Covid - zapsali byste dítě na sportovní kroužek?

3
17.9.20 13:13

Covid - zapsali byste dítě na sportovní kroužek?

Zdravím vás, maminky, můj dotaz zní - přihlásíte toto pololetí v Praze své předškolní dítě na sportovní kroužek? Konat by se měl prozatím venku, když je pěkné počasí, jinak ale budou děti v tělocvičně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
542
17.9.20 13:19

Máme děti tři (dva školkáčci a jednou 1.třída) a kroužky jsme jim zaplatili úplně stejně jako loni. Jak sportovní, tak keramiku a flétničku ve školce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1953
17.9.20 13:20

Zapsala jsem a jsou jen v tělocvičně. Ale snažíme se vychodit hodiny dřív protože počítám ze to časem stejně zase zavřou :nevim: jestli se bojis, ze vám propadnou peníze, nezapisuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1429
17.9.20 13:21

Ano, dite je prihlasene a mladsi i na cviceni rodicu s detmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19168
17.9.20 13:21

@delagu letos jsme krouzky peclive vybirali, zrusili jsme napr. plavani. Tebou popisovanou vsestrannost bych nechala, pokud to je jedinny sportovni krouzek ditete. Pokud by to byl napr. treti sportovni krouzek, tak bych ho letos odlozila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
17.9.20 13:23

Ano, zapsala. Domnívám se, že sport je důležitý pro lidskou imunitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
885
17.9.20 13:25

Jeden sportovní kroužek( tělocvična) jsme nechali, ale popravdě, též se bojím, že to zase zruší a propadnou nám peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4437
17.9.20 13:25

Jo, zapsala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
17.9.20 13:29

Zapsali jsem na plavání, už tam byly podruhé. jinak včera na schůzce rodičů říkali ze všechny platné kroužky ve školce zřuseny. Dcera byla dost smutná, těšila se moc na tanecky a aerobik. Počítám s tím ze to plavani časem zruší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2981
17.9.20 13:30

Já přihlásila kroužky normálně. Nejsem tedy z Prahy. Asi hodně záleží jak je kroužek drahý a jak moc Tě bude mrzet když ho zruší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15768
17.9.20 13:40

Právě tady sedim a premyslim, jestli mam vubec ty krouzky platit :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6141
17.9.20 13:59

Děti chodí normálně. Dcera závodně tancuje, syn dělá atletiku. Oba chodí na tréninky. Dcera trénovala i přes prázdniny, oba měli soustředění atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5203
17.9.20 14:02

Já jsem kus od Prahy ve středočeském kraji. Dceru jsem na kroužky zapsala. Má 2× týdně sportovni přípravku pod místním oddílem aerobiku a ve škole pak jednou týdně ruční práce. Jinak z aerobiku na jaře nabízeli vrácení peněz za neodcvicene dny, ale já si to zpátky nebrala a myslím, že většina rodičů také ne. To, že budou fungovat dál je pro mě důležitější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
17.9.20 14:15

Nam dva krouzky radsi ani neotevreli. Na pololeti zaplatím rehabilitace u fyzioterapeuta a studenta, co bude chodit k nam domu a delat neco jako výuku, pokusy, programovani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2369
17.9.20 14:16

Nejsem z Prahy, ale kroužky jsem zapisovala normálně jako každý rok. Už jich pár proběhlo, oproti loňsku je tam dětí trochu méně (asi 75% kapacity). Přihláška je na celý rok, i kdyby teď na pár měsíců museli omezit provoz, na jaře se znovu rozjedou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama