Covid pozitivní a bolesti břicha - krev v moči

309
31.12.20 16:22

Covid pozitivní a bolesti břicha - krev v moči

Dobrý den, hledám taky nějaký to povzbuzení a naději. Mám od včera diagnostikovany covid 19 dneska od rána mám v moči krev. Záda mě bolí už dlouhodoběji ale nikdy ne tak jako tet kolem pupku apod ním. Mám strašný strach ze mam nějaký typ rakoviny. Neustále mám tlak na konečnik jako kdyz se mi chce na velkou. Často zácpa. Ale dnešní den je teda opravdu výživný a bolavy. Chci se zeptat mám nějakou šanci když zavolám do nemocnice že mě vezmou i jako covid pozitivní a budou tam semnou něco dělat nebo musím počkat až odezní izolace? Moc děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3270
31.12.20 16:24

Jak je krev v moči, fakt bych volala na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24830
31.12.20 16:25

Nic jineho nez zavolat asi nezbyde. Uvidis, co ti řeknou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12839
31.12.20 16:27

Pokud mas silne bolesti bricha a krev v moci, tak covid-necovid, ihned volej na pohotovost. Muzes mit zanet mocovych cest nebo mocoveho mechyre, to muze prejit az v zanet ledvin. Volej a nenech se odbyt.
Vzorek moci tam muze odvezt nekdo z rodiny nebo sousedka, ktera to preda. Z moci poznaji, zda je to zanet a poslou ti erecept na ATB. Vubec te videt nemusi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.20 16:30

Já mám strašný strach z rakoviny ledvin nebo tl. Střeva. Protože mě bolí už dlouho záda a celej podbrisek pořád mě to nutí tlačit a nejde nic :,( :,( zácpa a bolest při vyprazdňování. (tet sem mela termín na uz ledvin a 5.ledna na kolonoskopii) bolí mě to hlavně kolem pupku a pod ním. Spodek zad :,(

• Citovat
  • Nahlásit
24830
31.12.20 16:44
@cecetka píše:
Pokud mas silne bolesti bricha a krev v moci, tak covid-necovid, ihned volej na pohotovost. Muzes mit zanet mocovych cest nebo mocoveho mechyre, to muze prejit az v zanet ledvin. Volej a nenech se odbyt.
Vzorek moci tam muze odvezt nekdo z rodiny nebo sousedka, ktera to preda. Z moci poznaji, zda je to zanet a poslou ti erecept na ATB. Vubec te videt nemusi.

Recept ni je ted na nic, u nas maji vsechny lekarny uz zavrene. Neni ani pohotovostni, ani zitra. Musi se okresniho nebo krajskoho mesta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2686
31.12.20 16:47

Zavolej na pohotovost a oznam jim (neptej se), že potřebuješ vyšetřit a že jsi covid pozitivní. Trvej na tom, že potřebuješ, aby tě viděl doktor. Popiš příznaky, klidně trochu nadsaď intenzitu. Neměli by tě odmítnout, můžou ti navrhnout jiné pracoviště, kde tě vyšetří. Hlavně všude hlas, že jsi pozitivní. Jestli máš vem si respirátor a

Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
981
31.12.20 16:54

Neboj, urcite te vezmou, zavolej si tam.
Ze mas covid neznamena, ze ti nepomuzou, kdybys mela najednou zlucnikovy zachvat nebo infarkt, taky te nenechaji umrit. Jen musi vedet, ze jsi pozitivni, aby tobe i okoli zaridili bezpecne prostredi.

Drzim palce at je brzy lepe! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14705
31.12.20 16:54
@Anonymní píše:
Dobrý den, hledám taky nějaký to povzbuzení a naději. Mám od včera diagnostikovany covid 19 dneska od rána mám v moči krev. Záda mě bolí už dlouhodoběji ale nikdy ne tak jako tet kolem pupku apod ním. Mám strašný strach ze mam nějaký typ rakoviny. Neustále mám tlak na konečnik jako kdyz se mi chce na velkou. Často zácpa. Ale dnešní den je teda opravdu výživný a bolavy. Chci se zeptat mám nějakou šanci když zavolám do nemocnice že mě vezmou i jako covid pozitivní a budou tam semnou něco dělat nebo musím počkat až odezní izolace? Moc děkuji.

Kdyz to mas dlouhodobě proc si to neřešila dřív?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12839
31.12.20 16:59
@lachtanice86 píše:
Kdyz to mas dlouhodobě proc si to neřešila dřív?

Tvuj dotaz je OT :zed: Vzdyt pise, ze uz mela na leden naplanovana vysetreni :nevim:

@vokishka To budes cekat do pondeli? :nevim: I do soboty je to dlouho :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14705
31.12.20 17:06

@cecetka ne není to ot, píše že to má dlouhodobě a termín v lednu? To neřešila až dokud nebylo zle. Navic to ani nepise v prvním prispevku.
Ale fajn, at mas radost, tak ji napíšu at si zavola na pohotovost, spokojená?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12839
31.12.20 17:09

@lachtanice86 To je lepsi, nez predesly utok :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3739
31.12.20 17:10

Bala bych se (mikro)trombotizace ledvin kvůli covidu. Volej pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
670
31.12.20 17:14
@lachtanice86 píše:
@cecetka ne není to ot, píše že to má dlouhodobě a termín v lednu? To neřešila až dokud nebylo zle. Navic to ani nepise v prvním prispevku.
Ale fajn, at mas radost, tak ji napíšu at si zavola na pohotovost, spokojená?

Tak ona objednací doba na tato vyšetreni není, zvlášť v dnešní době, ze dne na den. Navic lékaři se před doporučením ke kolonoskopii snaží problémy řešit i jinak. 😳

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.20 17:15

Já opravdu na tohle vyšetření čekám od konce září. Obvolala jsem X pracovišť není to mou vinou :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat