Covid a vaše místo nakažení

Napsat příspěvek
Velikost písma:
16159
8.3.21 21:21

Ani jsme po tom nepatrali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46939
8.3.21 21:21

Moje matka v ustavu v lednu, kde je uz rok izolovana, aby to nahodou nedostala treba u nas u stedrovecerni vecere :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
8.3.21 21:23
@1pavla píše:
Mám dotaz na ty, kteří byli pozitivně testovány, Víte od koho jste se nakazili? Nebo vůbec nevíte a tudíž jste to chytli někde v obchodě nebo na ulici. Předem moc děkuji za odpovědi.

Já asi vím přesně: manžel to dotáhl z práce, z kolegů jsou pozitivní další 4 a kuchařka v závodní jídelně :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
8.3.21 22:15
@Karamba2020 píše:
Tak pokud k nim nechodíš domů nebo oni k tobě, nebo nevykecáváte bez roušek na chodbě, tak snad by jejich nedodržování tebe ohrozit nemělo, nebo jo?

Jezdíme 7 pater výtahem. Já i manžel nosíme respirátor, ale pro malé děti samozřejmě nejsou, takže stačí aby před námi jel někdo s britskou mutací a je to tam :-( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1303
8.3.21 23:23

S největší pravděpodobností od kamarádky, která sice na testu nebyla, ale byla nemocná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7433
9.3.21 01:17

Od syna ze školky. Nakazila jsem se jen já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.21 03:19

V praci od kolegy, ktery se nenechal natrasovat, jen aby nemel problemy se sefem.
Ja byla premlouvana at na testy nechodim, i kdyz uz bylo jasne, ze jsem nakazena. Bylo mi i vyhrozovano vypovedi za to, kdyz pujdu do karanteny.

• Citovat
  • Nahlásit
21
9.3.21 15:29
@Anonymní píše:
V praci od kolegy, ktery se nenechal natrasovat, jen aby nemel problemy se sefem.
Ja byla premlouvana at na testy nechodim, i kdyz uz bylo jasne, ze jsem nakazena. Bylo mi i vyhrozovano vypovedi za to, kdyz pujdu do karanteny.

tak v takovém zaměstnání, kde úmyslně porušují protiepidemické nařízení a hlavně si neváží zdraví a života svých zaměstnanců, bych nebyla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14237
9.3.21 15:37

Nastesti od nikoho nikde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21189
9.3.21 17:33
@Anonymní píše:

a jak to dopadlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
9.3.21 21:28

Já naštěstí nikde. Chce to kvalitní respirátory a pořád si dezinfikovat ruce. Obojí (české výroby) mám na svém e-shopu. https://www.kreativnicestovani.cz/…tovy-obchod/
Hlavně si nekupujte shity z Číny, je to úplně k ničemu!! Důležité je dezinfikovat si ruce vždy při nandavání a sundavání respirátoru, venku když na něco sáhnete a hlavně si za žádnou cenu nesahat na obličej. Už minimálně dvakrát jsem byla v delším kontaktu s nakaženými a nechytla jsem nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14237
10.3.21 05:16

@cheynee Jako reklama dobra :mrgreen: ale jen v tom to nebude. Ruce si dezinfekci nesmyslne nenicim, ustenky a kn95 mame nakoupene z Ali. V rodine se covid jeste nevyskytl. Nastesti. Snazime se tomu nejit naproti :think: Nelozime zbytecne kam nemusime. V zamestnsni dodrzujeme pravidla nastavena zamestnavatelem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 05:51

@stinga @1pavla Dopadlo to tak, ze ja uz se nevratim. Ac nerada, zacala jsem to resit, protoze mi chodily i vyhruzne sms, ze chci polozit firmu atd. Takze az se dam dohromady, davam vypoved.

• Citovat
  • Nahlásit
14237
10.3.21 05:54
@Anonymní píše:
@stinga @1pavla Dopadlo to tak, ze ja uz se nevratim. Ac nerada, zacala jsem to resit, protoze mi chodily i vyhruzne sms, ze chci polozit firmu atd. Takze az se dam dohromady, davam vypoved.

To je hrozne :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1878
10.3.21 08:03
@Anonymní píše:

No, v tomto případě bych klidně položila firmu. Policie, inspektorát bezpečnosti práce, hygiena. Žádná výpověď. Max se nechat propustit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat