Covid nemám obvoďáka

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3117
24.10.20 10:41
@vokishka píše:
Dcera mela tesne po 19.narozeninach, ještě nestihla noveho lékaře a mela streptokoka. A ta detska ji odmitla vyšetřit, ze by ji to pojišťovna nezaplatila.

tak u nás někdy vyšetří i dvacetiletého, ale pak řeknou my nemůžeme vystavovat neschopenku tak si najděte dospělého lékaře. Což je podle mě blbost, myslím, že i pediatr může vystavit neschopenku, teoreticky může pracovat 16 letý. Ale u toho ve 20, už by to asi fakt neprošlo, to je fakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 18:04
@Lucka1111 píše:
Já nedávno řešila v ordinaci taky. Mladík (24 let) volal že nemá obvodního lékaře a měl příznaky covid 19. Volal na to dětské tam ho poslali do háje. Tak volal k nám (máme tam registrovanou jeho sestru, tak asi proto). No jsem asi moc hodná, ale po telefonu jsem mu vystavila neschopenku i žádanku na test. Na vstupní prohlídku a registraci jsme domluveni až se situace trochu uklidní. Navíc vyšel pozitivní tak je v izolaci. Už byla i situace, že někdo byl objednán na registraci a mezitím onemocněl, tak tam taky nemám problém vystavit žádanku, hlavně tedy u těch co jsou registrováni na dětském, nebo nemají žádného lékaře. U nás dokonce jeden pediatr skončil takže oni fakt nemají kam jít. Ostatní pediatři mají plno, takže ty co můžeme registrovat tak ty jsem ochotna pořešit.

Jsem v podobné situaci, jako anonymní autorka příspěvku. Ja jsem zas šla několik let studovat VŠ, cestovala a neměla jsem potřebu doktora mít, už vím, že je to chyba. Trošku jsem díky tomuto příspěvku klidnější a zkusím zítra oslovit ordinaci, kam jsem si již domluvila návštěvu v prosinci. Případně obvolam jiné ordinace (pokud se dovolám). Snad někdo bude tak ochotný a hodný jako Lucka1111 :roll: škoda, že je to anonymní, jinak bych zítra volala do ordinace k vám :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama