Covid - příznaky jako nachlazení

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
14
2.12.21 09:50

Covid jako příznaky jako nachlazení

Ahoj, není tu někdo, kdo měl příznaky jako při nachlazení/ chřipce a nakonec to byl Covid? Bolí mě hodně v krku, kašlu a hlava. K tomu i tělo. Rýmu nemám, ztráta čichu ani chutě taky ne. Teplota lehce zvýšená nebo i bez. Tak nevím jestli spíše to nachlazení nebo to může být i Covid. Co myslíte? Nebo jak jste to měli vy? Neměl to někdo podobně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22954
2.12.21 09:57

@Kopretinka00 Klid, ony normální sezónní respirační onemocnění nezmizely, když se tu objevil covid. Pokud můžeš, zůstaň normálně doma, v posteli a finito. My jsme doma už 3 týdny na střídačku na hromadě - tu kašel jak tuberák, tu rýma, škrábání v krku, nechutenství, bolest hlavy. Jelikož se testujeme v práci a děti ve škole, tak víme, že u nikoho to covid není :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25466
2.12.21 09:58

To víš, že to může být covid.
Ten má mnoho různých příznaků, a stav jako na nachlazení nebo chřipku není ničím výjmečný.
Mě bolela hlava, únava, schvácenost.
Partner o rok později zimnice, kašel, bolest svalů, hlavy, klasický nachlazení (jako když zmokneš, a ono bum).
Mamce se to zase vrazilo jako na angínu.
Ztrátu čichu jsme neměl ani jeden.
Být tebou, seženu si domácí antigen, za to skoro nic nedáš. Ale budeš vědět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
556
2.12.21 10:03

@Kopretinka00 Covida se užívám právě teď a pokud by děti nemuseli ze skolky na testy vůbec by mě nenapadlo, že ťop mohl být covid. Příznaky máme jako zvýšená teplota cca 37,5, rýma, trošku kašel, bolest hlavy a to je všechno. Takže jsem si myslela, že je to obyč nastydnuti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27413
2.12.21 10:04

Může být, teď už je tolik mutací, že příznakem může být cokoliv. Nejčastěji bývá kasel, únava, teplota, bolest kloubů, hlavy, ale klidně i ta rýma, někdo k tomu má i střevní potíže (hlavně děti). Ale existují stále i normální virózy, takže jistotu budeš mít jedině po testu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6081
2.12.21 11:11

Může být. Já mám už 14 dní. Bolest v krku a hlavy bYl začátek. Pak bolest celého těla, teplota skoro vůbec, spíš zimnice a šílené pocení. Bolest uší. Pak fleky na prstech u nohy.
Rýma celou dobu. Pak začal kašel. Pak jsem ztratila čich a chuť, bolesti žaludku.
Pak jsem byla na monoklonárních látkách. Pár hodin po tom, začalo dušení. Naštěstí to po x hodinách přešlo.
Teď už jsem jen šílené unavená a bolí mě na jedné straně vedlejší nosní dutiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
19140
2.12.21 13:39

No když pošleš výsledky testu na covid, tak ti řekneme co ti je.

Jinak můžeš mít virozu jak běžnou, tak s koronavirem, nebo nějaký bakteriální zánět - jak to asi má internet poznat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LP4
298
2.12.21 14:27

@Kopretinka00 jdi na test je to 50 na 50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
2.12.21 15:40

Dopoledne jsem zašla na test, tak uvidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3975
2.12.21 18:04

@Kopretinka00 ja to tak mela, zacalo to jako nachlazeni, ryma, bolest v krku a teplota. Ztrata cichu a chuti prisla az za par dni, kdy mi naopak vsechny ostatni priznaly vymizely. Takze uvidis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat