Covid pozitivní až po skončení příznaků

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.11.21 05:41

Covid pozitivní až po skončení příznaků

Ahoj, chci se zeptat, jsem přes týden doma v karanténe s pozitivním dítětem. Ze zdravotních důvodů nejsem očkovaná. Před 7 dny (hned od počátku karantény) mne bolela 3 dny hlava, trochu jsem smrkala, 5.den jsem šla dle nařízení na pcr, negativní. Hlava i ryma ustaly. Pro klid duše jsem si ještě včera udělala doma antigen, byl pozitivní. Šla jsem na pcr, mám to potvrzené. Chci se zeptat, je možné ty příznaky připisovat covidu..? Ale jak to, že pozitivní testy začaly vycházet až nyní, když už mi ani nic není. 8o Jaké jste měly příznaky u delty? A jak dlouho, prosím? Moc děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
79413
15.11.21 06:31

Horecka 38,5 jeden den, test byl pozitivni 4 dny po ni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.21 06:39

@j.a.n.i1 dekuju…a pak už nic tedy? Byla bych šťastná…ale jsou to zahady, co

• Citovat
  • Nahlásit
8918
15.11.21 06:43

Může to být jakkoliv já se od může nakazila respektive příznaky cca po týdnu co on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.21 06:49

@ludmilaadamkova dekuju…tak uvidime…na psychice to moc nedodá pořád sledovat a čekat, co se kdy vyvrbi

• Citovat
  • Nahlásit
25859
15.11.21 06:59

U nás ve škole plno děti bez příznaků. A test ti ukáže pozitivitu i v dobe, kdy už nejsi nakazliva. Zrovna máme podezření, že nám tímto stylem poslal kluk třídu do karantény. 3 týdny doma, nemocná celá rodina a skole poz. ant. test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.21 07:03

@Aspera chapu…vím, že někdo ho může mít pozitivní i měsíc…ale já právě nechápu, že v pátek negativni, v neděli pozitivní.. nic uz mi není

• Citovat
  • Nahlásit
79413
15.11.21 07:09
@Aspera píše:
U nás ve škole plno děti bez příznaků. A test ti ukáže pozitivitu i v dobe, kdy už nejsi nakazliva. Zrovna máme podezření, že nám tímto stylem poslal kluk třídu do karantény. 3 týdny doma, nemocná celá rodina a skole poz. ant. test.

Tak když ho dela hned prvni den po prichodu, tak by nemel jit do karantény nikdo, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
608
15.11.21 07:11
@ludmilaadamkova píše:
Může to být jakkoliv já se od může nakazila respektive příznaky cca po týdnu co on.

Ježiš nestraš 8o
Dcera měla pozitivní test minulé úterý, včera jsme se doma všichni otestli antigenem a negativní. Tak jsem myslela, že už jsme za vodou… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5253
15.11.21 07:11

Podle naší doktorky se to teď stává. Že až opakovaný test je pozitivní. Přitom lidi mají příznaky už delší dobu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.21 07:12

@brisco ahaa :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
54721
15.11.21 08:01

Mohlo se to sejít s jinou chorobou, nebo to fakt mohlo být už ono. Já měla první test při příznacích (teda jen ztráta čichu, test po týdnu) negativní a další za pár dní už pozitivní, u mě teda ta ztráta čichu přetrvávala. Moje dítě mělo jen o víkendu trochu ucpaný nos (přesto teda hygienou zařazené mezi příznakové), test v úterý (7 dní od kontaktu) a závěr, že je pozitivní, ale jen slabě a doporučují zopakovat za pár dní, že budou hodnoty mnohem vyšší. Takže ten 5. den by tam dost dobře možná taky nebylo nic. I dětská dr. mě varovala, ať nechodíme na test už ten 5. den, že jsou výsledky dost často falešně negativní. Naopak pozitivní test se může ukázat ještě dlouho po skončení izolace, když už člověk dávno nemá příznak a není infekční.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.21 08:06

@ugluk dekuju…a po tom pozitivním testu se ti ještě něco rozjelo?

• Citovat
  • Nahlásit
54721
15.11.21 08:27

Ne, ani já, ani velké dítě, už jsme jiné příznaky neměly. Paradoxně nejhůř na tom bylo batole, kterému ovšem vyšly dva PCR testy negativní :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8918
15.11.21 08:31
@jamik1416 píše:
Ježiš nestraš 8o
Dcera měla pozitivní test minulé úterý, včera jsme se doma všichni otestli antigenem a negativní. Tak jsem myslela, že už jsme za vodou… :think:

Ale to bylo loni v prosinci jiný typ nebyla to delta. To byl asi ještě ten původní. Muž byl covid ryma, Kašlík atd.. já cca 5 dní v klidu a pak jsem lehla necelý týden po něm. Je tam nějaká inkubační doba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat