Covid negativní s příznaky

Anonymní
7.1.21 13:53

Covid negativní s příznaky

Zdravím, jsem totálně zoufalá. Týden po návštěvě rodiny jsme s dcerou začali mít příznaky covidu. Ostatní členové rodiny je mají taky. Problém je v tom, že podle pcr testů jsme já manžel i dcera negativní. Ostatní členové jsou pozitivní včetně jednoho člena v nemocnici.
Měl to někdo stejně?
Manžel bude muset chodit do práce, ale já z toho mám blbý pocit, že nákazu rozšíříme dal.
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25038
7.1.21 14:03
@Anonymní píše:
Zdravím, jsem totálně zoufalá. Týden po návštěvě rodiny jsme s dcerou začali mít příznaky covidu. Ostatní členové rodiny je mají taky. Problém je v tom, že podle pcr testů jsme já manžel i dcera negativní. Ostatní členové jsou pozitivní včetně jednoho člena v nemocnici.
Měl to někdo stejně?
Manžel bude muset chodit do práce, ale já z toho mám blbý pocit, že nákazu rozšíříme dal.
Děkuji

A nemuze zavolat obvodnimu a vysvetlit mu to? AT ho necha deset dni na neschopence.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2504
7.1.21 14:06

Promiň, trochu jsem to pomotala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 14:12

@vokishka
No manžel je na neschopence od 1.1.. s dcerou jsme začali mít příznaky už před Vánoci, ale to měl dovolenou, a proto se to neřešilo. Bohužel příznaky máme stále a je nám pořád špatně.
Spíš nechápu jak můžeme být negativní, když máme všechny příznaky včetně ztráty chuti.
Tak mě zajímalo jestli máme něco extra, nebo nejsme jediní.

• Citovat
  • Nahlásit
47343
7.1.21 14:12
@Anonymní píše:
Měl to někdo stejně?
Děkuji

Tak kdyz je nemocnej, tak snad nepoleze do prace? Neni jen covid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
7.1.21 14:16

Ano, byl jsem včera na PCR testech, podle nich jsem negativní, ale pořád přetrvávají příznaky jako je ztráta čichu a chuti, zvýšená teplota, bolest na hrudi (bodavá bolest na plicích). Ostatní členové rodiny jsou bez příznaků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8529
7.1.21 14:19

A jak dlouho ty příznaky máte? rodinný příslušník, který nakazil ostatni, ale šel na testy až po cca 10 dnech, byl negativní, ostatní všichni pozitivní. divné je, že jste negativní všichni, u jednoho bych se nedivila (špatný stěr, atd).

Příspěvek upraven 07.01.21 v 14:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 14:20

@Baba
Asi jsem to napsala špatně. Příznaky mám pouze já a dcera.
Manžel je bez příznaků.
Má v práci i starší kolegy tak sw bojíme, aby je nenakazil.

• Citovat
  • Nahlásit
8529
7.1.21 14:23
@Anonymní píše:
@Baba
Manžel je bez příznaků.

taky příznaky můžete mít déle a už nejste infekční, i když je pozitivní. Pokud půjde až v pondělí, tak bych se toho nebála, karanténa taky bývá jen deset dnů. byli jste na PCR testech nebo antigenních?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
242
7.1.21 14:24

Mojí babičce vyšel 2× negativní test z nosu ( příznaky měla ), no a pak šla na ty protilátky a ty jí vyšly, takže tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
431
7.1.21 14:25

A co takhle zavolat doktorce, že jste se teď setkali s pozitivním člověkem a budete v karanténě? Pak nemusí manžel do práce a je to :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10237
7.1.21 14:27
@Anonymní píše:
@Baba
Manžel je bez příznaků.

já to tak měla, ale jelikož jsem na test šla až 10. den příznaků, byla jsem negativní, už je to 3 měsíce, čich se mi vracel po 3 týdnech a doteď není takový jako byl před covidem, test negativně vyjít může, ať už je to tím, že byl stěr udělán nekvalitně, nebo prostě už po tolika dnech příznaků k zachycení není, ale určitě informuj lékaře, mě právě dr. říkal, že nejsem první ani poslední kdo to takto měl a byl jsem v karanténě 15 dnů, než mi bylo lépe, i když čich a chuť ještě nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32880
7.1.21 14:36
@Anonymní píše:
@vokishka
No manžel je na neschopence od 1.1.. s dcerou jsme začali mít příznaky už před Vánoci, ale to měl dovolenou, a proto se to neřešilo. Bohužel příznaky máme stále a je nám pořád špatně.
Spíš nechápu jak můžeme být negativní, když máme všechny příznaky včetně ztráty chuti.

@Borrealis tu před pár dny vysvětlovala princip steru že sliznic, prý určité procento může být negativní, i když to má, že žádné vyšetření není stoprocentní.

Jinak můj muž měl pozitivní taky až druhý test, odstup 2 dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4749
7.1.21 14:49
@Anonymní píše:
Měl to někdo stejně?
Děkuji

Nemáte to psychický? Že jste si to třeba vsugerovali, když kolem Vám to takhle řádí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61704
7.1.21 14:58
@Anonymní píše:
@vokishka

Ale ztráta chuti přetrvává i po odeznění covidu.. Tak jste ho měli a holt musíte jen vydržet, až se to vrátí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat