Covid u miminka 2 měsíce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
2707
9.1.22 14:47
@Havlova píše:
Navíc, první se tvoří IgM protilátky a ty jsou poměrně veliké a placentou neprostupují.

No vida :think:!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9098
9.1.22 14:50
@Takco píše:
No vida :think:!

To je obecně známá poučka, platí u všech infekcí/očkování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2707
9.1.22 14:54
@Havlova píše:
To je obecně známá poučka, platí u všech infekcí/očkování.

Díky! :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1352
9.1.22 15:00
@Anonymní píše:
Zdravím, potrebuju poradit..
Všichni máme covid a malej to odnáší nejvíce…
Včera navštíveno pohotovost měl 40. Dali nám čípek a poslali domu s tím, ze každých 6 hodin další. Teplota mu stojí furt mezi 38,5 a 39. Miminko co cely den zaplace 2× teď place cely den, navic je to naše první nemoc a já jsem na prášky.. malej je rozpalenej a nevím co bych pro nej mohla ještě udělat :,(. Mužů říct ze snad není nic horšího než nemocné dite.. a ještě k tomu když si nemůže říct :,(

Můj syn měl covid ve 3 měsících a s horšíma přiznakama. Nemohl pořádně dýchat, sýpal, měl hnusný suchý kašel, hustou rýmu. Byli jsme 4 dny v nemocnici, kde mu dávali kyslík, léky na rozšíření průdušek, na odhlenění a na zmírnění kašle. Naštěstí je to bojovník a zvládl to bravurně. Nikdy v životě jsem neměla větší strach. Snad se ti teď ta horečka nebude zdát tak hrozná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.22 00:56

@Kaktusanda
Horečku už dikybohu nemá.
Ale musím říct ze jsem se opravdu hodně bála.. byl úplně rozpalenej a já nemohla nic dělat krom čípku..
No horečku už nemá, teda jen 37,4, za to mu teď začal kašel a rýma. Na to jsem včera ve 3 ráno jela do lekarny pro sirup tak ještě to musíme odbourat a budu zas v klidu :think:.
Jste silná, já si nedokážu představit koukat na něho na kyslíku :,(

• Citovat
  • Nahlásit
1352
10.1.22 05:58
@Anonymní píše:
@Kaktusanda
Horečku už dikybohu nemá.
Ale musím říct ze jsem se opravdu hodně bála.. byl úplně rozpalenej a já nemohla nic dělat krom čípku..
No horečku už nemá, teda jen 37,4, za to mu teď začal kašel a rýma. Na to jsem včera ve 3 ráno jela do lekarny pro sirup tak ještě to musíme odbourat a budu zas v klidu :think:.
Jste silná, já si nedokážu představit koukat na něho na kyslíku :,(

Já byla ráda, že je pod dohledem lékařů a taky jsem věděla že se mu díky tomu líp dýchá. Ale nikdy jsem nic horšího nezažila. Ještě k tomu, když mě tam jedna velice příjemná sestra totálně vyděsila a vystresovala když mi řekla že tohle nic není, že teprve postcovidový syndrom je něco. Naštěstí máme opravdu skvělou pediatričku, tak jsem jí hned volala a ta mě uklidnila, že ten syndrom se objevuje zřídka a uklidnila mě.

Je to hrozné mít nemocné dítě a ještě k tomu tak malinký. Já si právě říkala že je chudáček na světě pár měsíců a už zažívá takové trápení. Ale zvládl to a vy s dcerkou to zvládnete taky. Přeju ať je to co nejdřív za vámi. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat