Covid Delta příznaky malé děti

6
16.9.21 12:10

Covid Delta příznaky malé děti

Dobrý den,
jsem tu nová, žádné aktuální téma jsem nenašla, snad jsem nehledal špatně. Mohu se zeptat, zda jsou tu rodiče dětí (ideálně malých dětí do 5 let) které v poslední době prodělali COVID Deltu? Zajímali by mě příznaky, průběh. Vím, že se nesegmentuje, zdali je to Delta či ne, nicméně předpokládám že v současné době je v drtivé vetsine vše Delta. Děkuji všem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8039
16.9.21 13:11

@Jaruna88 nebudeš mít lepší, když necháš dítě otestovat, než spoléhat na příznaky, které může mít každý jiné nebo můžou být i jiného původu než hned Covid… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9690
16.9.21 13:39
@Jaruna88 píše:
Dobrý den,
jsem tu nová, žádné aktuální téma jsem nenašla, snad jsem nehledal špatně. Mohu se zeptat, zda jsou tu rodiče dětí (ideálně malých dětí do 5 let) které v poslední době prodělali COVID Deltu? Zajímali by mě příznaky, průběh. Vím, že se nesegmentuje, zdali je to Delta či ne, nicméně předpokládám že v současné době je v drtivé vetsine vše Delta. Děkuji všem.

Dcera 5 let, mela tedy covid uz v únoru, ale mela jen jeden den zvýšenou teplotu, jinak nic. Ale je určitě lepší pri jakémkoliv podezření dítě otestovat nebo aspoň nechat doma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
16.9.21 13:42

@janickaIII já ale neřeším momentální covid svých dětí, ani tak otázka neznela. A pokud bych u nich měla podezření, samozřejmě bych je logicky otestovala. Zajima mě, jak je tato mutace horší pro děti než předchozí. Viz situace v USA, u nás v ČR jsem konkrétně narazila pouze na jednu zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8039
16.9.21 13:46
@Jaruna88 píše:
@janickaIII já ale neřeším momentální covid svých dětí, ani tak otázka neznela. A pokud bych u nich měla podezření, samozřejmě bych je logicky otestovala. Zajima mě, jak je tato mutace horší pro děti než předchozí. Viz situace v USA, u nás v ČR jsem konkrétně narazila pouze na jednu zkušenost.

Mrkni na obsazenost dětské jip v Motole. Tam léčí děti se syndromem PIMS. Na jaře měli plno. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
16.9.21 13:50

@janickaIII děkuji za tip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 16:08

Prarodiče aktuálně mají deltu, den před vypuknutím nemoci celý den hlídali děti. Čekáme na test. Zatím jim není vůbec nic, ani teplota, ani rýma, ani kašel, nic. Sama jsem zvědavá, jak dopadnou testy.

• Citovat
  • Nahlásit
26606
18.9.21 16:17

@Jaruna88 podle tisíců příspěvků pod tvým dotazem - no nic, zřejmě žádné malé děti covid delta nemají,
ty mrtvé jsou jen na titulní straně Seznamu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26606
18.9.21 16:17
@Anonymní píše:
Prarodiče aktuálně mají deltu, den před vypuknutím nemoci celý den hlídali děti. Čekáme na test. Zatím jim není vůbec nic, ani teplota, ani rýma, ani kašel, nic. Sama jsem zvědavá, jak dopadnou testy.

no - a jak to dopadlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat