Covid - pozitivní, za jak dlouho se ozve hygiena?

Anonymní
1.10.20 14:50

Covid - pozitivní, za jak dlouho se ozve hygiena?

Přišla mi před pár hodinami sms, že jsem pozitivní a mám se držet v izolaci a vyčkat hovoru od pracovníka KHS, za jak dlouho tak volají? Potřebovala bych s nimi mluvit ještě dnes a poptat se na různé logisticky praktické věci, máte zkušenost, že se ozvali sami brzy nebo jste volali sami?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
625
1.10.20 14:59

Urcite volej sama, ozývají se za tri čtyři dny. Žádný vstřícný postoj necekej, mně řekli at nedělám paniku a nikomu nic neoznamuju(treba školce mých deti),protože jsem mela nižší hladinu patogenů. Takze tak. Výjimečný stav a podobně kraviny a milá hygiena te jako bezpriznakovou pošle někam. Ztratila jsem veškeré iluze. Preju bezproblémový průběh.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3566
1.10.20 15:02

Znam lidi, co se jim hygiena neozvala vůbec, takze pokud chces opravdu neco zjistit, bud iniciativní a volej sama. A ja osobne bych sama obvolala i osoby, se kterymi jsi byla v kontaktu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.10.20 15:03

@martina bl díky, já se potřebuju poptat, jestli vůbec můžem se psem, co s děckama apod. Syn (středoškolák) už tím prošel, deset dní měl svou karanténu, nevím, jestli ta naše izolace se bude znovu týkat jeho.

• Citovat
  • Nahlásit
2134
1.10.20 15:03
@Anonymní píše:
Přišla mi před pár hodinami sms, že jsem pozitivní a mám se držet v izolaci a vyčkat hovoru od pracovníka KHS, za jak dlouho tak volají? Potřebovala bych s nimi mluvit ještě dnes a poptat se na různé logisticky praktické věci, máte zkušenost, že se ozvali sami brzy nebo jste volali sami?

Především je třeba používat selský rozum a ne se nechat masírovat médii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.10.20 15:05

@sediza ano, to jsem udělala, v práci to taky vědí.

• Citovat
  • Nahlásit
625
1.10.20 15:06
@Anonymní píše:
@martina bl díky, já se potřebuju poptat, jestli vůbec můžem se psem, co s děckama apod. Syn (středoškolák) už tím prošel, deset dní měl svou karanténu, nevím, jestli ta naše izolace se bude znovu týkat jeho.

Oni mi opravdu neřekli nic. Jejich pristup je: mame toho hodně, pokud chcete, dejte vedet těm nejbližším. Doslova mi řekla, at nevyšiluju a že přeci nebudu volat každý prodavačce v krámu, který jsem navštívila. Kdyby ses ty dozvěděla něco zajímavého, dej mi vedet, možná pak budu moudřejší. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.10.20 15:07
@Kockazvysocan píše:
Především je třeba používat selský rozum a ne se nechat masírovat médii.

Můžeš vysvětlit tuto svou větu? To jsou fakta, jsem nemocná a chci vědět, jaké mi z toho plynou povinnosti, toť vše.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.10.20 15:08
@martina bl píše:
Oni mi opravdu neřekli nic. Jejich pristup je: mame toho hodně, pokud chcete, dejte vedet těm nejbližším. Doslova mi řekla, at nevyšiluju a že přeci nebudu volat každý prodavačce v krámu, který jsem navštívila. Kdyby ses ty dozvěděla něco zajímavého, dej mi vedet, možná pak budu moudřejší. :palec:

Jo, já neplaším, spíše mě zajímají jen ty děti, jestli je musím odhlásit teď ze školy.

• Citovat
  • Nahlásit
4265
1.10.20 15:11
@Anonymní píše:
Jo, já neplaším, spíše mě zajímají jen ty děti, jestli je musím odhlásit teď ze školy.

Tak pokud jsi mela s detma blizky kontakt tak logicky pujdou do katanteny.

Edit: jako dle manualu bys mohla cekat na kontakt hygieny atd. ale pis si ze te rodice spoluzaku sezerou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
625
1.10.20 15:13
@Anonymní píše:
Jo, já neplaším, spíše mě zajímají jen ty děti, jestli je musím odhlásit teď ze školy.

Ja deti do školky nedala. Můžou byt bezpriznakove. Pokud to tvůj syn měl, je v pohode, ale je mozne, ze to muže přenést nejak do školy (treba z věcí?). Nevim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2134
1.10.20 15:13
@Anonymní píše:
Můžeš vysvětlit tuto svou větu? To jsou fakta, jsem nemocná a chci vědět, jaké mi z toho plynou povinnosti, toť vše.

Tak s ohledem na to, jak jsme masírovany ze všech stran, tak by mi i bez hygieny došlo, že. Mám zvednout telefon a obvolat školní zařízení, zaměstnavatele, totéž manžel a informovala je. Stejně tak i lidi, které jsem v posledních dnech viděla. Jako co bys chtěla dělat jinyho? Se psem bych šla v roušce podle sveho aktuálního stavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8405
1.10.20 15:15
@Anonymní píše:
@martina bl díky, já se potřebuju poptat, jestli vůbec můžem se psem, co s děckama apod. Syn (středoškolák) už tím prošel, deset dní měl svou karanténu, nevím, jestli ta naše izolace se bude znovu týkat jeho.

Pokud syn uz byl pozitivni, pak na nej by se zadna opatreni vztahovat nemela, po prodelani nemoci/potrzene pozitivite je peed ocima hygieny na 90 dni z obliga. Aspon tak jsem pochopila vsechna ta narizeni a vyjadreni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2134
1.10.20 15:15
@Anonymní píše:

Tak pokud už to mel syn, tak asi víš, ne? Nebo si myslíš, že. To bude u každého jefince jinak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.10.20 15:21
@Anonymní píše:

Pokud jsi ty pozitivní, tak manžel a děti jsou okamžitě v karanténě. Ale to ti měli říct snad ne. :roll:
Jinak moje zkušenost jo, dítě bylo v neděli odpoledne na odběrech, prý budou výsledky do dvou dnů. Takže do středy se nikdo neozval, dítě omluvené ze školy, já dovolenou, od dnešního rána jsem volala na hygienu, dovolala jsem se kolem oběda, sděleno, že je negativní. Do teď žádná SMS s vysledkem nepřišla ani nikdo nevolal. Výsměch tohle. :pocitac: takže opravdu doporučuji, zkusit se dovolat. Jinak se snad nic nedozvíš. :roll:
Fascinuje mě jak Prymula akorát buzeruje lidi, zakazuje kde co, ale nefungují úplně základní věci jako je informováni nemocných popřípadě zdravých, aby mohli zpátky do práce.
Prosím anonym, podle údajů by mě mohl někdo poznat.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama