Covid-19: co považujete za největší hoaxy, fámy a mýty o něm?

52
18.2.21 16:48

Covid-19: co považujeteza největší hoaxy, fámy a mýty o něm?

Ahoj všem.
Jen tak pro zajímavost: co považujete za největší nesmysly o covidu-19? Co jsou podle vás největší hlouposti o viru, nemoci a tak všem, co se teď děje? Co nejšílenějšího, čemu podle vás může věřit jen blázen, jste kdy kde slyšeli nebo četli?
Je mi jasné, že pro někoho je největším hoaxem to, že covid-19 řádí, pro někoho naopak to, že neřádí… To hodnotit nechci. :nevim:
Jen mě prostě zajímá, jak to vidíte vy… :think:
Díky! :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
76229
18.2.21 16:55

@maladroit Ze nas chteji pri ockovani ocipovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50940
18.2.21 17:04

Že je Prymula epidemiolog :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10609
18.2.21 17:08

Že je Covid po Evropě roznášen práškovacími letadly a že nám vakcína má vpravit do těla čip a nebo změnit DNA. A největší z průserů je, že tomu věří spousta starších lidí a díky tomu se očkovat nechtějí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7949
18.2.21 17:13
@j.a.n.i1 píše:
@maladroit Ze nas chteji pri ockovani ocipovat…

No tak prr, já chci svůj 5G čip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5145
18.2.21 17:17

Že to brzo skončí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31383
18.2.21 17:20
@maladroit píše:
Ahoj všem.
Jen tak pro zajímavost: co považujete za největší nesmysly o covidu-19? Co jsou podle vás největší hlouposti o viru, nemoci a tak všem, co se teď děje? Co nejšílenějšího, čemu podle vás může věřit jen blázen, jste kdy kde slyšeli nebo četli?
Je mi jasné, že pro někoho je největším hoaxem to, že covid-19 řádí, pro někoho naopak to, že neřádí… To hodnotit nechci. :nevim:
Díky! :mavam:

Že ve vakcínách je čip, :zed: že nemocnice jsou prázdné a hrají na všechny habaďůru, :zed: že obrovská nadúmrť přesně kopírující vývoj epidemie s covidem nesouvisí, ale záhadně se projevila právě teď, nikdo neví proč, :zed: že existuje tajný lék, který ale nikomu nechtějí dát, :zed: že po vakcíně budeme po tři pokolení neplodní (wtf?).

Toho je tolik, těžko si vybrat :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7343
18.2.21 17:23
@maladroit píše:
Ahoj všem.
Díky! :mavam:

Vse, co pisi oficialni media

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31383
18.2.21 17:25
@Jana525 píše:
Vse, co pisi oficialni media

Třeba počty nemocných, volná místa v nemocnicích, projevy nemoci, informace o lidech, kteří zemřeli? Data UZIS, staťáku. To všechno je pro tebe „největší hoax“?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8122
18.2.21 17:28

5G čip v očkovací látce.
Tajný čip v tyčince, která se používá při stěru Covidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31717
18.2.21 17:28

Že na náš národ covid nejde, protože jsme byli proočkováni proti TBC 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
18.2.21 17:29

Že při testu na covid vám do mozku vrazí čip. A díky němu vás bude sledovat Bill Gates, a když bude chtít, tak vás na dálku odpraví.

Pak mě pobavila změna DNA při očkování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76229
18.2.21 17:29
@Cenarius píše:
No tak prr, já chci svůj 5G čip.

Tak to máš smolíka a budeš si ho muset koupit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
157
18.2.21 17:31

Že nás chtějí očipovat Že očkování způsobuje neplodnost, aby se snížila světová populace Že očkování zničí celou imunitu Že je vakcína neotestovaná
Bohužel tomu věří i spousta mladých lidí a vzájemně se v tom podporují a utvrzují. Bohužel podle mě dokud nebude většina proočkovaná, tak se toho nezbavíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 17:32

@Bábrdl Ano, počty nemocných nejsou reálné, velký počet se testovat ani nenechá…a počty volných lůžek je taky sci-fi - ještě jsme měli a stejně se za velkého humbuku kamer museli pacienti poslat do jiné nemocnice… :nevim: A nedělám si iluze, že každá nemocnice hlásí např. Seznamu, kolik má volných lůžek ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat