Covid a vaše místo nakažení

Napsat příspěvek
Velikost písma:
613
8.3.21 19:25

Od kamarádky, ta u doktora

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9482
8.3.21 19:29

Buď manžel na treninku, nebo od rodiny, ani k jednomu neni jednoznacny dukaz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
8.3.21 19:34
@pikola píše:
Nevím. Podle všeho to z nás chytlo dítě v kočárku první :nevim:

Bydlíte v paneláku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 19:36

Dcera to chytla od kamarádky, ta od své matky. Já zatím negativní, ale nevím jak dlouho, není mi dobře.

• Citovat
  • Nahlásit
21
8.3.21 19:37
@Anonymní píše:
Dcera (5) let přinesla nákazu ze školky. Následně se nakazila celá naše rodina (tzn. další 3 lidé), manžel dál nakazil své 3 kolegy a ti zase několik členů svých rodin :?
Tak to je šílené :roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53302
8.3.21 19:38

Muž z práce od kolegy (paradoxně to chytil jediný, neměl to ani nikdo z těch, kdo byli v hospodě s tím kolegou - tehdy ještě hospody otevřené). Do obchodu nelezl, do práce sám autem. Já to chytla od muže. Od nás už nikdo další (v okamžiku, kdy kolega nahlásil pozitivní test, jsme se komplet všichni izolovali, byť pozitivní testy jsme měli až muž za týden, já za dva), ani děti ne.
Dále dva vzdálení příbuzní (jeden z nich to bohužel nepřežil) se oba nakazili v nemocnici, kam přišli kvůli jiném celkem banálnímu problému, při příjmu negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
719
8.3.21 19:50

Bohužel taky nevím. Manžel byl pozitivní týden po mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26213
8.3.21 19:54
@1pavla píše:
Bydlíte v paneláku?

V domě 5 pater a my v prvním patře. Bydlí nás tu asi jen 12 rodin z čehož myslím, že je to nepravděpodobné. Ale spíš to byla v tramvají nebo na hřišti. Jinde jsme ten víkend nebyli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2602
8.3.21 19:56

Ze školky to donesl syn

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4842
8.3.21 20:23
@1pavla píše:
Mám dotaz na ty, kteří byli pozitivně testovány, Víte od koho jste se nakazili? Nebo vůbec nevíte a tudíž jste to chytli někde v obchodě nebo na ulici. Předem moc děkuji za odpovědi.

Od pritele a ten od kolegu ve firme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
901
8.3.21 20:30

Já vůbec netuším, kde jsem to chytla. Chodím jen na procházky s kočárkem. Do velkých obchodů také nechodím. Když jdu výjimečně do masny, pekárny, nebo zeleniny, jsem tam max. 3 minut. Buď to na mě nakašlal někdo na ulici, nebo jsem musela na něco sáhnout. Nakazila jsem manžela a děti, dal jsme to naštěstí nikomu nepředali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22080
8.3.21 20:38

Moje mamka - naprosto neví, buď v obchodě nebo v MHD :nevim:, otec to dostal od ní, babička v důchoďáku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
8.3.21 20:59
@K92 píše:
Já vůbec netuším, kde jsem to chytla. Chodím jen na procházky s kočárkem. Do velkých obchodů také nechodím. Když jdu výjimečně do masny, pekárny, nebo zeleniny, jsem tam max. 3 minut. Buď to na mě nakašlal někdo na ulici, nebo jsem musela na něco sáhnout. Nakazila jsem manžela a děti, dal jsme to naštěstí nikomu nepředali.

To mě právě děsí. Také nikam nechodím, jen s kočárkem. Ani do obchodu ani malého nechodím. Ale bydlíme v paneláku a tady všichni obyvatelé -většina důchodců, na jakékoliv opatření vyloženě s… :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33518
8.3.21 21:16
@1pavla píše:
To mě právě děsí. Také nikam nechodím, jen s kočárkem. Ani do obchodu ani malého nechodím. Ale bydlíme v paneláku a tady všichni obyvatelé -většina důchodců, na jakékoliv opatření vyloženě s… :poblion:

a přitom se okolo nich všechno točí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
8.3.21 21:16
@1pavla píše:
To mě právě děsí. Také nikam nechodím, jen s kočárkem. Ani do obchodu ani malého nechodím. Ale bydlíme v paneláku a tady všichni obyvatelé -většina důchodců, na jakékoliv opatření vyloženě s… :poblion:

Tak pokud k nim nechodíš domů nebo oni k tobě, nebo nevykecáváte bez roušek na chodbě, tak snad by jejich nedodržování tebe ohrozit nemělo, nebo jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat