Covidové hotely Praha - fungují?

Anonymní
2.2.21 20:47

Covidové hotely Praha - fungují?

Ahoj.
Nevíte někdo, jestli v Praze fungují nějaké ty covidové hotel?
Muž jel právě s příznaky na testy :(
Kdyby byl pozitivní, nechci ho doma (máme 50metrů čtverečních, pidi byt v paneláku)…
Díky!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1085
2.2.21 20:54

Teď to nemyslím nějak špatně, ale když má chřipku nebo je nachlazený, tak ho taky posíláš marodit jinam? Covid nepodceňuji, taky jsem ho měla se středně těžkým průbehem. Ale tohle se mi teda zdá už docela přehnané. Jestli bude pozitivní tak ty přece stejně budeš muset do karantény ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3334
2.2.21 21:00

A na ty výsledky bude čekat kde? V autě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21307
2.2.21 21:02

Nevím, jestli fungují teď, ale na podzim vycházel pobyt na asi 1.000,– Kč /den bez jídla. A to se vyplatí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 21:03
@Oliverka28 píše:
Teď to nemyslím nějak špatně, ale když má chřipku nebo je nachlazený, tak ho taky posíláš marodit jinam? Covid nepodceňuji, taky jsem ho měla se středně těžkým průbehem. Ale tohle se mi teda zdá už docela přehnané. Jestli bude pozitivní tak ty přece stejně budeš muset do karantény ne?

Jsem velmi riziková… Pro mě bude covid v lepším případě velmi komplikující můj zdravotní stav, v horším případě… ani nemyslet… :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
14039
2.2.21 21:04

Hlavně pokud žijete v jedné domácnosti, můžeš to mít taky i bez příznaků ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21307
2.2.21 21:05

Použít google tě nenapadlo? první vyhledávání:

https://www.hotelcovid.cz/

http://www.expoprag.cz/covid-19/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5563
2.2.21 21:10

A on nebyl doposud doma? Infekční je až dva dny před propuknutím příznaků.
Může už být dávno pozdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2246
2.2.21 21:10

Tak ho nechej doma a ty běž třeba k rodičům, nebo někam ke kamarádce „nechci ho doma”…infekční je stejně nejvíce před prvníma příznakama.
Nás je doma pět, manžel byl pozitivní, nijak jsme se neizolovali a nikdo jiný to nechytil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 21:11

@Nell2 šel na antigenní (zatím)… S výsledkem přijede domů za chvíli. Úplně nevím, kam ten dotaz směřuje…

• Citovat
  • Nahlásit
3334
2.2.21 21:19
@Anonymní píše:
@Nell2 šel na antigenní (zatím)… S výsledkem přijede domů za chvíli. Úplně nevím, kam ten dotaz směřuje…

Nenapadlo mě, že šel na antigenní, ten vyjde často úplně jinak než to ve skutečnosti je. Myslela jsem to tak, že se stejně po testu vrátí domů a bude čekat na výsledek. Nicméně chytit si to mohla už včera a teď už vám izolace nepomůže. Přeji ať jste v pořádku :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
625
2.2.21 21:34
@Anonymní píše:
Jsem velmi riziková… Pro mě bude covid v lepším případě velmi komplikující můj zdravotní stav, v horším případě… ani nemyslet… :zed:

tak ono ani to, ze si myslis, ze jsi rizikova, neznamena, ze skoncis na jip.. mam dva znamy, ktery jsou hodne rizikovy a ani jednomu nebylo vubec nic, tedy jeden ztratil chut a cich a druhy absolutne bez priznaku. Takze predevsim bych ti doporucila se uklidnit a nadychat se cerstvyho vzduchu :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat