Covid a tlak na hrudi

Anonymní
30.3.21 23:13

Covid a tlak na hrudi

Zdravím všechny, mám covid a doteď jsem se cítila v pořádku. Před pár hodinami jsem ale začala cítit tlak na hrudi a nevím jestli mám hned jet do nemocnice, nebo počkat jak se budu cítit ráno. Četla jsem, že tlak na hrudi patří k závažným příznakům a tak mám strach. Na druhou stranu tu mám ročního syna a moc se mi ho nechce tahat do nemocnice. Žádné jiné příznaky nemám, ani horečku či zvýšenou teplotu. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6022
30.3.21 23:18

Jela bych. Muze to byt embolie, jak se ti dycha?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 23:24

Volala bych rychlou a nechala konkrétní stav a příznaky zhodnotit operátora. Pomohl by údaj o saturaci kyslíku v krvi, pokud máš doma oxymetr.

• Citovat
  • Nahlásit
871
30.3.21 23:26

Zavolala bych do nemocnice tam už ti řeknou co a jak a popřípadne pro tebe zajede rychlá 😊tak hlavně ať si ok 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 23:26

Dýchá se mi dobře

• Citovat
  • Nahlásit
871
30.3.21 23:29

Tak tam zkus zavolat a řekni co a jak za to nic nedáš nakonec to třeba nic nebude 😊a hlavně ti poradí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4377
31.3.21 00:35

Ako si dopadla? Je lip?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.3.21 03:10

Dělali mi sono a všechno je v pořádku. Doktorka říká, že jde o příznak covidu, a že prý to má spoustu nakažených. Takže se nemusím bát, že by to hned znamenalo těžší průběh. Tak snad to bude dobrý, děkuju všem za rady :)

Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
871
31.3.21 07:37

Tak to je hlavní 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
426
1.4.21 13:27

Já to měla taky, tlak na hrudi, ale bez dalších příznaků, čekala jsem co z toho bude, ale nic, po pár dnech to samo odeznělo, prostě příznak covidu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat