Covid na začátku těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.11.21 20:05

.

Prodělal někdo z vás covid na začátku těhotenství? Bylo miminko nakonec v pořádku? Pokud nemám teploty, je to nebezpečné? Prosím o uklidnění :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3636
12.11.21 07:06

Kdyz ti nic neni, byla bych uplne v klidu, jak by to melo miminku ublizit? Jinak zacatky jsou bud a nebo a covidu bych pripadny nezdar za vinu nedavala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.21 09:48

@Ernais bez příznaků nejsem. Bolest hlavy, svalů, únava, trochu kašel. Teplota zatím ne.

• Citovat
  • Nahlásit
3636
12.11.21 10:06
@Anonymní píše:
@Ernais bez příznaků nejsem. Bolest hlavy, svalů, únava, trochu kašel. Teplota zatím ne.

Bud v klidu, vsak tehotny byvaji nemocny a mimina byvaji v pohode ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
12.11.21 20:37

Ahoj, jsem ve tretim mesici a vcera jsem zjistila, ze jsem pozitivni :-( strach mam velky. Priznaky mam stejne jako ty. Tak se uklidnuju, ze dokud nemam teplotu nebo problem s dychanim, tak to snad bude v pohode. Musime doufat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
16.11.21 09:47

Také se přidávám, jsme 7.tt,covid pozitivní, mutace delta, rýma, bolest hlavy, slabost, tak snad bude mimi v pořádku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
16.11.21 10:23

@svancarka
A resis to nejak s gynekologem? Nebo to jen oznamis az pujdes na dalsi kontrolu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
16.11.21 11:47

@Dendiss asi jen oznámím, kontrolu mám příští týden, mám ještě hematologické problémy, snad budeme ok🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
16.11.21 15:46

@svancarka
Drzim palce. Ja se porad uklidnuju, ze kdyz nemam teplotu, bude to dobry a prcka to nijak neohrozi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
16.11.21 19:14
@Dendiss píše:
@svancarka
Drzim palce. Ja se porad uklidnuju, ze kdyz nemam teplotu, bude to dobry a prcka to nijak neohrozi ;)

To si také říkám, tento rok už to 2× nevyšlo o to více se bojím 😔,stejně to neovlivníme, uvidím co na kontrole…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
341
20.11.21 23:16
@svancarka píše:
@Dendiss asi jen oznámím, kontrolu mám příští týden, mám ještě hematologické problémy, snad budeme ok🙏

Pozor, covid sposobuje trombozy a zahustuje krv!! Treba to ihned oznamit hematologovi!!! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
341
20.11.21 23:20

@svancarka ake ze neovlivni? Hematolog ti moze nasadit liecbu, ako som pisala, covid sposobuje trombozy a zahustuje krv!!! Skus mu aspon zavolat, co najskor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat