Covid varianta delta - příznaky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
55557
27.11.21 20:02

@Pears206 já už na tu covid linku radši nevolám.
Telefonát 1 - ptám se na věc X, dostávám takovou nejasnou odpověď asi jako že spíš ne,
Telefonát 2 - nechala jsem si to projít hlavou, že mi tvrdili nesmysl, tak tam volám kvůli věci X podruhé, zvedá to někdo jiný a dostávám zcela protichůdnou odpověď oproti předchozímu telefonátu
Telefonát 3 - volám radši přímo na hygienu a ptám se, jak to teda s tou věcí X je. Pán si virtuálně rve vlasy - proboha, na co tu linku máme, co vám to tam vykládají za nesmysly.
Telefonát 4 - ptám se na věc Y a dostává se mi odpovědi - no, já si myslím, že je to tak a tak. Ohrazuji se - podívejte, já to potřebuju vědět jistojistě, tak víte to, nebo si to jen myslíte? No, jen myslím… No tak mi to, prosím, zjistěte přesně! Moment, zeptám se kolegy… aha, tak kolega říká, že je to onak a onak.
Dotaz na platné vládní opatření, u kterého jsem si jen chtěla ujasnit, zda ho chápu správně.
Takže za mě je covid linka loterie, na koho tam člověk zrovna narazí, ale nikoliv spolehlivý zdroj informací, je mi líto :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36441
27.11.21 21:51

@ugluk Tak já jsem byla spokojená. Dostala jsem informace o aktuálních opatřeních i mě podpořili k odložení třetí dávky, když má covid dítě. K tomu mě přepojovali jinam, protože mají oddělené operátory administrativní pracovníky a zdravotníky.
Vše rozumným a střízlivým způsobem. Dětská doktorka by nejraději zamkla do karantény i očkované a na hygieně taky :mrgreen: Jsme jeden z nejhorších okresů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
28.11.21 20:20

Vyjádření infekčnosti při pozitivním vysledku

Ahojte, ze zajímavosti klidně soukromou zprávu pokud je to někdo nechce říci. Byli jste někdo pozitivní a ve výsledku v emailu si všimli čísla označeného buď PT nebo PQ a kolik bylo potažmo jestli jste prosli covidem v pořádku vc očko či neocko? U nás to číslo bylo okolo 15 což prý značí vyšší infekcnost že toho víru máte v sobě dost a příznaky podobně jak tu píšete a to nejsme ocko. Předem děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
1.12.21 13:58

Mám teď deltu 5 den, od začátku stále stejný průběh : horecky, zimnice, bolesti svalů, hlavy, kašel, ztrata cichu a chuti od 2 dne a neustálá únava, kdy si jdete lehnout večer a ráno se cejtite, jak kdybyste vubec nespali. Úleva jen po Ibuprofenu, nic jinyho moc nezabírá. Manžel to má taky uz 8 den a je mu furt stejně, to je nejhorší, jak se to nelepší. Očkování nejsme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat