Covid-19 očkování děti 12+

1
8.7.21 16:37

Covid-19 očkování děti 12+

Dobrý den chtěl jsem se zeptat jaký máte názor na očkování dětí (12+). Máme syna (13 let) manželka mi říkala že neví a stále se rozhoduje zda dát nebo nedát bojí se totiž vedlejších účinků. No já osobně bych dal jen kdybych opravdu věděl že mu to nic neudělá. Každopádně radši čekáme co a jak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30883
8.7.21 16:46
@Tom236 píše:
Dobrý den chtěl jsem se zeptat jaký máte názor na očkování dětí (12+). Máme syna (13 let) manželka mi říkala že neví a stále se rozhoduje zda dát nebo nedát bojí se totiž vedlejších účinků. No já osobně bych dal jen kdybych opravdu věděl že mu to nic neudělá. Každopádně radši čekáme co a jak.

při zakládání ti to muselo ukázat, že už tu je hafo podobných diskusí, třeba
https://www.emimino.cz/…ankovani/11/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.7.21 17:16

Mam sice jen sedmilete, ale kdybych mela 13 lete, nedala bych ockovat. Muj sedmilety letos covid prodelal uplne bez priznaku. Nechala bych ockovat starou babicku, ale dite ne

• Citovat
  • Nahlásit
16072
8.7.21 17:30
@vokishka píše:
při zakládání ti to muselo ukázat, že už tu je hafo podobných diskusí, třeba
https://www.emimino.cz/…ankovani/11/?…

Ano, je to tady uz na Chocholouska :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4781
8.7.21 22:11

Tak vzhledem k tomu, ze i CDC v USA uz priznava stovky umrti deti po vakcine, (a jiste dalsi tisice s trvalymi nasledky), opravdu nechapu rodice, kteri o tom uvazuji…

Pusti si 27:27 minutu:
https://youtu.be/X6V5rvmY-QA

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
8.7.21 22:25
@J_Doe píše:
Tak vzhledem k tomu, ze i CDC v USA uz priznava stovky umrti deti po vakcine, (a jiste dalsi tisice s trvalymi nasledky), opravdu nechapu rodice, kteri o tom uvazuji…Pusti si 27:27 minutu:
https://youtu.be/X6V5rvmY-QA

Jako Pekova zas neco zbrblala jo? :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4781
8.7.21 22:30
@dg80 píše:

Porad je lepsi odbornik, nez Vojtech se svou partou.
V cem KONKRETNE nema pravdu? Nebo je to jen osobni antipatie?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16771
8.7.21 22:34
@dg80 píše:

No, jo, tak už jí těch pět minut slávy uplynulo, tak je načase se připomenout :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1834
8.7.21 22:42

Nechat očkovat děti, které nemají téměř příznaky, může jedině cvok. Naše republika se to prostě jen snaží narvat do všeho, co se hejbe. :roll: jinak bez komentáře, nejsem očkovaná ani já, natož abych dala dítě.
Jinak nejsem proti očkování, děti mají všechny povinné vakcíny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9863
8.7.21 22:44

@Netopýr1 My jsme téhož názoru, nejsme očkovaní. Dcera je hodně malinká a jak píšeš i kdyby už ji bylo 12+ nedala bych ji, má taky, jen povinné očkování a hotovo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
8.7.21 22:59
@J_Doe píše:
Porad je lepsi odbornik, nez Vojtech se svou partou.
V cem KONKRETNE nema pravdu? Nebo je to jen osobni antipatie?

Zadnou antipatii k ni nemam, rada bych verila vsemu co dosud rekla, ale bohuzel, vsechny jeji prognozy jsou stejne presne, jak predpovedi pocasi Dagmar Honsovy :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4781
8.7.21 23:38
@dg80 píše:
Zadnou antipatii k ni nemam, rada bych verila vsemu co dosud rekla, ale bohuzel, vsechny jeji prognozy jsou stejne presne, jak predpovedi pocasi Dagmar Honsovy :-)

A konkrétně? Teda kromě té, že říkala, že do konce roka covid odezní sám? Teda, delta mutace už je v podstatě rýma, nebo normální chřipka, tak se teda spletla o půl roku, ale jinak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1860
9.7.21 09:17

Jen zírám, jak je nová generace matek silně provax.

Jste snad mladé a zdravé, tak čeho se bojíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1484
9.7.21 09:24

Až se nás to bude týkat, tak očkovat nechám, chci žít normální život a neobědnávat se pořád na testy kvůli každý kravině, žere to čas i peníze,… vedlejší účinky hrozí u každýho očkování :think:… teda máme ještě pár let čas, tak třeba se to do tý doby zase zruší, ale moc tomu nevěřim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4781
9.7.21 11:28
@Nickjmeno píše:
Až se nás to bude týkat, tak očkovat nechám, chci žít normální život a neobědnávat se pořád na testy kvůli každý kravině, žere to čas i peníze,… vedlejší účinky hrozí u každýho očkování :think:… teda máme ještě pár let čas, tak třeba se to do tý doby zase zruší, ale moc tomu nevěřim

Argument “normalni zivot” u ockovani… Nemelo by ockovani mit JEDINY argument, a to zdravotni prinos???

Vzdyt to pak akorat podporujete segregaci lidi, to vam nevadi? Pokud teda vlada dodrzi, co slibuje, a na to se taky spolehat neda.

Shrnuto - ockovat se ne ze zdravotnich duvodu, ale kvuli “normalnimu zivotu”, a i tam to vypada tak, ze bud vlada dostoji svym slibum, a ockovany podporil segregaci (a de facto zdravotni fasismus), nebo vlada sliby nedodrzi, a clovek do sebe napral experimentalni vakcinu uplne zbytecne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat