Covid - jak dlouho trvala zvýšená teplota?

Anonymní
28.2.21 14:46

Covid - jak dlouho trvala zvýšená teplota?

Zdravím vás, chci se zeptat, zda je tu někdo, komu přetrvávala zvýšená teplota déle než dva týdny od prvních příznaků? Kdy jste se jí zbavili? Já budu mít pozítří 14 dní od pozitivního testu, měla jsem zezačátku pár dní horečky, bolesti hlavy, svalů, zad, ucpané dutiny… po týdnu to odeznělo, ale ta teplota přes den stále vyskakuje k nějakým 37,3 (víc ne). Praktik teď bude mít bohužel dovolenou. Nevím, zda mohu už začít třeba chodit ven, aspoň na kratší zdravotní procházky, jiné obtíže už nemám… někdy si říkám, jestli ta teplota není dílem mizerné nálady ze zavření doma a celé téhle situace kolem covidu, která teď u nás panuje… :? Co myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1594
28.2.21 16:53

Ahoj taky mam 14 dni od covidu. Byla jsem bez horeček pouze zvýšena teplota. Kašel ani rýma nic pouze dušnost slabost, bolesti kloubu, svalu.Dnes už mě konečně přešla ta dušnost tak jsem vyšla na zahradu na slunce. Cítím se skvěle. Myslim že je to hodně v hlavě. Ja jsem si myslela že umřu. Nevylezla jsem týden z postele hrůza. Už to nikdy nechci zažit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 17:27
@-Sára píše:
Ahoj taky mam 14 dni od covidu. Byla jsem bez horeček pouze zvýšena teplota. Kašel ani rýma nic pouze dušnost slabost, bolesti kloubu, svalu.Dnes už mě konečně přešla ta dušnost tak jsem vyšla na zahradu na slunce. Cítím se skvěle. Myslim že je to hodně v hlavě. Ja jsem si myslela že umřu. Nevylezla jsem týden z postele hrůza. Už to nikdy nechci zažit.

Já měla právě tyhle teploty do 37,7 přes 3 týdny v listopadu, když měl covid manžel. Já i dcera (5) jsme byly kupodivu negativní, já posléze i bez protilátek, takže všechny mé tehdejší příznaky včetně teplot pocházely asi fakt z mé hlavy :roll: byla jsem přesvědčená, že to covid je. Evidentně nebyl. No nic. Zkusím se taky hodit do klidu a jít na procházku. Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
1415
1.3.21 16:12

Ahoj, Covid jsem neměla…ale stalo se mi to u jiné nemoci. Bohužel tomuhle lékaři pozornost nepřikládají, teploty lehce zvýšené neřeší. Pokud teda nejsi pozitivní.
Pokud je ti jinak dobře, tak asi ok.
Pokud ne, mně osobně třeba bylo příšerně (ale záleží na typu nemoci), byl to strašný zánět v těle, který přetrvával, no testy to moc ukázat neuměly (měla jsem bakterii, která CRP dělala normální, takže smůla). Ale u toho Covidu bohužel může jít o něco, co třeba také nebude v testech a přitom se organismus pořád jakoby brání. Třeba známá říkala, že ještě dlouho po odeznění horeček a negativním testu byly šíleně unavené s dcerkou, tak se nedalo nikam jít. Prostě třeba 2 měsíce. Pak už cajk. Tak přeji, ať to máte co nejdřív už dobré a cítíte se dobře :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.21 07:02

Zdravím, 10 dni vysoké horečky 38-40. Už nemůžu :( lékařka mi teď poradila čípky paralen. Zatím teda ok jen jednou to vyskocilo na 39.9. Motá se mi hlava a už se moc neudrzim na nohou. Na vzduch jděte jestli se nemota hlava. Přeji ať je brzo lip.
Anonym zdr. stav

• Citovat
  • Nahlásit
3
14.4.21 15:34

@quera Ahojky můžu se zeptat, co to bylo za bacila? Já mám pořád nějaké problémy s močovým měchýřem po asi covidu, ale pořád se mi vrací teploty okolo těch 37,1, ale CRP negativní, mám ale pocit nemoci a měla jsem nález streptokoka na gyndě a ve stěru z močové trubice, nikdo ho ale neřeší, prý je normální, děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
14.4.21 16:24

Záleží kolik tam toho streptokoka je. Jestli se víc pomnoží, tak jsou z toho šílené problémy. Může využít oslabení organizmu. Tak možná ve stěru byl ještě slabší a teď ho přibylo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
14.4.21 18:19

@Okta ster močová trubice ++ alfa hemolytické streptokoky :/ gynda nevím, doktorka statečně zapírá, prý vše v normě, informaci mám od sestry :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1415
15.4.21 09:26

@kavia81 měla jsem boreliózu. Bohužel už to pokročilé stadium. Nejhorší, co jsem zažila, nikdo mi to nevěřil, doktoři pořád, že to je psychika a nebo postboreliový stav. A ono prdlajs, byla to zhoršující se borelióza, léčba, kterou mi dali, byla výsměch. Ale až jsem přestávala vidět a cítit končetiny, už bylo za minutu dvanáct, pomohl jiný lékař, soukromý, ale v podstatě mu vděčím, že jsem ještě mezi živými, toto bych nedala. Jenže borelka je bakterie a Covid je virus, tam bohužel budou jiná pravidla :/ co takhle imunologie? Mohlo to narušit imunitu, případně se rozjet jiná chronická nemoc, které třeba je člověk nositelem a nic mu nedělá, dokud se neoslabí organismus. Což Covid určitě oslabil. Ale klidně bych věřila, že je to pořád ten vir? Já ho teda neměla, ale prý hodně dlouho i po negativním testu byla známá s dcerou unavené, tak věřím, že se tělo zbavuje viru, i když už není na testu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1415
15.4.21 09:30

@kavia81 streptokok to může a nemusí způsobovat, já toto neměla, tak nevím. Chce to nějak si vydupat víc testů nebo si je i zaplatit, když člověk neví a nechá se odbýt - což doktoři rádi, nemuseli pak vyšetření vykazovat pojišťovnám a když to lze svést na psychiku, je to levnější, že…, tak najde příčinu a pak už ví, s čím se je potřeba vypořádat :) Přeji, ať máte někoho rozumného, kdo vám vyšetření udělá :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat