Covid v rodině a dítě ve školce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
462
10.1.22 22:19

Covid v rodině a dítě ve školce

Prosím vás holky. Dnes byl manžel i já na PCR testu. Já negativní a manžel pozitivní. Problém je, že máme dítě (necelé 3 roky) jak je to s ním? Muze do školky nebo ne? Pokud ne, tak to bude mazec, doma zesílí. Dekuji za radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2974
10.1.22 22:20

To myslis vazne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3350
10.1.22 22:20

Je v karantene. 5-7 den od manzelova pozitivniho testu jde na pcr, pokud negativni 8 den do skolky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4092
10.1.22 22:21

@Bellino samozřejmě, že do školky nesmí :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5457
10.1.22 22:24
@Bellino píše:
Prosím vás holky. Dnes byl manžel i já na PCR testu. Já negativní a manžel pozitivní. Problém je, že máme dítě (necelé 3 roky) jak je to s ním? Muze do školky nebo ne? Pokud ne, tak to bude mazec, doma zesílí. Dekuji za radu.

to je tedy dotaz po dvou letech co tu máme covid. Všichni neočkovaní členové domácnosti jdou do karantény. A očkovaní s příznaky taky. Pokud karanténa již byla nařízena, tak na minimálně 7 dní, 5-7 den test. Pokud karanténa nařízena zatím nebyla, tak je možno i 5 dní bez testu. Podmínky se mění zítra. A u manžela také - pokud už mu hygiena stihla nařídit izolaci, tak 14 dní, pokud se nařídí zítra, tak 5 dní. Mě vlastně překvapuje, že dnes šel někdo na test. Čekala bych že všichni počkají na úterý :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5457
10.1.22 22:25
@Alyss1 píše:
Je v karantene. 5-7 den od manzelova pozitivniho testu jde na pcr, pokud negativni 8 den do skolky

no to nemusí být úplně pravda, od zítra se mění podmínky a rozhodující je údajně den kdy se karatnéna nařídí. Takže pokud bude nařízena zítra, tak možná už jen 5 dní. Je v tom chaos.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
462
10.1.22 22:26

Takhle a mám já jít do karantény taky, když jsem byla na PCR testu a jsem negativní? Očkovaná nejsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5640
10.1.22 22:31

Trošku mimo téma, kde se dělá PCR test, že víš výsledek ještě ten den? Jinak podmínky se mění zítra, 5 dní karanténa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5457
10.1.22 22:32
@Paola21 píše:
Trošku mimo téma, kde se dělá PCR test, že víš výsledek ještě ten den? Jinak podmínky se mění zítra, 5 dní karanténa.

ve většině nemocnic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5457
10.1.22 22:33
@Bellino píše:
Takhle a mám já jít do karantény taky, když jsem byla na PCR testu a jsem negativní? Očkovaná nejsem.

ano musíš do karantény taky. A předpokládám, že máš nějaké potíže když jsi byla na testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5640
10.1.22 22:34
@Lucka1111 píše:
ve většině nemocnic.

Fakt? U nás to trvá dva dny i v nemocnici. Jsem ráda, že to jde někde rychleji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2045
10.1.22 22:35

Ty tu dostaneš sodu. :mrgreen: předpokládám, že se hygiena ozve nejdřív zítra, takže karanténa případně izolace pět dní. V pondělí bych šla do práce a dítě soupla do školky, pokud vám nic nebude. Chtějí to tak, maj to mít. Když některé skupiny lidí můžou s touhle nemoci chodit i pozitivní do práce, absolutně bych to neřešila. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1497
10.1.22 22:36
@Paola21 píše:

u nás na většině míst, když stihneš přijít do 11 hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2045
10.1.22 22:39

A buď ráda, že to má na pět dní, to fakt nezešílí. Já byla s dětma zavřená doma tři týdny a taky jsme to museli přežít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5457
10.1.22 22:39
@Paola21 píše:
Fakt? U nás to trvá dva dny i v nemocnici. Jsem ráda, že to jde někde rychleji.

u nás okolní nemocnice cca 6 hodin. Někdy i méně, takže volají do ordinace často ještě ten den. Ale když pošlu já z ordinace tak minimálně 24 hodin. A pak spousta laboratoří má odběrová místa po celé republice, ale sváží to třeba jednou nebo 2× denně do laborky. Tak to pak taky trvá déle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat