Covid a vaše místo nakažení

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
10.3.21 13:06

Nakazila jsem se na chodbě domu. V té době jsem chodila jen venčit pejsky, ani v obchodě jsem nebyla. Tehdy jsem nosila jen látkovou roušku, ostatní v baráku nenosí nic. Šla jsem zrovna po chodbě a z výtahu vyšla nějaká matka s děckem a kašlali na celé kolo. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 13:10
@1pavla píše:
Mám dotaz na ty, kteří byli pozitivně testovány, Víte od koho jste se nakazili? Nebo vůbec nevíte a tudíž jste to chytli někde v obchodě nebo na ulici. Předem moc děkuji za odpovědi.

Od kolegyně z práce.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 13:24

Od školních dětí - byli bezpříznakové, chytli jsme to oba s mužem. My dospělí jsme nenakazili nikoho, izolovali jsem se nuceně - on musel hlídat doma děti, škola byla zavřená, chytil to ode mě/nebo od dětí o pár dní později než já.
Kolegyně z práce od svého dítěte ze školky, které bylo bezpříznakové. Nakazila 5 lidí z 10 v zaměstnání, v jejich rodině to pak měli i muž a druhé dítě. Měla netypické příznaky - bolesti ledvin bez horeček.

• Citovat
  • Nahlásit
22080
10.3.21 21:07
@Anonymní píše:
@stinga @1pavla Dopadlo to tak, ze ja uz se nevratim. Ac nerada, zacala jsem to resit, protoze mi chodily i vyhruzne sms, ze chci polozit firmu atd. Takze az se dam dohromady, davam vypoved.

tak to je smutné, ale raději si nejdřív najdi novou práci, ať nezůstaneš bez ničeho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
10.3.21 21:15
@Anonymní píše:
Nakazila jsem se na chodbě domu. V té době jsem chodila jen venčit pejsky, ani v obchodě jsem nebyla. Tehdy jsem nosila jen látkovou roušku, ostatní v baráku nenosí nic. Šla jsem zrovna po chodbě a z výtahu vyšla nějaká matka s děckem a kašlali na celé kolo. :zed:

To je hrozné. Z toho mám právě největší strach. U nás v domě ( převážně důchodci ) také nikdo nic nenosí :-( :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33518
10.3.21 21:39
@1pavla píše:
To je hrozné. Z toho mám právě největší strach. U nás v domě ( převážně důchodci ) také nikdo nic nenosí :-( :-(

pak je lituj, když to chytnou. Ovšem co horší, nakazí ostatní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5981
11.3.21 19:43
@Anonymní píše:
@stinga @1pavla Dopadlo to tak, ze ja uz se nevratim. Ac nerada, zacala jsem to resit, protoze mi chodily i vyhruzne sms, ze chci polozit firmu atd. Takze az se dam dohromady, davam vypoved.

A co to je za firmu, resp. za práci? 😲

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 19:54

Manžel od pacienta který odmítal roušku a my pak od něj.

• Citovat
  • Nahlásit
14573
11.3.21 22:32

Od nikoho…měla jsem rande s klukem, se kterým jsem se líbala a on 2 dny na to odpadnul s covidem…já nic :think: Dezinfekci nepoužívám, v práci přijdu do kontaktu se stovkami lidí, to bych ty ruce měla už vyžraný, pokaždé se desinfikovat…roušku mám tam, kde se to musí, venku ne, nejsem blázen. S rodinou se scházíme, nikdo to též zatím neměl. jsem v klidu, chodím na čerstvý vzduch, nejhorší jsou stresy, že to určitě dostanu 8) U nás v práci to už 4 lidi měli, všichni od někoho z rodiny. Nikdo ne od někoho, koho potkal na ulici :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat