Covid pozitivní bez příznaků

Anonymní
10.2.21 21:27

Covid pozitivní bez příznaků

Byl jste někdo testován na covid s pozitivním výsledkem, ale nic vám nebylo? Zůstalo to tak po celou dobu karantény nebo se vám to rozjelo ještě později? Nakazila jsem se pravděpodobně před 9ti dny. Po 5ti dnech to skolilo všechny, kolegy. Šla jsem na testy tedy kvůli kontaktu s nimi. A vyšla pozitivní. Ale fakt mi vůbec nic není. Myslíte, že už to nepropukne a mám holt tuhý kořínek nebo se mam radši ještě obávat?
Anonym kvůli zdravotnímu stavu zachovat, prosím.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.2.21 21:32

Jo, já byla bez příznaků taky a myslím si, že už by to dávno propuklo u Vás. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
3959
10.2.21 21:33

Manžel taky pozitivní a neměl jediný příznak. Zůstalo to tak celou karanténu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
10.2.21 21:39

Nemusi ti byt nic, mamka to měla už 2× a pokaždé bez příznaků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1358
10.2.21 22:40

Obě naše děti jsou pozitivní a nemají jediný příznak a to muž měl první před 10 dny, takže nepředpokládám, že by se mělo něco ještě rozjet. Někdo má imunitu dobrou 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
10.2.21 22:51

Sestřenice má pozitivní protilátky a vůbec neví, že by Covid měla. Vůbec nebyla nemocná. Já, bohužel, jsem pozitivní už druhý týden a bez příznaků to tedy není :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3146
11.2.21 05:27
@Anonymní píše:
Byl jste někdo testován na covid s pozitivním výsledkem, ale nic vám nebylo? Zůstalo to tak po celou dobu karantény nebo se vám to rozjelo ještě později? Nakazila jsem se pravděpodobně před 9ti dny. Po 5ti dnech to skolilo všechny, kolegy. Šla jsem na testy tedy kvůli kontaktu s nimi. A vyšla pozitivní. Ale fakt mi vůbec nic není. Myslíte, že už to nepropukne a mám holt tuhý kořínek nebo se mam radši ještě obávat?

Nikdo z mé rodiny neměl jediný příznak, stejně tak další lidi, které znám, co to měli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4388
11.2.21 06:24
@Anonymní píše:
Jo, já byla bez příznaků taky a myslím si, že už by to dávno propuklo u Vás. :palec:
@Anonymní píše:
Proc dalsi
@Anonymní píše:

Proc dalsi asi sta diskuze na presne stejne tema? Ne nepotesum, na zedtech mne taky nic nebylo po 5 dnech od nakazeni, rozjelo az za dalsich 5 dni po testech, vcetne hnusne dusnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5236
11.2.21 08:33

Teta měla koronu a ani by o tom nevěděla, kdyby nešla na test kvůli sestřenici. :nevim: Většinou to probíhá buď lehce nebo bezpříznakově. Klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1209
11.2.21 20:57

Už rok se to omílá všechno dokola, takže i to, že pozitivní nemusí mít vůbec žádné příznaky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.2.21 16:27

Oživuji s jiným dotazem. Dostala jsem od covid pozitivního člověka upečenou buchtu… Pozitivní test minulý pátek - jen ztráta čichu, chuti a rýma. Víc ne. Ale trochu ve mě bojuje ta buchta…daná osoba je v karanténě, jen si předáváme věci v chodbě bez osobního shledání. Vše vydezinfikovala a já pak taky

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
15416
26.2.21 16:28

Ne - přenost přes věci není dokázaný. Dej si buchtu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2789
26.2.21 16:37

V klidu si buchtu vychutnej. Je to bezpečné. Sousedka se na tohle ptala přímo na hygieně. Vaří pro staršího pána v sousedství. Pokud si to předávají bezkontaktně a dodržují hygienu, je vše ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.2.21 16:39

Holky díky.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie