Covid pozitivní - doktorka nedostupná

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.1.22 11:24

Covid pozitivni - doktorka nedostupna

Ahoj, co byste delali v me situaci?
Od stredy je mi blbe, vysel mi covid pozitivni domaci antigen. Nakazila jsem se pravdepodobne o vikendu. Chci si zajit na PCR kvuli potvrzeni o prodelani, ale doktorce kvuli zadance se neni mozne dovolat, porad ma obsazeno a primo zajit k ni do ordinace nema smysl-ma zamcenou cekarnu a vystraznym pismem napsano, ze dovnitr pousti jen telefonicky objednane dle presne stanoveneho casu. Bojim se, ze az se mi podari s ni spojit, budu uz negativni. Sly byste na test jako samoplatce? Ten papir je pro me dulezity, takze si ho klidne zaplatim. Nebo mam nejakou jinou moznost, jak ziskat zadanku treba jeste dnes? Diky za nazory. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
830
22.1.22 11:29

Tak kdyz je to pro tebe tak dulezity, tak jdi jako samoplatce, ne. Hygiena uz zadanaky nedava?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
22.1.22 11:30

Zavolej na hygienu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3750

Chápu, je to důležité abys měla certifikat když nejsi ockovana. Hele šla bych jako samosplatce, pokud mas domácí test pozitivní. Ja měla teď horečky a kašel, ale bohužel to covid nebyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28778

Nejsi očkovaná? Dr nemá email? Zadanku, no leda se dovolat k té Dr no :nevim: jako samoplatce samozřejmě jít můžeš no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2175
22.1.22 11:31

Aktuálně pokud si očkovaná nás nárok na PCR zdarma zadananka od dr. Není třeba.. Má zkušenost z tohoto tydne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3750
22.1.22 11:32
@kavulenka píše:
Aktuálně pokud si očkovaná nás nárok na PCR zdarma zadananka od dr. Není třeba.. Má zkušenost z tohoto tydne

Asi není ockovana, jinak by nepotřebovala papír o prodělání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
22.1.22 11:35

No zdravotnictví - ta naše první linie, se moc nepředvádí, já se k obvoďákovi vůbec neprobojoval, tak sem šel na pohotovost, ty mi poslali na odborné vyšetření, jenže tam mi řekli, že mě nemaj na kdy objednat. Nakonec mi zabrali antibiotika z pohotovosti, tak se to vyřešilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
262
22.1.22 11:37

Zkus to přes hygienu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
546
22.1.22 11:42

A jsi daleko od nemocnice? Z osobní zkušenosti z FN Plzeň vím, že pokud jdeš na vyšetření, např. i na pohotovost ( my byli s mamkou na interní ambulanci na silvestra), tak u vstupu dělají antigenní test. To by tě potom na PCR i poslali nebo ( nejsem si jistá) se uznává i pozitivní antigen u osoby s příznaky a odebráný odborně zdravotnickým personálem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4957
22.1.22 11:43

Tak já mám pozitivní samotest od pondělí. Moje doktorka taky mimo, na hygieně to nebrali, takže jsem volala na 1221 co mám dělat. Tam mi řekli ať si normálně rezervuju někde termín a jdu sama. Že když nemám ani příznaky tak mi nikdo žádanku ani nedá. Takže jsem prostě šla po své ose.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.22 11:45

Ja se k lekari dovolala, dle priznaku to na Covid tipuje a pry se mam stejne objednat sama. Asi je liny vypsat papir, ale ja to mam nastesti zdarma.

• Citovat
  • Nahlásit
3370
22.1.22 11:46
@zudina píše:
Ja měla teď horečky a kašel, ale bohužel to covid nebyl.

Proč bohužel? Ty chceš onemocnět covidem? Nebojíš se, že dopadneš jak Horká?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1687
22.1.22 11:47

Využila bych e-mail i SMS, nasi prakticce se také nelze nikdy dovolat. A připrav se i na to, že Covid mít nemusíš, manželovi při testování antigennim v práci vychází VZDY pozitivní, pcr vždy negativni. Antigen, ať ti vyjde jakkoliv v podstatě jen říká že možná máš covid, ale možná taky ne. Za mě test na… :lol: Ale dělá prachy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3750
22.1.22 11:48
@Luboš P píše:
Proč bohužel? Ty chceš onemocnět covidem? Nebojíš se, že dopadneš jak Horká?

To se teda fakt nebojím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat