Kovid znovu po měsíci...

Anonymní
2.2.21 17:35

Covid znova,po měsíci?

Dobrý den chci se zeptat je možný mít po měsíci zase covid? Nebo jde jen o nacházeni? bolesti kostí, hlavy, únava, pocit ucpaných dutin?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2.2.21 17:40

To je ještě pořád Covid. Nemusíš být pozitivní, ale různé potíže přetrvávají. Je nás v práci asi 20, co jsme to prodělali a každý má i po několika měsících různé potíže. Nejčastější je ta únava. I 4 měsíce po prodělání nemoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 17:46

Mě bylo ale už dobře až na to obtížnější dýchání ale dneska se cítím úplně k. o…vyskakali zas opary na rtu. totalne bolí nohy ruce. hlava strašně v zadu. kosti mě šíleně bolí…je mi zle…je možný že se to projevilo až tet? :,( Moc děkuji za reakci.

• Citovat
  • Nahlásit
2.2.21 17:52

Ano, jedna kolegyně se po 3 týdnech cítila úplně dobře a najednou se jí začalo špatně dýchat, takže jela do nemocnice. Má nález na plicích. Ale zlepšuje se to. Tahle nemoc je děsně zákeřná. Je třeba hodně odpočívat. Kdybych nemohla pracovat z domu na počítači, tak bych stále byla v neschopnosti. Nevyšla bych v práci schody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16332
2.2.21 18:36

Spíš než znvova, tak to může být furt ještě - dlouhé potíže se vyskytují častěji, než opakované infekce.

Zkus se dostat na testy - držím palce ať je ti co nejdřív dobře a už se ta mrcha nevrací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 18:42

A to mi udělají testy zase? A nebude to třeba pozitivní ještě s toho prvního? :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
614
2.2.21 19:07

Zrovna dneska Fauci tusim varoval, ze u nových variant viru je mnohem pravděpodobnějsi znovunakazeni tech, kteří uz covid prodelali. Vic jsem to nestudovala, ale urcite bych zavolala lekari a domluvila se s nim, tady ti nikdo odpoved stejne neda, jestli ti jen na oslabeny organismus sedla jina infekce, nebo to ma souvislost s covidem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3362
2.2.21 21:05

V průběhu 90ti dnů po pozitivním testu je možné mít opakovaně negativní i pozitivní test a příznaky se můžou různé vracet. Bohužel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
3.3.21 17:27

Také se zapojuji, zajímalo by mě pár věcí:)
Před měsícem jsem byla pozitivní, bez příznaku, jen mě bolela hlava a teď po měsíci jsem byla u Dr. s bolestí hlavou, krku a bolest kloubů, mám ucpaný nos, ale nejde mi smrkat. Udělal mi antigenní test, který vyšel pozitivní. Jak to mám brát? Že jsem stále nebo znovu? Mluvila jsem s paní z hygieny, ta mi řekla, že to je reinfekce a že to mám znovu, ale mě to přijde divný. Zítra jdu na PCR test, tak jsem zvědavá. Děkuji za odpověď :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat