Covid a průkazová fotografie

10
23.2.21 04:54

Covid a průkazová fotografie

Zdravím. Potřebovala bych si vyřídit studentskou průkazku, ale nemám žádnou fotografii, v ateliéru jsem se byla kvůli průkazu fotit naposledy čtyři roky zpátky. Lze si v této době nějak vyřídit průkazovou fotografii? Děkuji :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9329
23.2.21 06:00

Co takové ty automaty? Fotky z toho posledního focení v atel. už nemáš? Většinou se dělají 4 a použije 1-2, na studentský průkaz to snad neva, že jsou starší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
977
23.2.21 06:24

Delala jsem si pres internet.
Najdes si to pres google, je tam popis jak ma to fozo vypadat - jednobarevne neutralni pozadi, stíny, jak mas vypadat ty :) (neutralni vyraz, zadne vystrelky ve vlasech atd). Vyfotila jsem si selfie a poslala, druhy den odeslali fotografie.
Na pas, obcanku nebo řidičák by to dostacujici nebylo - ale tam si uz stejně dělají foto sami. Na studentsky prukaz by to urcite melo stacit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
977
23.2.21 06:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63730
23.2.21 07:19

@Niky1435 vyfot se mobilem na bílém pozadí a orizni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1077
23.2.21 07:22

Buď si online zařiď nové, zkus automat, nebo klidně použij staré - nebo si vyfoť tu starou a vytiskni, já točím střídavě fotky, kdy mi bylo 15-17 a to mi je o víc jak 10 víc, jen slyším, jak jsem novým účesem omládla. Nikdo to neřeší, pokud nemáš jinou barvu vlasů (a s tím prudí taky jen někdo, skoro málokdo, spíš starší ročníky).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28692
23.2.21 07:28
@listento píše:
Buď si online zařiď nové, zkus automat, nebo klidně použij staré - nebo si vyfoť tu starou a vytiskni, já točím střídavě fotky, kdy mi bylo 15-17 a to mi je o víc jak 10 víc, jen slyším, jak jsem novým účesem omládla. Nikdo to neřeší, pokud nemáš jinou barvu vlasů (a s tím prudí taky jen někdo, skoro málokdo, spíš starší ročníky).

Na to musis mit barevnou tiskarnu, ne? Hodne totiz ctu, ze ty miosky v DM a tak jsou zapaskovane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11025
23.2.21 07:42
@vokishka píše:
Na to musis mit barevnou tiskarnu, ne? Hodne totiz ctu, ze ty miosky v DM a tak jsou zapaskovane.

Podle me posles fotky pres webove rozhrani a prijdou ti postou, mozna jdou i nekde vyzvednout.

U fotek na prukazku je akorat potreba fotku zmensit a oriznout na pozadovany rozmer, pri tisku zadat „s okraji“ (nebo tak neco) a pak bile kraje oriznout/ustrihnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
23.2.21 12:16

Nemluvíš o ISIC? Tam stačí foto podobné průkazové fotce, stoupni k bílé zdi a vyfoť se, to stačí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat