Covid - jak se vám vyvíjely příznaky?

Anonymní
5.1.21 00:30

Covid - jak se vam vyvijely priznaky?

Dnes mi vysel pozitivni ag test, zitra jdu na pcr. 4 dny mam slaby kasel a nic vic. Kdy u vas doslo ke ztrate cichu, pripadne dychacim obtizim, horecce a jinym priznakum? Jeste me to muze potkat? A chodi se po skonceni karanteny znovu na test? Diky za info.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Run
20725
5.1.21 01:33

Úterý mi nebylo dobře, čtvrtek horečka, pátek ztráta čichu. Kašel ale nic hrozného. Příšerná únava, hlavně pak o víkendu. Pak už se to zlepšovala. Cich se stále nevrátil, budou to tři týdny, na další test mě neposlali, stačilo ze jsem bylo deset dni od testu doma a poslední tři dny z toho bez příznaků. Cich se nepočítá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5816
5.1.21 01:49

Hůř se ti může udělat kdykoliv každý to má jinak mě bylo dobré jen kapku unavená a pak najednou hodně blbě pak lip pak hůř pak líp pak jsem kompletně přišla o čich a chuť necítím fakt nic.
Furt mě bolí hlava. Hlavně ta únava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16982
5.1.21 05:14

Mne zacala desne bolet zada. :) trochu pak zacalo lechtat na prsou, coz preslo v lehounky kasel, ale fakt nic, co by stalo za rec, asi za tyden to preslo na lehce ucpany nos, kdy jsem neco hur citila. Ale zase, sotva bych si toho vsimla. Ale ta potreba spanku je teda uplne zbesila. Asi tyden jsem si musela vzdycky zdrimnout i pres den. Jinak celkove to hodnotim jako velmi lehky prubeh.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5758
5.1.21 05:34

Bolest zad až do nohou, bolest hlavy, divně od žaludku asi týden, k tomu od 5 dne ztráta cichu.. Žádný kašel, teplota nic, neměla jsem potřebu lezet.. Ztráta cichu trva už asi 3 týdny, ale pomalu se to lepší.. Po skončení karantény, jsem na dalším testu nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 07:13

Asi 3 dny jsem měla silné bolesti zad a nohou, myslela jsem, že je to z tahání těžkých věcí, což jsem zrovna dělala při vyklízení sklepa. Neměla jsem chuť k jídlu a byla unavenější. Pátý den jsem byla fakt hoooodně unavená, sotva jsem se postarala o děti a začala jsem mít rýmu. Rýma trvala asi týden a probíhala jako úplně normální rýma. Ucpaný plný nos, kýchání, bolest dutin. Během rýmy jsem ztratila čich, což trvalo ještě asi týden po jejím skončení. Ke konci rýmy mě začalo lechtat na průduškách, při fyzické práci jako vytírání nebo mytí oken jsem se i zadýchávála, ale to trvalo asi jen 2 dny. Už jsem víc jak 2 měsíce po nemoci a můžu říct, že jsem už prodělala daleko horší virózy. Manžela jen bolela záda a nakonec ztratil čich asi na týden, rýmu vůbec neměl. Děti neměly nic. Ale člověk v okolí, kterému bylo přes 80 a měl cukrovku, na to zemřel. :,( Doktoři však říkali, že ho stejně tak mohla zabít normální chřipka.
Pozitivní osoba, od které jsme to patrně chytli, (40-letá žena) měla jen 3 dny trochu rýmu a pobolívání hlavy, jinak nic.
Anonym - citlivé údaje o osobách z okolí.

• Citovat
  • Nahlásit
4805
5.1.21 07:13

V pátek 1.1. jsem se probudila s chrapotem, který trval jen ten den. Myslela jsem, že je to tím, že jsem šla spát až ráno a spala jen pár hodin. Ospalost, taky jsem to přikládala Silvestru. V sobotu tlak na průduškách, bez kašle. V neděli pocit dutin, že dostanu rýmu. V pondělí pálení v nose a pocit ucpaného nosu a ztráta čichu.
Dnes jsi na testy. Bez kašle, rýmy, teploty, bolest hlavy ano, ale to mívám. Únavu zpětně jsem přikládala kolotoči kolem Vánoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19499
5.1.21 07:21

Manžela začala bolet hlava,3 dny na to ztratil čich, pak i chut a to nemá dodnes, měl to v listopadu.Byl hodně unavený a nic víc.
Mně to začalo bolestí hlavy, potom asi po 2 dnech přišlo pálení a bolest všech dutin v hlavě, tlak v hlavě, bolest očí a celého těla a brutální únava. Ten nejhorší stav mi trval 4 dny, pak to šlo k lepšímu. A čich ani chut jsem neztratila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6008
5.1.21 08:04

U me dost podobne co pisete. 1. Den silena bolest hlavy zad (akorat jsem byla 1dc, takze jsem myslela, ze to mam od toho)
Pak nasledovaly chripkove stavy (bolest hlavy, oci, svalu, kloubu, ryma, bolest v krku, unava, nechut k jidlu, ale zadny kasel)
5ty den jsem prisla o chut a cich.
Ted jsem vice nez 14 od zacatku priznaku a teda jak na houpacce. Rano se vzbudim, v pohode plna energie a za par hodin jsem uplne ko a pak zase dobry. Prijdu si jak blazen. A hlava me boli jeste dost casto :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 09:18

1. den - ztráta čichu, bolest hlavy, pocit, že na mě něco leze. Trvalo to 3 dny, jen ztráta čichu byla dýl (něco jsem začala cítit 5. den, úplný návrat čichu 11. - 14. den).

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 14:22

Kamarád slabou rýmu, čich i chuť zůstala. Nic víc…

• Citovat
  • Nahlásit
667
5.1.21 15:55

Já měla lehce zvýšenou teplotu a divně mě bolela hlava, nepomáhaly ani prášky. To bylo první dva dny. Pak škrábání v krku, zánět dutin a zalehle uši. Hlava taky bolela. Ještě teď po třech týdnech jsem unavená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
667
5.1.21 15:58

Dotaz

Nemá někdo zkušenost - můžou příznaky po pozitivním testu propuknout až za 14 dnů? Syn měl před 14 dny pozitivní test (šel tam kvůli naší nákaze) a příznaky - teplota, bolest hlavy a škrábání v krku má až od včerejška. Může to být ještě ono nebo už jiná viróza? Izolace mu skončila už na Nový rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
5.1.21 23:37

Tak u me to bylo ze zacatku pekne pozvolna nejdriv zvysena teplota, ryma, bolest v zadech, pak trochu vyssi teplota okolo 38, to po tydnu odeznelo a vypadalo to ze bude lip… Cca 2-3 dny uplne v pohode a pak brutalni kasel, spatne se mi dychalo jako kdyby mi nekdo sedel na hrudniku, pichani v hrudi, kasel se zhorsoval, zacala jsem vykaslavat krev a pak uz bylo jasne, ze mi to preslo do zapalu plic.. 3tydny na klacidu a 5 tydnu lezeni doma… Pote dekuji bohu, ze existuje home office, protoze minimalne dalsi mesic jsem porad velmi spatne dychala, dnes uz je to lepsi, akorat pri namaze se mi hur dycha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8767
6.1.21 08:29
@PatyBrno píše:
Tak u me to bylo ze zacatku pekne pozvolna nejdriv zvysena teplota, ryma, bolest v zadech, pak trochu vyssi teplota okolo 38, to po tydnu odeznelo a vypadalo to ze bude lip… Cca 2-3 dny uplne v pohode a pak brutalni kasel, spatne se mi dychalo jako kdyby mi nekdo sedel na hrudniku, pichani v hrudi, kasel se zhorsoval, zacala jsem vykaslavat krev a pak uz bylo jasne, ze mi to preslo do zapalu plic.. 3tydny na klacidu a 5 tydnu lezeni doma… Pote dekuji bohu, ze existuje home office, protoze minimalne dalsi mesic jsem porad velmi spatne dychala, dnes uz je to lepsi, akorat pri namaze se mi hur dycha

to je teda drsne :( tak snad uz ti bude lip!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat