Covid a odjezd na dovolenou+šly byste na paragraf?

Anonymní
13.7.20 19:12

Covid a odjezd na dovolenou+šly byste na paragraf?

Dobrý večer, dnes se ve zprávách objevila zpráva, že v místní firmě jsou nakažení covidem. Od kolegyně syn v této firmě pracuje, s Poláky kteří to do firmy zavlekli. My máme v sobotu odjet na dovolenou, kterou máme zaplacenou a já váham, jestli jít od zítra na paragraf, abych do konce týdne nemusela jít do práce a neskončili jsme celá rodina v karanténě :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26425
13.7.20 19:14
@Anonymní píše:
Dobrý večer, dnes se ve zprávách objevila zpráva, že v místní firmě jsou nakažení covidem. Od kolegyně syn v této firmě pracuje, s Poláky kteří to do firmy zavlekli. My máme v sobotu odjet na dovolenou, kterou máme zaplacenou a já váham, jestli jít od zítra na paragraf, abych do konce týdne nemusela jít do práce a neskončili jsme celá rodina v karanténě :(

Já bych paragraf teda nedostala, kdyby syn nebyl nemocný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
13.7.20 19:14

Na jakej paragraf by jsi jako chtěla? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59688
13.7.20 19:15
@Anonymní píše:
Dobrý večer, dnes se ve zprávách objevila zpráva, že v místní firmě jsou nakažení covidem. Od kolegyně syn v této firmě pracuje, s Poláky kteří to do firmy zavlekli. My máme v sobotu odjet na dovolenou, kterou máme zaplacenou a já váham, jestli jít od zítra na paragraf, abych do konce týdne nemusela jít do práce a neskončili jsme celá rodina v karanténě :(

Na to je pozdě.. Pokud by to měl její syn a stykal se s ní, popř byla nakažena kolegyně, skončís tam tak jak tak.. Já bych chodila normálně do práce.. Asi jsem salamista, ale nebojím se.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4543
13.7.20 19:15

Vtipné je, že se bojíte nakažení, ale co když už to máte? Tak to jen umyslně budete šířit dál :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.20 19:16

@Russet tak samozřejmě záleží, jestli by mi ho dr. napsala

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.7.20 19:38
@martina.se píše:
Na to je pozdě.. Pokud by to měl její syn a stykal se s ní, popř byla nakažena kolegyně, skončís tam tak jak tak.. Já bych chodila normálně do práce.. Asi jsem salamista, ale nebojím se.. :think:

S kolegyní jsem byla naposledy ve čtvrtek :think:

• Nahlásit
  • Citovat
17593
13.7.20 20:13

Aha takze na dovolenou (odkud si muzes privezt covid taky) pojedes, ale do prace nejdes jo? Vylozene sobecké jednani. Na co by vam mel jako dr napsat paragraf? Na paranoiu? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.20 20:15
@Kriss Tina píše:
Aha takze na dovolenou (odkud si muzes privezt covid taky) pojedes, ale do prace nejdes jo? Vylozene sobecké jednani. Na co by vam mel jako dr napsat paragraf? Na paranoiu? :think:

Jedeme tady v rámci ČR

• Nahlásit
  • Citovat
21176
13.7.20 20:19
@Anonymní píše:
Jedeme tady v rámci ČR

Jako že v rámci republiky si covid dovézt nemůžeš? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2450
13.7.20 20:25

Můžeš být dávno nakažena aj s celou rodinou :nevim: Paragraf by mi pediatrička nedala, pokud by se nemarodilo. Ani by mně nenapadlo o to žádat skrz dovču. No buď se můžeš vrátit nakažená, takže si dáš karanténu pak a nebo už to máš a rozneseš to dále :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17593
13.7.20 20:30
@Anonymní píše:
Jedeme tady v rámci ČR

A u nas jako neni? To je jedno kam jedes, at do zahraničí nebo do vedlejší vesnice…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72373
13.7.20 20:55

Jestli se bojíš, požádej v práci o neplacené volno. Ovsem pokud bude kolegyne nakažená, tak bys mela dovolenou zrusit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59688
14.7.20 16:58
@Anonymní píše:
S kolegyní jsem byla naposledy ve čtvrtek :think:

No však. Inkubacka 14 dní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek