Covid očkování v době těhotenství či kojení

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
38
27.11.21 18:51

Covid očkování v době těhotenství či kojení

Hezký večer,
je tu někdo, kdo probíral s více lékařema názor na očkování proti covidu v době těhotenství?

Hustějí to do nás ze všech stran a já se tomu celou dobu vyhýbala právě proto, že jsme plánovali rodinu. Teď jsem v 7tt a stále jsem proti. Ale ta masáž rádoby odborníků, je nesnesitelná…

Prosím, řekněte vaše zkušenosti..
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
27.11.21 18:54
@Merel píše:
Hezký večer,
je tu někdo, kdo probíral s více lékařema názor na očkování proti covidu v době těhotenství?

Hustějí to do nás ze všech stran a já se tomu celou dobu vyhýbala právě proto, že jsme plánovali rodinu. Teď jsem v 7tt a stále jsem proti. Ale ta masáž rádoby odborníků, je nesnesitelná…

Děkuji

Dítě máme plánované, proto jsem se nechala naočkovat před otěhotněním.

• Citovat
  • Nahlásit
1047
27.11.21 19:00

Gynekolog mi to ted v sobe kojeni doporucil. Pediatricka mi rekla, ze je proti, ale ze je to jen jeji nazor a ze jit muzu, je to na me. Pediatricka jw mlada, gynekolog starsi a sam tu hruzu prodelal na jip, takze vi o cem mluvi. Jsem uz ockovana.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1047
27.11.21 19:01

Jinak znam tehotnou, ktere ukoncili tehotenstvi kvuli zapalu plic z covidu, byla v ohrozeni zivota.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
27.11.21 19:03

Jsem ráda, že jsem se stihla naočkovat před otěhotněním. Na třetí dávku rozhodně nepůjdu dokud neporodím. Pokud jde o doktory - myslím si, že když se jich člověk zeptá na názor tak si moc nepomůže, relevantní studie neexistují a vše co se dovídáme z veřejného prostoru jsou jen domněnky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2708
27.11.21 19:05

Moje příbuzná se nechala očkovat v těhotenství, dítě i ona v pořádku.
Tento týden u nás zemřela těhotná na covid, byla v 7 měsíci, dítě přežilo. Jestli byla očkovaná nebo ne, nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
27.11.21 19:11

Já se teda nechala ockovat první dávkou v 30tt 😅 a brzo půjdu na druhou dávku, a jsem spokojená. 😃 Nejen že vůbec nevím kde Ekomaminy berou že očkování v těhotenství je kritické, nebezpečné a vlastně nepřípustné, když to bylo odjakživa doporučováno doktory (kupříkladu na černý kašel atd) 😃
Za mě žádný problémy ani komplikace nenastali ani u ostatních maminek které znám. 😃

Ale ve výsledku je to každého věc a každého názor!!! 😃 nehlede na to ze v dnešní době ti brzo nic jiného nezbyde 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3404
27.11.21 19:27

To víš že jo, zrovna tady je to naopak samý erudovaný odborník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2483
27.11.21 19:29

Byla jsem a kojím - doporučeno pediatrem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2200
27.11.21 19:35

Půjdu po šestinedělí při kojení. Doporučila mi to dětská doktorka :) V těhotenství jsem nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72186
27.11.21 19:52

https://www.actualgyn.com/…2021_257.pdf?…
gynekologická společnost to doporučuje. Já bych v těhotenství váhala. Při kojení bych problém neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19138
27.11.21 19:55

Pokud máš Facebook, je tam docela rozumná skupina, kde se toto řeší…Očkovanie Covid 19 - tehotne, dojčiace & snažiace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.11.21 20:05

Jakekoliv prognozy jsou vesteni z koule, protoze tady jaksi dospele deti matek ockovanych v tehotenstvi nejsou.

Takze rozhodnuti je zcela na tobe.

Pokud nemas dalsi dite ve skole, manzel je na HO a jste opatrni, je to taky reseni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
27.11.21 20:06

Zeptala bych se svého gynekologa a zajímalo by mě, jaká jsou rizika, když se dám očkovat a jaká jsou pro mě rizika, když se nedám očkovat. Jen on zná tvou anamnézu a měla bys mu důvěřovat… Osobně bych do očkování spíš šla, ale je to proto, že nemám žádné kontraindikace a nemám dobrý pocit z toho, jak virus mutuje. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19660
27.11.21 20:09
@Merel píše:
Hezký večer,

Děkuji

Kdyz jsi proti, tak to neres. Kdybys chtela, byla bys naockovana uz pred tehotenstvim. Proc se nutit do neceho, co necitis, ze je spravne? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat