Covid-19 je to možné?

453
7.4.21 08:42

Covid-19 je to možné?

Dobrý den,
minulé pondělí a úterý jsem byla v celodenním kontaktu s covid pozitivní osobou a dozvěděla jsem se to ve čtvrtek 1.4. Od té doby jsem v karanténě.
4.4. Jsem byla na PCR testech a byly negativní. Včera 6.4 jsem začala mít zvýšenou teplotu 37° a dnes ráno průjem. Manžel mi včera přivezl antigenní test ze slin a vyšel pozitivně.
Myslíte že je možné abych byla v neděli negativní a v úterý už začala mít příznaky a byla tak pozitivní. Ve fotce přikládám pozitivní antigenní test. Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12215
7.4.21 08:43

A kde je pozitivní? já vidím negativní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32194
7.4.21 08:44

Ano, je to možné, manžel to ode mě chytil v zimě, první PCR test měl po 5 dnech od kontaktu se mnou negativní, další po 3 dnech už byl pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1540
7.4.21 08:46

Je to možné, i Dr nam říkala, že u některých je inkubační doba až 10 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7396
7.4.21 08:47

Test je negativní. C znamená control, to označuje, že test proběhl korektně. Čárka u T znamená pozitivitu.
Každopádně bych na tvém místě kontaktoval doktorku a dotázal se na možnost opakovaného PCR testu na pojišťovnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
453
7.4.21 08:48

@iiiv je pozitivní. I ten bílý proužek dle video návodu znamená pozitivní. Taky sem se divila. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
453
7.4.21 08:49

@Tinuvien @Nicole 1234 ahaa, tak děkuji za odpovědi. Přišlo mi to divné ale koukám že to možné je. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12215
7.4.21 08:49
@Paige1996 píše:
@iiiv je pozitivní. I ten bílý proužek dle video návodu znamená pozitivní. Taky sem se divila. :nevim:

tak to by byly pozitivní všechny :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
453
7.4.21 08:50

@iiiv já tam nikde u žádného bílý pruh neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2178
7.4.21 08:55

Urcite je to mozne, jdete co nejdriv na PCR, protoze od nej se pocita 14 dni izolace, tak at si to neprotahujete

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10789
7.4.21 09:02

Test neposoudím, ale možný to je. však pokud jsi byla v kontaktu 30.3., tak jsi stále v inkubační době, čili stále se u tebe ta nemoc projevit může. zvýšenou teplotu i průjem covid může způsobit. kontaktovala bych svoji lékařku, jestli ti vystaví ještě jednu PCR žádanku, že se u tebe projevily možné příznaky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6532
7.4.21 09:02

Ano, můžeš být až teď pozitivní. 5. den po kontaktu může být brzy na test, lepší je jít cca 8. den po kontaktu. To už je ta pravděpodobnost pozitivity vyšší. Já byla minulý týden 8. den po kontaktu na PCR testech (dříve bych nešla) a dnes už mám po karanténě. Neraď se s laiky na netu, kteří o tom mnozí ví houby a zavolej svému praktikovi a prober to s ním. Při příznacích už většinou i ten antigen vychází pozitivně, ale pokud je udělaný blbě, tak může být výsledek zkreslený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
453
7.4.21 09:04

@tini @sagina @bartsch moc Vám všem děkuji za rady. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53485
7.4.21 09:09

Ano, možné to je.
Ale při pohledu na test mě jako první napadlo - jestli takovouhle duchařinu chtějí, aby si samy vyhodnocovaly prvostupňové děti, když se na tom neshodne půlka uživatelek emimina zoceleného denním čtením duchů na testech, tak pámbu s námi :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53485
7.4.21 09:11

Každopádně u nás - čtvrtek - pozitivní osoba, se kterou sdílím domácnost. Neděle - začínám mít příznaky. Středa - negativní PCR. Pátek - pozitivní PCR.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat