zákazníky, nevim jak ostatni operatori :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23217
21.10.20 14:29
@Monchichik píše:
@hanka.br. jak vytrestáš? nebudu platit měsíčně takový peníze za blbý data…doma může být na pc…žádná online výuka být nařízená nemůže…jen distanční…

Pokud je výuka on-line, povinná je a rodiče musí děti z ní omlouvat. Ale jak říkám, tvoje dítě, tvoje zodpovědnost a tvůj boj. Že je spousta rodičů, kterým vzdělání dětí za výdaje nestojí, o tom nepochybuji. Jen nechápu, proč si je pořizují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3122
21.10.20 14:59
@hanka.br. píše:
Pokud je výuka on-line, povinná je a rodiče musí děti z ní omlouvat. Ale jak říkám, tvoje dítě, tvoje zodpovědnost a tvůj boj. Že je spousta rodičů, kterým vzdělání dětí za výdaje nestojí, o tom nepochybuji. Jen nechápu, proč si je pořizují.

tak ne každý má doma počítač pro každého člena rodiny a wifi na kterou se připojí celá rodina ve všech místnostech. Takže učitelé by měli myslet i na tyto žáky, kteří se opravdu nemohou účastnit, nebo se nemohou účastnit pořád. A ne říct, že nechápou proč si pořizují děti. Spousta lidí třeba přišla o práci a i předtím žili od výplatě k výplatě. Pro takové rodiny je i repasovaný počítač drahou záležitostí. Ti mají starost aby nezemřeli hlady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
21.10.20 15:15

@Monchichik nase skola treba poskytuje notebooky i modem na internet.
Ale spousta lidi se stejne vymlouva aby nemuseli pracovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15448
21.10.20 15:38

@hanka.br. já jsem četla, že uzákoněná výuka je distanční, nikoliv online…pokud na tom škola trvá, musí žáky vybavit…nevím, proč to vztahuješ pořád na moje dítě…to, že si spousta lidí pořídí děti a pak se o ně nestarají, natož aby jim kupovali drahé telefony a platili data, to snad není žádná novinka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15448
21.10.20 15:40

@Kriss Tina tak můj mladej nemá třeba vůbec paušál, dobíjím mu jen občas kredit…telefon k ničemu nepotřebuje a na to, aby si někde šounil po netu, mu fakt data platit nebudu…takže takovým zákazníkům asi data zdarma nedají ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama