Covid 19, 7 tt - máte zkušenosti?

Anonymní
6.4.21 12:25

Covid 19, 7 tt..mate zlusenosti?:(

Zdravím jsem 7 týdnu těhotenství a mám pravděpodobně Covid 19, antigenni test vyšel pozitivní a zítra jdu na PCR.. 16.4 jsem měla jít na první kontrolu, ale jelikož to nebude možné z důvodu karantény musím jít později.. muže nastat nějaký problém? Mám se poradit s lékařem? Mate zkušenosti? Zatím jsem teda toho moc o covidu nenacetla (ranne tehotentvi). Mám týmu, zvýšenou teplotu a pociťuji slabost..muže to mít vliv třeba na plod? :nevim: Děkuji vsem

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
249
6.4.21 12:28

Prodělala jsem covid v 10tt myslela jsem že umřu. Nemohla jsem se toho zbavit a můj stav se pořád horšil…no nakonec jsem se vyléčila a máme zdravou holčičku, takže za mě buď v klidu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
6.4.21 12:35
@Anonymní píše:
Zdravím jsem 7 týdnu těhotenství a mám pravděpodobně Covid 19, antigenni test vyšel pozitivní a zítra jdu na PCR.. 16.4 jsem měla jít na první kontrolu, ale jelikož to nebude možné z důvodu karantény musím jít později.. muže nastat nějaký problém? Mám se poradit s lékařem? Mate zkušenosti? Zatím jsem teda toho moc o covidu nenacetla (ranne tehotentvi). Mám týmu, zvýšenou teplotu a pociťuji slabost..muže to mít vliv třeba na plod? :nevim: Děkuji vsem

Z dlouhodobeho hlediska vam nikdo nemuze rict, jestli to ma na plod vliv nebo ne.
Stejne tak jako je cely prvni trimestr bud a nebo.
Pokud je tehotenstvi prosperujici, tak ten Covid zvladne. Je tu na tohle tema dost diskuzi a plno maminek, ktere si tim behem tehotenstvi prosly.
Pokud to tehotenstvi nevyjde, tak vam stejne nikdo nerekne, jestli za to mohl opravdu Covid.
Byt vami, tak se nenervuju, tohle nijak neovlivnite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15943
6.4.21 13:10

Ja ho v těhotenství prodělala taky, jen jako velmi slabou rýmu, jinak jsem o tom nevěděla. Jediný problém v 1.trimestru jsou horečky, ale to u všech nemocí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
6.4.21 17:33

Covid se mě bohužel také nevyhnul a to v 8. týdnu, chvíli po potvrzení tehotenstvi. Nejdřív to vypadalo jako chřipka, ale 8. Den se projevil v plné síle- u mě jako priserny prujem, kdy jsem pres tyden jen ležela, litala na záchod a trpěla křečemi, už jsme skoro jeli na kapacky. Ted jsem ve 13. Tydnu, křeče a nechutenství mě stále trápí a co teprve ta únava. Takže se drž, není to sranda, ale se zatatyma zubama se to dá přežít. Držím palce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat