Covid nakažlivost doma

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5489
19.11.21 16:39

Covid nakažlivost doma

Ahojky všem. Manžel od středy příznaky a covid pozitivní. Dneska jsem já i dcerka byla na PCR jelikož kontakt s jiným nakazenym (od kterého to má manžel) byl už v pátek. Obě jsme negativní a mě by zajímalo jakou máte zkušenost s tím, jak dlouho nemocný je nakažlivý. Manžel má pouze rýmu bez teplot. Jsem po x potratech a nyní 6 týden. Asi potřebuju uklidnit, že třeba po týdnu už bude doma bezpečno :lol: :lol: :lol: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
54744
19.11.21 16:45

První kolo ještě před očkováním - manžel pozitivní, já a obě děti negativní, já za pár dnů už pozitivní.
Druhé kolo rok poté - velké dítě pozitivní, já očkovaná i manžel neočkovaný oba negativní, malé dítě stále negativní (negativní vždy zcela bez příznaků, takže i pokud by se test mýlil, nic jim nebylo).
Jsem zvědavá, jestli zažijem třetí kolo, ještě zbývá malé dítě :mrgreen:
Ale u vás to ještě můžete chytnout od muže, takže karanténa se bude počítat od jeho pozitivního testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27392
19.11.21 16:46

Tak po tydnu asi ne, do te doby to od manzela chytnete taky. Nepocitala bych s tim, ze se tomu vyhnete, pokud nejsi cerstve ockovana.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5489
19.11.21 16:48

@ugluk Je mi to jasny no. Mám v okolí zkušenost, že projevy od setkání tak po 5 dnech. Takže do neděle jsem určitě ještě jako na trni. Jinak ona očkování konec června modernou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5987
19.11.21 16:53

Dítě bez větších příznaků. V úterý pozitivní. Já a druhé negativní, chlap negativní. Já ve čtvrtek bolest hlavy, od včera už jen ležím. Úplně hotová. Rýma, bolest všeho, kašel není.
Dítě smrká nic víc. Starší dítě smrká nic víc. Chlap nic.
V pondělí jdem testovat znova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5489
19.11.21 16:58

@alisekR a to se ze začátku říkali že ryma není covid :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
19.11.21 17:00

Manžel pozitivní, já a dvě děti (první stupeň a miminko) negativni. Všichni neockovani. Znám více domácnosti, kde se nenakazili, takže klid :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27392
19.11.21 17:01
@Lucie142 píše:
Manžel pozitivní, já a dvě děti (první stupeň a miminko) negativni. Všichni neockovani. Znám více domácnosti, kde se nenakazili, takže klid :srdce:

Ze nemeli pozitivni test jeste neznamena, ze se nenakazili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34347
19.11.21 17:23
@šmoulililinka píše:
@alisekR a to se ze začátku říkali že ryma není covid :lol:

tak objevily se různé mutace, ty mají jiné příznaky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.21 17:26
@šmoulililinka píše:
Ahojky všem. Manžel od středy příznaky a covid pozitivní. Dneska jsem já i dcerka byla na PCR jelikož kontakt s jiným nakazenym (od kterého to má manžel) byl už v pátek. Obě jsme negativní a mě by zajímalo jakou máte zkušenost s tím, jak dlouho nemocný je nakažlivý. Manžel má pouze rýmu bez teplot. Jsem po x potratech a nyní 6 týden. Asi potřebuju uklidnit, že třeba po týdnu už bude doma bezpečno :lol: :lol: :lol: :srdce:

Neočkovaná, kontakt s britskou mutaci, děláno vše proto abych jsem covid chytla a nic.
O dotyčné jsem se starala 4 týdny, nemocnice v té době přeplněné jinak by se starala nemocnice (byli odeslaní a poslaní zpět pro stop stav)

• Citovat
  • Nahlásit
863
19.11.21 17:29

@šmoulililinka Tak já těhotná nejsem, ale přítel byl teď nemocný. Takový středně těžký průběh. Snažila jsem se cíleně nakazit, takze žádná desinfekce, normálně jsem o něj pecovala, nechala jsem na sebe kaslat :lol: A nic. Ani já, ani děti. Stejnou zkušenost má teď kolegyně z práce. Taky se doma snažila nakazit od syna celou rodinu a taky ani jeden a to má tři děti a staršího manžela. Nikdo z našich rodin není očkovaný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14309
19.11.21 17:40

Muž byl pozitivní až po 10 dnech - očkovaný a varianta delta. Já po 5.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27392
19.11.21 17:42
@Zuzik86 píše:
@šmoulililinka Tak já těhotná nejsem, ale přítel byl teď nemocný. Takový středně těžký průběh. Snažila jsem se cíleně nakazit, takze žádná desinfekce, normálně jsem o něj pecovala, nechala jsem na sebe kaslat :lol: A nic. Ani já, ani děti. Stejnou zkušenost má teď kolegyně z práce. Taky se doma snažila nakazit od syna celou rodinu a taky ani jeden a to má tři děti a staršího manžela. Nikdo z našich rodin není očkovaný.

Jak se to pozna, ze to nebylo uspesne? :mrgreen: To je zajimave, jak jsou ti neockovani odolni…aby to nebylo jako v diskusi o ockovani v tehotenstvi… umrti plodi druhy den po ockovani a ejhle…jen v hlave jedne uzivatelky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5987
19.11.21 17:46

Mě se třeba teď na prstě u nohy objevila modřina. Nebolí. Nekopla jsem se. Mám hnědý prst. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1970
19.11.21 17:50

Manžel víkend před 14 dny. Ja po týdnu pozitivní. Děti ne. Dnes byly znovu na testech ale výsledky počítám že budou až zítra. A doufám že budou negativní a půjdou v pondělí do provozu. Jestli budou pozitivní a budeme dalších 14 dní doma, tak mi hrabne. Nic jim neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat