Cotrimocazol AL forte - dobrat, nebo ne?

Anonymní
3.7.21 13:26

Cotrimocazol AL forte - dobrat či ne?

Zdravím.
Chci se zeptat jestli nemáte někdo zkušenost s těmito antibiotiky. Byly mi předepsány na zánět močových cest na 14 dní 1× po 12h. Ale už 3 den jsem měla hrozný nevolností, 1× jsem zvracela a teplota 37:5 - 38. Myslela jsem, že je to k zánětu, tak jsem to nechala být.
Už je to 6 den co to beru a cítím se pořád mizerně. Pak jsem si přečetla vedlejší účinky…
Přemýšlím, že to přestanu brát, ale prý je nebezpečné vysadit ATB a musí se dobrat. (Navic je teď sobota, doktor je tu až ve středu)
Co s tím? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5360
3.7.21 13:33

Zánět močového měchýře se standardně léčí 7 dnů. 2 týdny jsou vážně moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
3.7.21 13:35

Když je nedoberes tak si nejen že nedolecis ten zánět ale zároveň bakterie mohou získat odolnost vůči těmto ATB a budeš mít o to větší problém se z toho vylecit…měla si to řešit včera když už je bereš od pondělí zvlášť když jsou teď 4 dny volna…teď můžeš buď jet na pohotovost jestli ti nenapíšu něco jiného nebo zkusit vydržet (ono na blití může být skoro po všech atb takže by to stejně mohlo být k nicemu) koupit si v lékárně probiotika a něco na nevolnost…a nějak to doklepat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6044
3.7.21 13:37

Taky mi z nich bylo nevolno, ale podle mě těch sedm dní stačí, jak ti to i píše Doctus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.7.21 13:41

@jannina1 @Vladusxx @Doctus
Moc děkuji za rady :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu