COVID očkování a seznamování

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4
1.7.22 19:52

COVID očkování a seznamování

Dobrý den,

zajímalo by mě následující
1/ zda při seznamování nějak řešíte svoje či partnerovo (u mužů partnerčino) očkování na COVID?

2/ pokud byste hledali protějšek přes seznamku,…uvedli byste do inzerátu i požadavek COVID neočkovaný partner (partnerka).?

Vím, že se již takové inzeráty dají na netu najít a to jak od žen tak mužů.

Pro zvídavé:
Já to prubnul na jedné seznamce, kde mi jednou uživatelkou bylo sděleno, že mám zajímavý požadavek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9156
1.7.22 19:53

Ne, zatím jsem se nezblaznila.
Tedy, s nikým se seznamovat nehodlám, ale vím, že to lidé řešili i s rodinou a přáteli. :roll:

Příspěvek upraven 01.07.22 v 19:58

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55765
1.7.22 19:54

Bylo ti kulantne receno, ze se ptas jak de.bil 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
287
1.7.22 19:59

Jestli je pro tebe to, že je někdo očkovaný/neočkovaný, jednoznačná stopka, tak si to tam napiš. Ušetříš tím spoustu času sobě i ostatním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16468
1.7.22 20:00

To jako že jsi dal v inzerátu požadavek, že protějšek musí mít očkování na COVID? 8o 8o tak to je slušný úlet :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18219
1.7.22 20:01

@jura5 Uprimne na takovy inzerat bych neodpovedela, ani kdybych splnovala pozadavky. Nicmene ctim svobodnou vuli a verim, ze na kazde zbozi se najde klupec. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.22 20:01

Já jsem vdaná, ale kamarádka hledá a setkává se opakovaně na seznamkach naopak s požadavkem, aby ockovana byla. S tím, že zdravotní stav je relevantní a kdyby byla znovu opatření, aby nebyla limitována, také že to souvisí s celkovým přístupem k životu a společnosti. No, partnera si každý hledá podle vlastních kritérií, tak pokud je tohle pro někoho důležité, ať to tam napíše rovnou než aby se stokrát scházel zbytečně, protože to bude první otázka.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.22 20:03

@nozu
Hele proč úlet, kvůli názorům na očkování se rozhadaly rodiny, rozpadla přátelství…pokud je někdo vyhraněný, tak si asi těžko najde partnera z druhého tábora.

• Citovat
  • Nahlásit
13235
1.7.22 20:07
@jura5 píše:
Dobrý den,

1/ zda při seznamování nějak řešíte svoje či partnerovo (u mužů partnerčino) očkování na COVID?

2/ pokud byste hledali protějšek přes seznamku,…uvedli byste do inzerátu i požadavek COVID neočkovaný partner (partnerka).?

Pro zvídavé:
Já to prubnul na jedné seznamce, kde mi jednou uživatelkou bylo sděleno, že mám zajímavý požadavek.

Ne, takovou kravinu v textu nemám a někomu, kdo by zmňoval ve svém textu covid, bych nejspíš neodpověděla. Teda pokud by to nebyla ironie vůči opatřením a davové hysterii. Sama očkovaná jsem, ale myslím si své a rozhodně to pro mě není zásadní.
Zásadní pro mě je, aby dotyčný nebyl covidový fanatik a neskákal, jak mu vláda nařídí.

Ano, slečna ti oklikou řekla, že jseš… no, nechci být vulgární :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
1.7.22 20:08

Máš tam i testy na pohlavně přenosné nemoci? To mi přijde důležitější požadavek než informace o očkování na covid :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57151
1.7.22 20:09

Náhodou je to zajímavej filtr. Já hledat na seznamce a narazit na takový požadavek, v podstatě je mi úplně fuk, jak ten člověk vypadá a jak je úžasný v ostatních ohledech, rovnou bych šla dál. A zas věřím, že mezi cvoky přesvědčenými, že očkování spasí svět, by mohlo být fajn vědět, že najdou stejně zaměřený protějšek a ušetří si spoustu rande, kde budou nuceni toho druhého přesvědčovat o své pavdě :lol: Jinak teda myslím, že naprosté většině (ať už očkovaných nebo ne) je očkování celkem fuk. Ještě tak možná v době všemožných omezení (hledám někoho, s kým můžu podnikat víc, než jen procházku v parku), ale v červenci 2022? :lol:

Příspěvek upraven 01.07.22 v 20:09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3775
1.7.22 20:09

Já viděla na seznamce inzerát: buď ockovana. Mě to přijde totálně odpuzujici. Ale je pravda ze kvůli ockovani se se mnou přestala bavit jedna kamaradka, lidi jsou proste různí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6876
1.7.22 20:10
@jura5 píše:
Dobrý den,

Pro zvídavé:

Tak covid neockovaneho chlapa bych nechtela neb je na hlavu padly..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23631
1.7.22 20:11

@jura5 někomu takovému bych se obloukem vyhla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9492
1.7.22 20:11

Fakt nevim, proc se rika, ze je to dneska na seznamkach samy blazen a normalni je jeden z tisicovky. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat