Covid 19 - příznaky

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
28.9.20 14:37

Je to uplně jedno, základ je zavolat si pro neschopenku k lékaři a být doma, protože nevěřím už ničemu, proč? kolegyně nemocná, pozitivní covid, za dva dny příznaky, totožné jako s kolegyní, 7. den žádné zlepšení, výsledek testu? negativní… musíme to všechno vzít to našich rukou a nečekat, že testy a jejich výsledky jsou správné, prosím anonym kvůli zdr. stavu

• Citovat
  • Nahlásit
8427
28.9.20 14:52
@mroe píše:
Mne prijde rada vylezet doma docela vtipna… Lezet doma muzu jen v pripade, ze budu mit neschopenku. Tu ziskam jen telefonatem lekari nebo narizenou od hygieny. A jak lekar po telefonu pozna, jestli je to Covid nebo ne? Ja mam aktualne druhy den rymu, citim se jako vzdy pri viroze. Nikam volat nebudu a jdu do prace, protoze zdravotnika doma s rymou nikdo nenecha, kdyz ho doma nenechaji ani s Covidem. Dokud nebudu mit horecku, stejne pracuju, tak co. Staci si vzpomenout, jak pacienti na recepci vyvadeli, kdyz mela kolegyne zlomenou ruku a objektivne nemohla pracovat… Zdravotnici na nemoci proste nemaji narok.

Myslim, ze spousta lekaru ted proste pri viroze telefonicky da na dni neschopenku bez vychazek a je to. (osobni zusenost v rodine)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.20 14:29

Tak mám nařízené testy a nemocenskou. Nejmladšího jsem nechala doma - školka. Starší chodí do školy, snad to nemáme, ať nenakazí kamarády…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.20 15:03

Moje doktorka automaticky u příznaků posílá na testy s tím, že to dělat musí… Jinak příznaky, co mám - test byl pozitivní - kašel, horečky (vrací se mi už 14 dní), ze začátku mě hodně bolela hlava a jednu dobu jsem měla ucpaný nos…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.20 15:35

Tak mám nařízené testy a nemocenskou. Nejmladšího jsem nechala doma - školka. Starší chodí do školy, snad to nemáme, ať nenakazí kamarády…

• Citovat
  • Nahlásit
2204
29.9.20 20:44

Syn měl covid teď a jediný co tak ho občas zaskrabalo v krku, švagrová měla pár dní zimnici a nic vic a tchán s tchyni měly asi čtyři dny horečky a byli dost unavený, ale oba jsou už starší a mají dost nemocí, my to od nich ani nejspíš nechytly. Testy máme negativní a prý máme asi silnou imunitu a zlikvidovala virus dřív než se uchytil. Tak pokud si nebudete připadat opravdu nemocná tak na testy nechoďte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.10.20 10:00

Žádanka na testy

Prosím, jak to chodí. Dr. mne objednal na testy, ale v ruce nic nemám, jen řekl, že mne objedná na sobotu. Jak to chodí? Kdo vás kontaktoval? Přímo odběrové místo? Do kdy mám čekat? Děkuji. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
2204
1.10.20 15:29
@Anonymní píše:
Prosím, jak to chodí. Dr. mne objednal na testy, ale v ruce nic nemám, jen řekl, že mne objedná na sobotu. Jak to chodí? Kdo vás kontaktoval? Přímo odběrové místo? Do kdy mám čekat? Děkuji. :kytka:

Musite se sama nahlásit na odberove místo na určitý den a hodinu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.20 08:48

Tak u nás (SM kraj), chodí den předem SMS s časem, kdy se na odběr dostavit. Všem děkuji za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
37
14.10.20 13:48
@Anonymní píše:
Dobrý den, ráda bych se zeptala jaké jste měli příznaky ( potíže) při covidu. Pracuji ve školství, kolegyně je pozitivní, některé děti ( střídáme se u nich - 1. třída ZŠ) jsou nemocné. Testy nikdo nedělá ( ji otestovali po týdnu nemocenské), takže hygiena to již neřeší. Aktuálně mám zvýšenou teplotu, bolest v krku, napuchnuté sliznice v nose, ale bez rýmy, skoro žádný kašel, jsem unavená… No když to tak píšu, asi zůstanu doma a půjdu na test… Nerada bych někoho ohrozila… :(
Kdo jste nemoc prodělali jaké máte zkušenosti? Děkuji.

Covid jsem neměla - ale od okolních přátel vím, že měli příznaky, které je spojovali tak byla brutální únava. Ne taková, že jsi unavená - co všichni známe, ale že nejsi skoro schopná téměř odlepit od sebe oční víčka - jak tě to nutí vypnout tělo a odpočívat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.20 21:47

Jsem pozitivní, první příznaky se objevily minulou sobotu, teplota nad 38, bolesti hlavy, celého těla, ztráta čichu. Před pár dny se přidaly bolesti břicha, čekala jsem průjem, ale od včera místo něj žlutá stolice. Nebo spíš jen malé množství žlutého čehosi. Může to být způsobené koronavirem??

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama