Covid - vnímání vlastního zdravotního stavu a reakce na to

Napsat příspěvek
13778
19.5.20 20:41

Dneska jsem taky podepisovala a teoreticky „lhala“. Prakticky mam rymu celorocne nejakou alergickou. Takze tak. Teplotu zmerili a dobry :nevim:
Naopak tam byla pani co ocividne mela zvysenou teplotu - sestra asi 4× merila a pak se ji zeptala jestli ji je spatne. Ona ze ne. Pak se sestrou odesla do ordinace a o necem se bavili, pani se vratila vyplnila cestne prohlaseni a pak sla na radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7309
19.5.20 20:47

@kaja00 No ono ty priznaky jsou tak strasne siroky a vagne definovany, ze asi neni clovek ten, ktery by za posledni dva tydny vubec zadny aspon docasne nepocitil…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43533
19.5.20 21:28

Klidně to podepiš. Taky mám jeden z příznaků- jsem už třetí den unavený. A i příznaky rýmy mám- v roušce mi teče z frňáku. :lol: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6981
19.5.20 21:30

@sakota Beru to jako formalitu a neřeším, jinak bych nemohla podepsat, že „jsem nepřišla do styku s nakaženým“, protože to teoreticky může být kdokoliv, že jo :nevim: Kdybych se necítila dobře, nikam nejdu, ani kdyby příznaky byly ne-covidové. Pokud příznaky nepociťuju a jsem přenašeč, omlouvám se všem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19215
19.5.20 21:31
@smajlik40 píše:
Spíš bude zajímavé, jestli někdo prohlášení podepíše a jeho dítě to třeba do školy donese, inkubační doba je dlouhá. Tak jak se k tomu třeba postaví rodiče ostatních dětí ze třídy. Aby se pak na něj nevrhli rodiče i škola.

Zeptej se nekoho ze skolky v Suchdole, maji cerstvou zkusenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.5.20 22:38

Od doby, co musím nosit v práci roušku (opravdu celou pracovní dobu), mám jak bolesti hlavy, tak mi teče z nosu. Obojí v souvislosti s rouškou, migrénu jsem neměla snad roky, alergií netrpím… Nemůžu podepsat, že jsem se nesetkala s nakaženým - setkám se denně s víc, než stovkou lidí. Kolegu by správně ani nemohl v nouzi ošetřit zubař, chtěl podepsat právě ne-setkání s nakaženými. Jak to má proboha vědět? To má být bez ošetření do kdy? S horečkou ze zánětu v zubu? Do skončení koronakrize? Naštěstí zubař měl rozum. Kdyby šli do karantény nebo na nemocenskou všichni, co se necítí ok, kdo by dělal? A nejhorší je právě ten lynč, kdyby člověk covid měl a nevěděl o tom. Rázem je z hrdinů zdravotníků, doručovatelů a prodavačů lovná zvěř.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama