Covid v jedné domácnosti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
13380
25.1.22 12:39
@Giovanna1 píše:
Je mi jasné, že jste to poznali podle příznaků. Ale zajímaly mě ty příznaky - JAKÉ byly. Děkuju za odpověď.

Však to píšu, rýma a bolest v krku. :) Mě dva dny bolela hlava.
A ta rýma bez oteklého nosu, dýchalo se mně pořád stejně dobře.

Plus mně zůstal divný pach v nose.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13380
25.1.22 12:42
@Janča6 píše:
Ja jsem mela nactene, ze u omikron je typicke nocni poceni (coz jsme mely 3 z 5, manzelovi se to ted rozjizdi, tak uvidime, jake bude mit priznaky), ryma (tu mame vsechny, nekdy je i u delty, ale u omikronu je castejsi) a ze u nej nebyva ztrata chuti a cichu (i kdyz nejstarsi dceri ted nechutna sunka, parky, banany, spagety, hovezi vyvar - jeji milovana jidla, i kdyz na ne ma velkou chut, tak ji proste nechutnaji).Podle nasich priznaku jsem si byla “jista”, ze mame omikron. I detska sestricka (pri mem telefonatu ohledne zadanky na PCR test) po vyslechnuti priznaku hned zminovala omikron. No a laborator ho potvrdila.

To jsem taky četla, to pocení, a neměl to nikdo ze známých, kdo omikron měl i laboratorně potvrzený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
677
25.1.22 13:13

@Flyingfrog My máme omikron teď laboratorně potvrzený. Noční pocení možná trochu, ale kdybych si o tom nečetla nepřišlo by mi výraznější než při jiné viróze.
Jinak příznaky - dcera 5 let: dva dny horečka max 39, bolest hlavy, dva dny rýma kašel. Syn 8 let: horečka max 38, bolest hlavy, pak dva dny zvýšená teplota, rýma, kašel (kašle stále týden od pozitivniho PCR. Já: škrábání v krku, zimnice, bolest svalů, hlavy, teplota max 37,7 jeden den, teď už jen únava a rýma. Manžel: horečka max 38,5, pak ještě den nad 37, rýma, kašel, hlava, svaly. Syn 1,5 roku: jen rýma, bez teploty.
Před rokem jsme prodělali původní covid, příznaky u nás můžem podobné, jen teď máme rýmu a neztratili jsme čich. Děti naopak loni bez příznaků, teď jako u jiné virózy.
Očkovaní nejsme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat